Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Park etmiş olduğum motora vurup kaçan kişiyi saygıyla anıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Bu gün biraz dolaşayım diye motorla dışarı çıktım park ettim geziyorum 20 dk ya evden telefon geldi motorun yanına gittiğimde ayna gevşemiş fark ettim biri takılmıştır sanıp düzelttim sonra eve gelip motoru patkedince ön çamurluk far karenajı far egsoz sacı vs çizilip çatladıpını farkettim herkese hayırlı bayramlar
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

geçmiş olsun hacı. sürttürdüler mi nedir. şiddetle kınıyorum.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Ya vurmasını anlamaya çalışayım da vurduktan sonra kaçmak nedir be kardeşim kamyon alıp araba deşmeye başlayacam sonunda

Motosikleti
    Mavi tipo yada uno nun arkasına park etmiştim 1 metreye yakında mesafe bırakmıştım geldiğimde eczaneden aldığım ilaçların poşeti göstergenin üstünde duruyordu rüzgar felan dedim baştan sonradan aynayı gördüm hala biri takıldı diye geçiniyorum olanı evde gördüm geri çıkarken motoru görmedi %100 ön çamurluk far karenajı filan gitmiş motor yan yatmış beyfendi sağolsun kaldırmış motoru

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Motorla bir yere gitmeye korkar olduk arkadaş gitsek de gözümüz gibi sakınmaktan gezdiğimizi anlamıyoruz çok sıkıldım bu durumdan artık

Düşünceleri şu sanırım : Ben bu motoru düşürdüm, zarar verdim ama boşver. Çünkü motora zarar vermek önemli birşey değil. Bari motoru yatık bırakmayalım da içimiz rahat etsin. Arabaya çarpsam neyse ama motora çarptım. Bu zarar vermek demek değildir.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yok hocam yok arabaya da çarpsa gider bunlar

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    3 kuruş masraf için insan anasına bacısına laf ettiriyorsa o onun karaktersizliğidir zaten boşver Allah ından bulsun.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Masraftanda ziyade bir özür en azından nezaketen

Motosikleti
    Cevap verenlere teşekkürler parada değilim zaten en azından bi başında bekle kardeş görmedim filan bişey de vurup kaçmak nedir Dot 3 le gezmeye başlamam lazım sanırım

Motosikleti
    RKS Logik 150
    valla geçenlerde bi motorun yanına koydum motorumu ayakçağı açtım sandım bıraktım ikiside yere yapıştı sonra ordaki esnaflara motorun sahibini sordum buldum dedim abi bak bunu düşürdüm ama kaçmadım bana anlayış göster masrafını karşılayacam dedim biraz polemikten sonra hallettik ve ayrıldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)