Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ÇALINAN MOTORUM BULUNDU YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bilen varsa bi konuda yardım lazım daha önce basına gelen varmı motorum çalındı daha sonra motorumu buldum tabı bulmaz olaydım dedirttiler saolsunlar. motorun sase ve motor numaraları silinmis fakat barkod seklınde olan diger motor no kısmını görmemısler ve o kalmıs ama cakılı olan numaralar silinmis. polis hurdaya atcan diyo yada cıkartmak tekrar 2 bın tl diyor motorun kanıtlanması falan zaten motor calınmıs zor durumdayız bıde hala zorluk cıkarıyorlar yok ıncelencek falan denıyor motor numarası ustunde oldugu halde ve sasede ıfadede verdıgım yerlerdekı ısaretler oldugu halde arastırdım ve makına muhendıslerı odasındanda bu işlem oluyormus nasıl olur ne kadara mal olur bu is daha once yasayan arkadaslar veya bılgısı olan varsa yardım bekliyorum tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    yaw allah kahretsin bunları ne biçim insanlar yaa. cehennemin dibine kadar yolları var namussuzların. adalet için çalışmıyor bazı polislerde bir garip işte.

canla başla çalış didin al motoru ve sonra çalınsın sonrada bul ama bu seferde çöpe atıcan desinler. paramın kahyasımısın sen derim, parayı kolay mı kazanıyorum ben kardeşim derim.

zaten dün sabah paran yoksa binme motora diyen bir benzin pompacısınıda bozdum.

deyyus mu ararsın? her yerde var.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı grknatk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bilen varsa bi konuda yardım lazım daha önce basına gelen varmı motorum çalındı daha sonra motorumu buldum tabı bulmaz olaydım dedirttiler saolsunlar. motorun sase ve motor numaraları silinmis fakat barkod seklınde olan diger motor no kısmını görmemısler ve o kalmıs ama cakılı olan numaralar silinmis. polis hurdaya atcan diyo yada cıkartmak tekrar 2 bın tl diyor motorun kanıtlanması falan zaten motor calınmıs zor durumdayız bıde hala zorluk cıkarıyorlar yok ıncelencek falan denıyor motor numarası ustunde oldugu halde ve sasede ıfadede verdıgım yerlerdekı ısaretler oldugu halde arastırdım ve makına muhendıslerı odasındanda bu işlem oluyormus nasıl olur ne kadara mal olur bu is daha once yasayan arkadaslar veya bılgısı olan varsa yardım bekliyorum tesekkurler.
    Hocam öncelikle geçmiş olsun. Dediğiniz gibi mak. müh. odasında bu işi halledebilirler. Bir barkod okuyucu program ile barkod şeklindeki şase motor no okunur, ruhsatla karşılaştırılır gerekli işlemler yapılarak motorunuza binmeye devam edersiniz.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    2bin lira verceksen hic ugrasma direk boyle sat aynı paraya gelir durumuda satarken açıklarsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)