Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kiralık motor firması tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar İstanbul'da motosiklet kiralamak icin bildiginiz güvenilir bi firma var mı acaba bugün internette yaptıgım araştırma sonucunda bari motor adında bi firma ile görüştüm şartları fiyatları gayet makul kurumsal bi firmaya benziyor bilen yada daha önce kiralama yapan arkadaşlar varsa fikir verebilirse cok sevinirim Bayram'dan sonra arkadaşlarla bi haftalık tur yapmayı düşünüyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Güzel konu, rez

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Turuncu motor vardi , ona da bir bakin. Gelecek sene chooper cruiser tarzi motorlari da kiraya cikaracaklarmis haberiniz olsun.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kiralık motorun kendisinden de, bu işi yapan adamlardan da hep uzak durdum. Gerçekten makul ölçülerde bu işi yapanlar var mı bilmiyorum. Neresinden tutsan elinde kalıyor gibi konu.

Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turuncu motor vardi , ona da bir bakin. Gelecek sene chooper cruiser tarzi motorlari da kiraya cikaracaklarmis haberiniz olsun.
    Evet turuncu motor ile de görüştüm ama şartları biraz korkuttu açıkcası 2 adet senet istiyorlar ve sözleşme senedin bi tanesini 2 ay sonra veriyorlar trafik cezası yada maddi yükümlülük gereği gerçi bazı arkadaşlarım araç kiralarlarken bu yöntemle almış hic sorun yasamamış ama önemli olan buranın ne kadar güvenilir olduğu referans olabilecek olması bari motors ise sadece 500tl kredi kartı provizyonu istedi bide sözleşme fiyat konusunda da daha makul ama tabi ama bari motora da referans varsa bilen varsa daha iyi olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:57 ----------

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kiralık motorun kendisinden de, bu işi yapan adamlardan da hep uzak durdum. Gerçekten makul ölçülerde bu işi yapanlar var mı bilmiyorum. Neresinden tutsan elinde kalıyor gibi konu.
    Sokullu kardesim haklısın da uzun zamandır motor arayışındayım sunu mu alsak bunu mu alsak derken sezon bitti arkadaşlarda Bayram'dan sonra yola çıkıyor ayrı kalmamak icin böyle bi yönteme başvurmak zorunda kaldım konuştuğum motorlar 2014-15-16 bakımlı motorlar diyorlar he diceksin ki 1 yasında yada 2 yasında kiralık motor ne kadar bakımlı olur haklısın en iyi motor kendi motorun ama güvenilir bi işletmeden her zaman alınır herkesinde ihtiyacı açıkcası Türkiye de cok büyük eksik bence

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Mecidiyeköyde Motoreferans var. Kendileri aynı zamanda yedek parça aksesuar ve tamir bakım vs işleri yaptıkları için kiraladıkları motorlarında bakımlarını eksik etmiyorlar. Motulundan EBC sine kendi ellerinde herşey var zaten. Sahipleride iyi insanlar. Alternatif olarak kalsın aklınızda.

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mecidiyeköyde Motoreferans var. Kendileri aynı zamanda yedek parça aksesuar ve tamir bakım vs işleri yaptıkları için kiraladıkları motorlarında bakımlarını eksik etmiyorlar. Motulundan EBC sine kendi ellerinde herşey var zaten. Sahipleride iyi insanlar. Alternatif olarak kalsın aklınızda.
    Çok teşekkür ederim @serk21 Şişli de bari motor adında incelediğim bi rentecar dan touring motor olamadığı icin 600rr rezervasyonu yaptım ama dediğiniz yer ile de görüsücem eğer düşündüğüm tarzda bi motor bulabilir ve şartlar uygun olursa ordan alırım. Bari motor da ilgili ve kurumsal bi yere benziyor bana cok yardımcı oldular sağolsunlar bayramda gidip tanısıcam bakalım nasip )
    Salurbey bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    600rr için fiyat ne verdiler ? Bende düşünüyorum 600cc motor almadab önce deneme sürüşü yapma fırsatını anca bu şekilde bulabiliyorum

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr için fiyat ne verdiler ? Bende düşünüyorum 600cc motor almadab önce deneme sürüşü yapma fırsatını anca bu şekilde bulabiliyorum
    Salurbey 600cc üzeri makinalar için günlük 250 fiyat veriyorlar ama ben haftalık rezervasyon yaptırdım cok da pazarlık yapmadım 1200 olarak anlaştık Bayram'dan sonra gidip görücem bakalım sizin icin mantıklı İstanbul'da ikamet ediyorsanız daha da güzel ben Zonguldak dan gelip Alıcam arkadaşlarla tura çıkıcaz siz pazarlıkla günlük 200 e anlaşabilirsiniz diye düşünüyorum arkadasın dediği motoreferansla da görüşücem touring varsa benim icin daha iyi olacak arkadaşlar ss lerle yola çıkacak diye bende 600rr a olur dedim

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Teşekkürler cevap için. 0 km gsxr600 alma rifesindeyim r6 ve gsxr varsa çok faydalı olucak

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler cevap için. 0 km gsxr600 alma rifesindeyim r6 ve gsxr varsa çok faydalı olucak
    Gsx i bilmiyorum ama r6 var ama bayram arifesinde yoğunluktan dolayı kalmamış bana da 600rr kaldı şahsi fikrim de ikisi arasında r6 dır ) haftaya da uzun yol deneyimi ile 600rr düşüncelerimi yazarım buraya )

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Nasil guvenip kiraliyosunuz cani cikmis patlak motorda olabilir sizin ustunuzede kalabilir

Alıntı IRau adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasil guvenip kiraliyosunuz cani cikmis patlak motorda olabilir sizin ustunuzede kalabilir
    IRau sözleşmede madde olarak yaşanacak teknik aksaklıkların sorumlusu kiracı değildir ibaresi mevcut sorun yok tabiki kaza gibi şahsi hatalardan dolayı mesuliyet bize ait ama motorun yağını boşaltıp kullanacak yada alıp da biz bozacak değiliz ayrıca motorlar 2014 2015 motorlar cok da sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum olmaz diye de bişey yok tabi burdan tavsiye istememin sebebi de bundan varsa bilen kullanan kiralayan onunda tavsiyesine uyarız bakın arkadaşın biri motoreferansı tavsiye etmiş orayla da görüsücem

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2016 / Honda CB250R 2022
    Merhaba 18.04.2019 tarihinde Alanya'da TTA adında motosiklet kiralama işi yapan bir firmadan fiyatlar hakkında bilgi istedim. Bana verdiği cevap; günlüğü 400 TL, kasko yok, kaza yaparsan masraflar ve yattığı gün parası tahsil edilir dediler. Ellerindeki motosikletler R25, R6, Honda CBR600 ve Kawasaki vardı. İstediğim MT7 yoktu. Alanya'ya gelip motosiklet kiralamak isteyenlere arz olunur. ( Not: Firma ile uzaktan yakından ilişkim yoktur.)

Motosikleti
    Yoqhtır...
    400tl vereceğim, hiçbir güvencesi olmayacak, üstüne diken üstünde olacağım. Neymiş? Motosiklet kiralayacağım? Lüks araç kiralanıyor o paraya. Tövbe tövbe...

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    2012 Kuşadası kymco super 8(3 gün,günlüğü 40tl)
    2013 (yine ayni yer)Kuşadası kymco Agility city 200(4 gün,günlüğu 50tl)
    2014 Fethiye Bws100(2gün,günlüğü 50tl)
    2015 Ayvalik çin malı cub(2 gün,günlüğü 50tl)

Kiraladim,tatilin eti kemigidir motor.

Bws 100 un keyfi bir başkaydi 2T..

2009 veya 2010 olacak sanirim,otomobil kiralamiştim(passat),neyse bindim 5km olmadan motor ikaz işiği yakti,hemen aradim firmayi,yok hocam imkansizda yok biz sağlam verdikte ağiz yapiyor,goturdum attim önune anahtari,aldim parami..

Ciddi kurumsal yer haricinde biraz şans işi.

Motosikleti
    GV 650
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gerçekten çok güzel olur

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Enayi mi arıyorlar o paraya zor

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu yine yolundan sapmış.

Motosiklet konusunda gereksiz hassasiyet yapıyorsunuz. Ev kiralanıyor; araba kiralanıyor; bisiklet kiralanıyor ama motosiklete gelince konu panikliyorsunuz. Kiralanır arkadaşlar mis gibi de olur. kendine uygun olmayan cc'yi görmene de yardımcı olur üstelik.

Konuyu acan arkadaşa yer tavsiyesi veremem ancak rahmetli bir arkadaşıma motor kiralamıştık oradan aklımda kalan seyleri söyleyebilirim

-Öncelikle motosikletten anlamıyorsan vazgeçmek gerek; incelediğinde az da olsa hasarını kusurunu bilmek gerekiyor

-Kiralama sözleşmesinde detayları yazıyorlar ise yazan ile verilen hizmet aynı mı kontrol et. bizim arkadaşa "sıfır akü" demişlerdi ancak ilk calıştırmada 3. de fln calısıyordu (ucları mı oksitlenmiş neymiş yani akü eski)

-Aksesuarsız motosiklet al; telefon tutucu üzerinde vermişlerdi yolda düşüp kırılmıştı.

Az da olsa motoru bayiiden almadan önce calıştır incele yapabildiğin kontrolleri yap.

Tekerin düz bassın.

Motosikleti
    Yoqhtır...
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu yine yolundan sapmış.

Motosiklet konusunda gereksiz hassasiyet yapıyorsunuz. Ev kiralanıyor; araba kiralanıyor; bisiklet kiralanıyor ama motosiklete gelince konu panikliyorsunuz. Kiralanır arkadaşlar mis gibi de olur. kendine uygun olmayan cc'yi görmene de yardımcı olur üstelik.

Konuyu acan arkadaşa yer tavsiyesi veremem ancak rahmetli bir arkadaşıma motor kiralamıştık oradan aklımda kalan seyleri söyleyebilirim

-Öncelikle motosikletten anlamıyorsan vazgeçmek gerek; incelediğinde az da olsa hasarını kusurunu bilmek gerekiyor

-Kiralama sözleşmesinde detayları yazıyorlar ise yazan ile verilen hizmet aynı mı kontrol et. bizim arkadaşa "sıfır akü" demişlerdi ancak ilk calıştırmada 3. de fln calısıyordu (ucları mı oksitlenmiş neymiş yani akü eski)

-Aksesuarsız motosiklet al; telefon tutucu üzerinde vermişlerdi yolda düşüp kırılmıştı.

Az da olsa motoru bayiiden almadan önce calıştır incele yapabildiğin kontrolleri yap.

Tekerin düz bassın.
    Günlüğüne 400₺ vereceksen gel mt-25’imi kiralayayım sana.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)