Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok kararsızım İnanılmaz .. Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bütçem kısıtlı vede işe gidip gelmek için bana Görüntüsü güzel olan Motor lazım , Ara sırada hafta sonları falan Taksime de inebilirim (50 km). Az yakan Motor lazım vede Karizması olan 2 motor arasında kaldım
    ( Boy 1.81 - kilo 68 )

Mt 125 mi almalıyım ? Son hızı 130 falan kamyon sollıyım desen yarım saat 100 ü geçmesini beklicen

Kawasaki z250SL mi almalıyım ? 250 lik buda tek silindir ama 155 i görüyor vede çok daha seri hızlanıyor mt 125 den

o kadar kararsızım ki beynim yandı, birde sizin değerli görüşlerinizi alıyım dedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 200
    Valla benim boyum 1.73 bende ninja250 alıcam bi kac aya ninja o boya biraz fazla gelebilir uzun boylular genelde şikayetci oluyorlar

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ktm duke serileri tam senin istediğin gibi abs li 200 ve 250 cc makinalar
    Grakul bunu beğendi.

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı cebra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bütçem kısıtlı vede işe gidip gelmek için bana Görüntüsü güzel olan Motor lazım , Ara sırada hafta sonları falan Taksime de inebilirim (50 km). Az yakan Motor lazım vede Karizması olan 2 motor arasında kaldım
    ( Boy 1.81 - kilo 68 )

Mt 125 mi almalıyım ? Son hızı 130 falan kamyon sollıyım desen yarım saat 100 ü geçmesini beklicen

Kawasaki z250SL mi almalıyım ? 250 lik buda tek silindir ama 155 i görüyor vede çok daha seri hızlanıyor mt 125 den

o kadar kararsızım ki beynim yandı, birde sizin değerli görüşlerinizi alıyım dedim.
    Ben z250 ile ise gidip geliyorum, cok da memnunum. Boyutlarinin kucuk oldugu soyleniyor ama sanirim cussesi kucuk oldugu icin boyle dusunuyor insanlar. Benim boyum 1.80, sigmamak soyle dursun, pegleri biraz yukselteyim de dizim deponun cikintisina dayanabilsin diye dusundugum oluyor.

Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm duke serileri tam senin istediğin gibi abs li 200 ve 250 cc makinalar
    Ktm Duke benlik değil üstad turuncu turuncu öyle :D
    Alıntı simurgg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben z250 ile ise gidip geliyorum, cok da memnunum. Boyutlarinin kucuk oldugu soyleniyor ama sanirim cussesi kucuk oldugu icin boyle dusunuyor insanlar. Benim boyum 1.80, sigmamak soyle dursun, pegleri biraz yukselteyim de dizim deponun cikintisina dayanabilsin diye dusundugum oluyor.
    Ya kawasaki bendede 250 lik oldugu için bir tık önde de mt 125 inde cazibesi aklımı çeliyor 180 boya iyi olur diyosun hmm

Mt25 al 125likle aynı tasarım motor hacmi büyük

Motosikleti
    MaxSYM 600i
    250 cc lik bir maxi scooter senin işini görür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)