Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2 gunde vitesli motor ogrenilir mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    .
    Açık arttırmayı kapatıyoruzz.
    Kapattıkkk.5,10,15 dk, 2 gün diyen var burdan anlıyoruzki göreceli ve kişiye göreceli değişiyor.herkesin algılaması,öğrenmesi farklı.
    Benim fikrimse şu.araba olsun motor olsun,sistemi teorik biliyorsan,farklı miktar deneme ile bir şekil adapte olursun.
    Bence Zor olan araba olsun motor olsun farketmez,kendi vücut alanınla araba veya motor alanını birleştirip beyninden hareketlerini ona göre tasarlaman.yani her ikisindede dünya üzerindeki alanını ve hareketlerini boy ve kilona göre değil,motorun kapladığı alana göre düşünmek.yani makineleşmek..
    Çalıştırmak,durdurmak,normal seyirde gitmekten çok zamanlama,refleks,öngörü,ve trafiğe oryantasyon derim bana sorsalar.

Trafikte kullandığımız her türlü araçta,asla öğrenemeyeğimiz,garanti edemeyeceğimiz en zayıf noktamız,insan olmak.değişken ruh ve beden hali.işte bu sebeple Trafikte asla usta olmayız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    kişiden kişiye değişir o iş... benim ilk motorum 350 jawa idi... aldıgım gün sahibi 1. vitese takıp debriyaja basılı halde verdi... pazar yerinde 10-15 sn dolandım... tamam yaaaw sen bunu sürersin dedi... evime götürdü bizi gitti... ertesi günü kaldırımlardan hoplayarak, asfaltla haşır neşir olarak alıştık... tabi bu düşmeler 2. gün bitti mi tabiki de bitmedi... devam ettik yani düşmeye...
    10 sene geçmiş şuan hala düşüyoruz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)