Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Scooter mi ? Commuter mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Cbf 150 sizin işinizi görür, vitesli motoru da sürmeyi , kontrol etmeyi öğrenmiş olursunuz.Topcase konusunda fazla
    takılmayın ,vitesli motosikletlerin bir çoğu için artık temel bir ihtiyaç haline geldi.Eğer sakin sürecekseniz cbf size yeterli gelir diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Scooter'dan sonra Commuter aldım, scooter önünde eşya meşya taşıyorum demiyorsan Commuter kesinlikle.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı Emre Fırat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sabırlı insanım o konuda arabayla memlekete giderken 1500km yolda ortalama 90km ile giderim , scooter ile giderkende aynı gerçi şehir dışı yapmadım daha motor ile ama sabrım vardır scooter bencede iyi olacak gibime geliyor

Merhaba , bugun akşam arkadaşın cbr125r vardı 2015 model , iş çıkışı otoparkda onu kullandım , ilk vitesli kullanmalarım diyebilirim oldukça keyifli geldi acemilik var tabi alışsam daha güzel olur ama kaliteli bir scooter olursa maxi scooter çok iyi olucak 5 7 bin arası birşeyler bakacağım kısmet olursa bu durumda

Merhaba , dediğiniz gibi kesinlikle benim ilacım yine scooter olacak gibi düşünüyorum e zaten aracım var uzak bir yere gidecek olsam , şehir içi motor kullanma amacım zamandan kazanmak trafikten kurtulmak , e daha ne diye eziyet edeyim kendime diyorum

Al bendende o kadar bende 150ns 200ns baktım ama scooter tadıda çok başka yahu napıcaz bilemedim

Merhaba o paraya hemde sıfır yamaha çok iyi gibi geldi piasasını araştırayım

teşekkürler tavsiyeniz için

benim için son hız hiç önemli değil 80 90 km hızda keyifle seyredeyim yeterli olur dip gaz giden bir genç değilim yaş 24 ama kanım çok deli akmaz Seri olsun yeterli zaten agresif sürücü değilim araçta öyle chipledim 110hp 260nm tork oldu ama 90 km hızı geçmem , sadece bastım mı iyi uzasın yeterli her zaman basan biri değilim scooter çok iyi olucak benim için ama 5 ile 7 bin arası ne bulabilirim onu düşünüyorum

şuan aklımda 5-7 milyar arası sym joyride evoi 200 var enjeksiyonlu su soğutmalı , başkada yok gibi sanki
    0 km demedim . 0 sorun, yani problemsiz dedim. 6-7 bine 2. Alabilirsiniz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)