Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Konjektör regülator değişimi ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar
    Motorumun konjektörü arızalandı yenisini alıcam ama motorum ramzey parçasını bulamadım ybr 125 in konjektörünü buldum benimkiyle soketleri aynı ama görüntüsü farklı bundan taksam bi sorun olurmu
    Benim konjektör

Ybr 125 in konjektör

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çin malı motorların parçalarının hepsi aynı oluyor genelde yani emsal cc de mondial kuba gibi yedek parçalara baktınızmı

Aynısını bulamadım olanlarda saket konjektörden kabloyla uzatılmış kendinden soketli diğller bunlar gibi

jaglerx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda innova
    benim dusumcem statorden gelen akim da onemli yani statorden gelen akim ile konjaktor uyumu yoksa konjaktor tekrardan yanacaktir statorun 10+1 yada kac basli bunlari arastirirsan daha saglikli olur ybr statoru senin motosiklete uyuyorsa konjaktorude uyar ...

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    Ben başka cinliye taktim cin japonların orijinal olmayan yan sanayisidir bide bu parca yanmaz kolay kolay ısınma yapıyorsa volt yüksektir buda ilginç bir olay yani pek karşılaşılmaz egzoz değdiği yada cok ısındığına yanıyor genelde yada kisa devrede sigorta yoksa tak yani tak tak için rahat etsin taktikdan sonra bir örç akü sarjini

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    soketlerin birbirine uyması gerekmiyor, soketleri iptal edip kablolar bağlanabilir. ancak bir ustaya yaptırmak gerekiyor, kabloları ölçüm yaparak bulunuyor çünkü

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    bu tur olması sart degıl,

elınde tuttugun soketın kabl renklerıne uyumlu konjektor alsanda ısını gorecektır,,,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)