Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Teçhizat seçimi- Kask,Mont,Eldiven,Dizlik V.S.

Motovento
    REKLAM ALANI
    unobtainable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F 2006 - Honda CBR 600RR 2011
    Arkadaşlar sonunda 2006 model 4. sahibinden 50.000 km de bir cbr 600f buldum ve salı günü günü alacağım,

Sıra teçhizat olayına geldi Malüm bütün sermayeyi motor a bağlayacağım için bütçe tükendi...
    http://https://www.sahibinden.com/il...2186498/detay/

Sizce Link teki ürünler nasıl? Yada tavsiyeleriniz nelerdir? Kask, Mont, Eldiven, Dizlik

Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 500
    Alıntı unobtainable adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sonunda 2006 model 4. sahibinden 50.000 km de bir cbr 600f buldum ve salı günü günü alacağım,

Sıra teçhizat olayına geldi Malüm bütün sermayeyi motor a bağlayacağım için bütçe tükendi...
    http://https://www.sahibinden.com/il...2186498/detay/

Sizce Link teki ürünler nasıl? Yada tavsiyeleriniz nelerdir? Kask, Mont, Eldiven, Dizlik

Saygılarımla...
    Linki düzeltin.

Motosikleti

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Mumkunse kullanilmis kask almayin. Oradaki kaskin sifiri zaten 225 civari alinabilir.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Motordan biraz kisip ekipmana yatirmak bence daha mantikli olabilir.En azindan daha kaliteli bi kask ve sirtlik onemli bence
    Edit: 2.el kask bana pek uygun gelmiyor.
    İyi forumlar

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    aynı kaskı 210 , montu 340 liraya internetten 0 aldım 4 ay önce. eldiven dizlik 900ü tamamlar mı bilmiyorum

Motosikleti
    İşin aslı kaskı bende pek düşünmüyorum, biraz araştırdım nitro aikido aklıma yattı sanki? Ama o ilandaki mont eldiven dizlik ve dirseklik Nasıl sizce?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Ozaman sizden ricam bana ürünleri uygun fiyata 0 alacağım bir yer önerirmisiniz? Birde ürünler ile ilgili marka model? İşin aslı maddi yetersizlikten dolayı en azından birdahaki sezona kadar beni idare edecek ürünleri çok acil almalıyım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Arkadaşlar Shark s900 darkin veya Nolan N86 kask kullanan varmı?

Sizce hangisi daha mantıklı?

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    motordan kısma gibi durumu olamaz, çünkü motorun aynısını bir daha bulamayabilir ama tehcizatı alana kadar motoru kullanmaz olur biter en kötüsü.

600f benimde düşündüğüm bir motor ve piyasada sağlamı zor bulunur gibi söylentilerde duydum açıkcası.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    600lük motosiklet alıp ekipman mı soruyorsun kardeşim bir de o kadar para verip motor aldıktan sonra böyle saçma sapan şeylere para verme bence.

Motosikleti
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motordan kısma gibi durumu olamaz, çünkü motorun aynısını bir daha bulamayabilir ama tehcizatı alana kadar motoru kullanmaz olur biter en kötüsü.

600f benimde düşündüğüm bir motor ve piyasada sağlamı zor bulunur gibi söylentilerde duydum açıkcası.
    fatih.met bende o düşünceyle aldım zaten,temiz makine bulmak bir hayli zor,sezon başı niyetlendim,sezon bitti bitecek anca bulabildim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:58 ----------

Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600lük motosiklet alıp ekipman mı soruyorsun kardeşim bir de o kadar para verip motor aldıktan sonra böyle saçma sapan şeylere para verme bence.
    Merdo dostum 600 lük motosiklet alıp egzozunu mu sormalıydım sence? Saçma sapan gördüğün Shark ve Nolan marka kasklar mı?

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Çok yanlış yapmışsınız.İnşallah bu ekipmanlarla biraz yüksek hızda düşmezsiniz,düşerseniz hastanede dediklerimi anlayacaksınız.Bence borca girin bütçe ayırın.

Motosikleti
    Alıntı muhammetcon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yanlış yapmışsınız.İnşallah bu ekipmanlarla biraz yüksek hızda düşmezsiniz,düşerseniz hastanede dediklerimi anlayacaksınız.Bence borca girin bütçe ayırın.
    Dostum ben sorunumu anlatamadım sanırım, Ekipman almadım, bu şekilde motora da binmiyorum zaten, Bence en önemlisi kask,öncelikli olarak kask seçimimi yapmaya çalışıyorum ve bilen kullanan arkadaşlara danışıyorum,

Üye tarihime de bakarsanız acemi veya yeni başlayan bilinçsiz bir kullanıcı değilim, sadece araya yıllar girdi ve şuan teknoloji bile geçmiş tarihle bir değil, güncel ürünler ile ilgili de doğan olarak bilgim yok. Sadece bu durumu çözmeye çalışıyorum ben.

Fiyatı çok çok abartmadan, sorunsuz kullanabileceğim, güvenlik seviyesi yüksek, rüzgar almayan, uğultu yapmayan v.s. bir kask marka ve modeli arıyorum sadece.

Umarım anlatabilmişimdir.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Madem Ankara'dasınız Konrad Caddesine (Turan Güneşin paraleli) gidin Mototan Motosikleti bulun, sahibi Tansu Bey'e durumunuzu anlatın güzelce ekipmanı toparlayın. Emir'in selamı var diyebilirsiniz, yardımcı olacaktır kaliteli malzeme seçiminde ve fiyatta.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem Ankara'dasınız Konrad Caddesine (Turan Güneşin paraleli) gidin Mototan Motosikleti bulun, sahibi Tansu Bey'e durumunuzu anlatın güzelce ekipmanı toparlayın. Emir'in selamı var diyebilirsiniz, yardımcı olacaktır kaliteli malzeme seçiminde ve fiyatta.
    Böyle bir yaklaşım bekliyordum çok teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)