Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A SINIFI EHLİYET ALMAK İSTİYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze iyi günler kısmet olursa motor alıcam ondan öncede ehliyet almam lazım almışken A alıyım diyorum İstanbul/Bağcılarda (avrupa) da oturuyorum ama bana yakın A ehliyeti veren kurs bulamadım gerçi yok denilecek kadar az ne olur bilen duyan varsa bana yardım edin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Asya Nostalji, Mondial 125ZN
    Hocam 2 yıllık a2 ehliyet olmadan vermiyorlar maalesef.

Motosikleti
    Yamaha İron Max
    Yaş 24 ve üstü ise direk A sınıfı alabilirsiniz . Ben gültepe Etik sürücü kursundan ehliyeti almıştım baya ilgililer eğitimde veriyorlar sınava da mt 07 ile giriyorsunuz

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Küçükçekmece de oturuyorum sefakoy sürücü kursu ve halkali' daki akademi sürücü kursu veriyor mt7 ile giriyorsun sinava su an İstanbul 'da degilim yoksa alirdim senin için detaylı bilgi
    ryujinjakka bunu beğendi.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bagcilar mi tramwaya atlayin yusufpasa duraginda inin Buyuk anadolu surucu kursu hayati bey ile gorusun.
    ryujinjakka bunu beğendi.

yaşım 25 alma şartlarından haberim var ama kurs bulamadım arkadaşlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ryujinjakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi günler kısmet olursa motor alıcam ondan öncede ehliyet almam lazım almışken A alıyım diyorum İstanbul/Bağcılarda (avrupa) da oturuyorum ama bana yakın A ehliyeti veren kurs bulamadım gerçi yok denilecek kadar az ne olur bilen duyan varsa bana yardım edin.
    Hiç uğraşma. Satıyım sana kurs parası'nın %30 altına. 0 ceza puanı, yenilenmiş ilk sahibinden 2007 trafiğe çıkışlı. [Arai Kask Hediyeli]

saolun var olun yarın yusufpaşadaki kursla irtibata geçicem tekrardan teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)