Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Jawa 350 Karenajli sport aliyorum.Kullanan varmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çok var :)
    96 model karenajli jawa 350 alicam ve size danismak istedim kullanan varmi ?
    Mobilden resim ekleyemedim ancak link teki motorun beyaz versiyonu.

http://www.hizli-resim.net/image/HLKe

Not:daha once 6 ay virago 535 . 1 ay zx10r .3 yil 125 lik motor kullandim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Yedek parcasi masrafi ne olur bana bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    hayırlı olsun incir ağacın

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150-2022 HondaGL1800-2023 PCX
    Aboo tam bir canavar. Hayırlı olsun. Jawa (nam-ı diğer CAVA) candır. Bu aralar benimde ilgim pek bi arttı ördek jawalara

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Benim gençliğimde kullandığım motor.Bendeki karenajsız modeliydi.

Çift silindir 350 cc,çok tatlı sese sahip bir motor.Parçası ucuz ve hala kolay bulunur.250 cc tek silindir olanlara göre torku düşüktür.Amma velakin hala çok sevdiğim bir motosiklettir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...34116770/detay

buna 10 bin tl vermeyeceksin dimi
    SAZMAN bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Gençliğim aklıma geldi hayırlısı olsun ugraşmaya vaktim olsa bende 50-60 model BMW düşünüyorum ama hep düşünce aşamasındayım

Gönlüne göre gezmek dileği ile hayırlısı olsun

uqur497 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Honda CBR 125R
    Ustasını bulduktan sonra bence alınabilecek bi motordur bizde vardi 91 model ama sattik 91den beri hic piston sekman atilmamisti sattiktan sonra rektefiye edildi satis tarihi 2012guzel kullandiktan sonra sorun cikarmaz

Motosikleti
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aboo tam bir canavar. Hayırlı olsun. Jawa (nam-ı diğer CAVA) candır. Bu aralar benimde ilgim pek bi arttı ördek jawalara
    Valla benimde nostalji merakım kabardı o yüzden alıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O satan şahısla aynı memleketteyim tabiki ona 10 bin lira vermeyeceğim alacağım motor aynısının beyazı yedek anahtarı bile hala mevcut. Ve bir diğer bomba motor 94 96 model arası olması lazım şimdi unuttum 15.000 km de 10 yıldır aynı evin garajında tenteli bekliyor.aküsü yok koltuğu birazcık deforme.boyasında ve motorunda hiç bir sıkıntısı yok .Alacağım ücret ise 950 tl :D ama muanesi yok 10 yıldır nasıl olur o iş sıkıntı çıkarmı tek düşüncem o

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençliğim aklıma geldi hayırlısı olsun ugraşmaya vaktim olsa bende 50-60 model BMW düşünüyorum ama hep düşünce aşamasındayım

Gönlüne göre gezmek dileği ile hayırlısı olsun
    Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim inşallah düşünceni hayata geçirirsin iyi forumlar

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı wheelie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benimde nostalji merakım kabardı o yüzden alıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

O satan şahısla aynı memleketteyim tabiki ona 10 bin lira vermeyeceğim alacağım motor aynısının beyazı yedek anahtarı bile hala mevcut. Ve bir diğer bomba motor 94 96 model arası olması lazım şimdi unuttum 15.000 km de 10 yıldır aynı evin garajında tenteli bekliyor.aküsü yok koltuğu birazcık deforme.boyasında ve motorunda hiç bir sıkıntısı yok .Alacağım ücret ise 950 tl :D ama muanesi yok 10 yıldır nasıl olur o iş sıkıntı çıkarmı tek düşüncem o
    tüv türkte yapılıyor ufak bir cezası çıkacaktır. sigortasıda yoktur muhtemelen 10 yıldır. onuda cezalı olarak ödüyorsunuz. ama bu zam olayı sadece 2016 da olduğu için diğer yıllar için komik bir rakam ödeyeceksiniz. 2006 model suzuki mi 2014 te tekrar sokağa çıkarmıştım motor daha 100 km yapmamıştı 7 yıllık sigorta parası 340 tl falan öyle bir rakam ödemiştim cezasıyla

Motosikleti
    Aynen sesi efsane 2 ve 3 silindir arasında kalmış gibi bir sesi var motoru kayseriden alıcam kuşadasında binicem inşallah kazasız belasız binerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:57 ----------

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüv türkte yapılıyor ufak bir cezası çıkacaktır. sigortasıda yoktur muhtemelen 10 yıldır. onuda cezalı olarak ödüyorsunuz. ama bu zam olayı sadece 2016 da olduğu için diğer yıllar için komik bir rakam ödeyeceksiniz. 2006 model suzuki mi 2014 te tekrar sokağa çıkarmıştım motor daha 100 km yapmamıştı 7 yıllık sigorta parası 340 tl falan öyle bir rakam ödemiştim cezasıyla
    eğer gerçekten dediğin gibiyse çok mutlu olurum ve parayı ayarladığım an gider alırım . yaşım 21 sigorta tahminen ne kadar çıkar acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun incir ağacın
    snappy neden öyle dedin :D

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    snappy neden öyle dedin :D
    güzel yakıyor ondan demiştir ama gülü seven dikenine katlanır değil mi

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    eğer gerçekten dediğin gibiyse çok mutlu olurum ve parayı ayarladığım an gider alırım . yaşım 21 sigorta tahminen ne kadar çıkar acaba[COLOR="Silver"]
    sigortanın seninle alakası var tamamen. yaşın genç. ikametgahın istanbulda ise ayvayı yedin kafadan sadece son dönem için 1500 falan çıkartırlar. geçen dönem olan borçlar sigorta kimin üzerine ise ona göre işlem görür. zaten adam bu borcu ödemedende satış yapamaz. ama başka bir yerde ikametgahın var ise çok daha ucuza çıkar diye tahmin ediyorum. ama sen motor parası kadar sigorta parası ödemeye hazırla kendini.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    O paraya öküz alınır. Bayramda bi güzel kesilir. Fakire fukaraya dağıtılır. Buna yatırılmaz..

Bence yani.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    96 model karenajli jawa 350 alicam ve size danismak istedim kullanan varmi ?
    Mobilden resim ekleyemedim ancak link teki motorun beyaz versiyonu.

http://www.hizli-resim.net/image/HLKe

Not:daha once 6 ay virago 535 . 1 ay zx10r .3 yil 125 lik motor kullandim.

Yedek parcasi masrafi ne olur bana bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim
    Hepsinin cevabı burada:

http://www.jawamotorcycles.co.uk/sport.html
    http://www.jawamotorcycles.co.uk/tech.html
    http://www.jawa.eu/dealers-and-services.htm?lang=en

10000TL'ye o motorun 0km yepyeni gıcır gıcır olanını alırsın, fiyat konusunda iyicene fezaya çıkmış bizim satıcılar. Jawa'nın kaç para edeceği belli.

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Hiç düşünme bence hemen al 950 tl ye aldığın motordan nekadar zarar edebilirsinki
    Zevk için alınır yine alınır jawa iyidir iyi.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al 950 tamir edemezsen adam olmaz dersen 500 e senden alayım öğrenci evimin salonuna süs alarak koyarım 😂

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)