Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ls2'yi kötü yapan nedir ? Tartışalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı U.KALKAVAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arai Kask Nasıl Alınır:

1: Eczaneden bir kaç sargı bezi biraz tentürdiyot alınır.
    2: Bir arkadaş yardımı ile gerekli malzemeler kullanılarak, ağır yaralı süsü verilir.
    3: Oda hastane konsepti şeklinde yeniden dizayn edilir. (İmkan yoksa en yakın hastane stüdyo olarak kullanılır.)
    4: Sosyal medya kullanılarak toplumu ilgilendiren güncel olaylar baz alınır. Örnek 15 Temmuz ( Şayet güncel bir olay yoksa; Bayram, Hastalık ve %100 sonuç isteniyorsa Din vb...)
    5: Oluşturulan kurgu iyi bir pazarlama ile hedef kitleye sunulur.
    6: Arai kaskın keyfine bakılır.
    Diğer ekipman eksikleri için: 55 Yaş üstü datalar satın alınarak check up, medikal ürünler vb... şeylerin telekom ve sanal satışı yapılabilir.
    Not: Burada önemli olan data analizini iyi yapmaktır.
    Örnek: İsim: Mehmet
    Muhatap: İsim: Zeynep

Bu biraz zor geldi.

Shoei için belki daha basit bir yolu vardır ?

Agv de olurdu aslında...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    ls2 yi kötü yapan her bütçeye göre ekipman üretmesi millet gidiyor 120-150 TL arası bir kaskını alıp diğer tüm ürünlerini kötülüyor. Bende 150 Tl lik bir kaskını almıştım 3 ay kullandım hiç düşürmediğim halde içinden parça düştü, kapanmadığı zamanlar oldu camın, aşırı ses alıyordu vs vs.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu biraz zor geldi.

Shoei için belki daha basit bir yolu vardır ?

Agv de olurdu aslında...
    Bunlar daha kolay tabi. Türk toplumu olarak tükettiğimizin %10'nu üretmiyoruz bu durumda iyi tüketiyor ve üretene iyi kazandırıyoruz, bir üretim bandı kurmak ne üretilirse üretsin sermayeden geçiyor lakin düşük bütçe ile yüksek kar eden sektörlerde var. Ben öğrenci olsam ve az bir sermayem olsa, tasarım mum üretirdim veya altın kaplama işine girerdim buna benzer bir sürü iş var arka oda da yapılabilecek ama bence en güzeli prezervatif üretmek. 3.500$ 7.000$ arasın da mini bir makina alabiliyorsun ham madde maliyeti ucuz ve bulması kolay sonra iş nasıl satarıma kalıyor. Önce ufak ufak okulda eritirdim manlları, sonra motosiklete atlar bu yolda ki ablaları tek tek gezer anlaşma yapıp elden onlara çalışırdım vs... sonuçta yılda %70 büyüyen bir sektör ve ana ihtiyaçlardan biri.
    Birde kosgeb 150.000TL veriyordu gençlere onu da aldın mı 3 seneye OK'e rakipsin.
    beko12345 bunu beğendi.

karayel90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Herkesin aldığı bir modeli açıklarsak FF351 millet ucuz diye alıyor
    Böyle motoru kullanırken içeriye forul forul ses geliyor
    Alt resimdeki renkler yeşilden siyaha doğru korumanın azaldığını gösteriyor.Bilgiler Sharp helmet adlı siteden alınmıştır.

__________________________________________________ ____________________________

Parası olmayanlara önerim cebinizde 300 TL'niz varsa gidin MT Revenge serisi full face kasklar var rüzgar sesi yok,güvenlik açısından oldukça iyi aşağıdaki vereceğim linkten ürünü inceleyebilirsiniz

http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/mt-revenge

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)