Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

neden 100 km binip motor satarlar ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 250 r
    arkadaşlar öncelikle merhabalar mt07 almayı düşünürken karar değiştirip hafta sonları hava iyiyken binebileceğim bir süpersport almaya karar verdim biraz borca giricez ama uygun birşeyler aramaya başladım.

son zamanlarda baktığımda 1 hafta önce 30binde ilanı olan motosiklet öbür hafta 13-14 binlerde ilan veriliyor. muhtemelen km düşürülüyor. birde supersport motosikletler 30-40 binden sonra alınmaz diye kafamıza işlediği için düşük km motor aramaktan sıkıldım

hem güvenemiyorum hemde en azından üzerini kredi ile ödeyecek olsamda 0 km almak daha mantıklı geldi başladım sahibindende gezmeye yamahanın pahalı olduğunu görünce cbr 600 rr a yönlendim 0 km 600 rr 42.000 tl + kasko sigorta ruhsat derken 45.000 tl ye gelir diye düşünüyorum. daha sonra 2. el ilanlara doğru bakarken 100 km de 150 km de 1000-1500 km de satılık motorlar gördüm.

otomatikman insanın aklına şüphe düşüyor bir insan neden 100 km bindiği o kadar para verdiği makinayı 3-4 bin tl aşşağısına satar diye sizin bu konuda bir fikriniz varmı bu tür motorlar alınırmı bir insan neden bu kadar erken satar aldığı motoru

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2 ihtimal var

1.) Yüksek cc ile başlayıp, baş edemeyenler.
    2.) KM düşürme diyeceğim ama 100km ye düşürülür mü

Motosikleti
    cbr 250 r
    Alıntı furkanbozaci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ihtimal var

1.) Yüksek cc ile başlayıp, baş edemeyenler.
    2.) KM düşürme diyeceğim ama 100km ye düşürülür mü

hocam teşekkürler cevap için size linkleride vereyim dediğiniz gibi 100km düşürülürmü zaten 1000 de bakım oluyor ...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-doktordan-sifirdan-farksiz-169-km-de-honda-cbr-600-rr-repsol-328778398/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ozlu-motordan-2016-600-rr-repsol-325197157/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sifir-ayarinda-cbr-600rr-332207472/detay

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    aksine motor ona binmiş olabilir.

* Heves için almış olabilir, hevesini aldıktan sonra satar.
    * Trafik sigortası yüksek gelir,ödeyemez,satar.
    * Bayinin test motorudur, kilometre daha fazla artmadan elden çıkarmaya çalışır, satar.(Alınması tavsiye edilmez)
    * Kredi çekip alır, sonra "Lan ben bu krediyi nasıl ödeyecem?" der, satar.. (ya da işten ayrılabilir,ödeme sıkıntısı çeker)
    * Telefonlarda "Bozdurma" diye bi tabir vardır. Taksitle alıp, kabını açmadan nakit paraya satarsınız. Böylece elinize nakit para geçmiş olur. Zayıf bi ihtimal ama belki bu şekil de olabilir.
    * Karşı cins tarafından beklediği ilgiyi görememiştir. Kafenin önüne park ettiğinde kimse onu iplemez ve "La olum boşuna 40k masraf yapmışız" der, satar.

Aklıma gelen ihtimaller bunlar.
    Mengu16, Grakul, dovahhkin ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cıks
    * Karşı cins tarafından beklediği ilgiyi görememiştir. Kafenin önüne park ettiğinde kimse onu iplemez ve "La olum boşuna 40k masraf yapmışız" der, satar.

heheheh iyiydi...

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Sadece pistte kullanmak için almış olabilir

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    ailesinden habersiz alir ailesi direkt karsi çıkar,satmak zorunda kalır

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    35 e satıyorum 10 bin kmde 600rr 2014 2015 3 ay çıkışlı

Yatarak kullanmaktan beline ağrılar girmiştir satmaya karar vermiştir.
    Abs nin olmayışı sonra dank etmiştir satmaya karar vemiştir.
    Hiç bir yerde bırakamıyordur kasko yaptırmak ister fakat kasko fiyatını duyunca satmaya karar vermiştir.

İnsanların şu andaki ekonomik şartlardan dolayı bunalıp istemeden satabileceklerinide düşünün....

Sizin gibi yüksek cc olmasada hafta sonları keyfi binmek amacıyla 2.el cbr 125-250 bakarken temiz makine aramaktan da yorulunca fuarda görüp beğenip pulsar 150 aldım. mayıs başında aldığım motor 1100 km de, binmek için çok fırsatım olduğu söylenemez. en uzun eşimle aralıksız 2 saate yakın yol yaptığımızı ve sonrasında eşimde bel ağrısı yaşanması nedeniyle satmayı düşünmeye başladım ya satıp sadece araba ile devam edeceğiz, ya da daha konforlu bir motor alıp yine fırsat buldukça bineceğiz. sizin baktığınız motorları bu sebepler ile satışa konmamıştır fakat böylede olabiliyor işte

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Çok güzle makinalar

Alıntı Lucien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin gibi yüksek cc olmasada hafta sonları keyfi binmek amacıyla 2.el cbr 125-250 bakarken temiz makine aramaktan da yorulunca fuarda görüp beğenip pulsar 150 aldım. mayıs başında aldığım motor 1100 km de, binmek için çok fırsatım olduğu söylenemez. en uzun eşimle aralıksız 2 saate yakın yol yaptığımızı ve sonrasında eşimde bel ağrısı yaşanması nedeniyle satmayı düşünmeye başladım ya satıp sadece araba ile devam edeceğiz, ya da daha konforlu bir motor alıp yine fırsat buldukça bineceğiz. sizin baktığınız motorları bu sebepler ile satışa konmamıştır fakat böylede olabiliyor işte
    Sizin ilacınız maxi scooter.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Lucien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem vitesli hemde naket hemide spor motor 2 kişi ve bu eşinle intahar gibi hacı emi git şurdan 3 çeyrek bi scooter veya maddiyat el verirse maxscooter al dünya varmış dersin bende 125 cc lik motor var eşimle her yere gidiyorum inmek istemiyor bide maxscooter olsa üzerinde uyur
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    4 sene önce sıfır aldığım bir motorumu sadece 320 km kullanabildim gerçekten 320 km kullandım sonra sattım bu arada bu km yide 2 ayda yaptım :D

aldım 2 günde 250 km yol yaptım sonra işim gereği şehir dışına çıktım 1.5 ay sonra geri döndüm 70 km daha bindim ve çok uyguna bir motor buldum onu almak için benimkini direk sattım üzerine para ekleyip bulduğum motoru satın aldım sıfır fiyatının 1.000 tl aşağısına verdim.

yzk2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAG200
    Korkmuştur süremiyordur öleceğime satayım diyordur yada 15 sene önce aldığı telefon hattından dolayı borcu icralık olmustur satmak zorunda kalır vs vs vs

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Ailevi sorunlarda yaşamış olabilirler motora tepki ve ss e verilen acaip tepkiler var ülkemizde.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Türkiye'deki birçok bayiide test motoru olmadığı için motoru çoğu kişi alacağı motoru denemeden alıyor. Aldıktan sonra da süremeyeceğine kanaat getirince böyle ilanlar ortaya çıkıyor.
    infernus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)