Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter alacağım tavsiyelerinizi bekliyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

dostlar yaklaşık 1 ay önce motorum çalındı bu yüzden yeni bi motor almak istiyorum. çalınan motorum yuki yb150-t modeldi ve beni oldukça rahat taşıyordu. yaklaşık 130 kiloyum ama o motora 2 kişi binsek bile hiç tıkanmadan gidiyordu. yine bu tarzlarda önerebileceğiniz motorlar varsa tavsiyeleriniz bekliyorum.

bütçem max 1600-1700 lira civarı 2. el alacağım. istanbul içi ilan vs de paylaşabilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

yok mu hiç önerisi olan :(

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Hocam o fiyatlara scooter alırsanız hele hele 2.el düzgün kullanılmadıysa size sıkıntı açabilir.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    o paraya 130kg cekecek scooter zor be dostum.en azından bır maxısccoter dusunmen lazım mondıal zat vardı bısanınnda o tarz bır motoru vardı sahıbınden com dan bır bak ıstersen

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asya nostalji, Mondial znu al.

hava filtresi, manifold, karbüratör, lastikler, fren balatasını değiştirirsin, sonra yola devam.

Bakımları yapılmamışsa kayış, komple ön varyatör, buji, motor yağı, dişli yağı, fren hidroliği değişir sürmeye devam edersin.

İstanbul'da trafik sigortası fahiş. Tekirdağ Edirne gibi komşu illerden bak istersen.

Piaggo fly 100. 2500tl 2.el cok rahat ceker ve italyan ya piaggo zip 100 (2000tl civar)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)