Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Edit programları ? ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Şöyle güzel edit yapabileceğim efekt verebileceğim ve beni çok ta yormayacak biraz basit bir program varmı ?

Sony vegas pro kullanıyorum ama sadece kesme ve müzik ekleyebiliyorum daha ne yapılıyor bilmiyorum .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Youtube de bazı öğreten videolar var ama benim gördüğüm adobe premier pro içindi. Sony vegas pro için varmıdır bilmiyorum
    HONDA

#BZ3082

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    vegas / premiere kaba kurguda kolay hızlı ve kaliteli programlardır, ancak geçiş efektinde biraz kısırdır çünkü takım oyuncusudur. Örneğin kaba kurguya premiere üzerinde başlanır , premiere projesi after effecte gönderilir tüm görüntü işlemesi after effect üstünde yapılır. Aynı proje bu arada auditiona gönderilir , ses işlemesi burada yapılır. bu iki programın projeleri tekrar permierede birleştirilir ve final çıktısı alınır.

eğer amaç video çektim kesiyim biçiyim aralara efekt atıp sosyal medayaya yollıyayım ise , daha kullanıcı dostu paketlere yönelin derim. Pinnacle studio / powerdirector hatta moviemakerla bile bu kadar zahmete girmeden hoş şeyler hazırlanabilir.

Not; herhangi bir edit yazılımı ile sorununuz olursa mesaj atın yardımcı olurum (ses video fotograf yada 3d)
    Mamba09 bunu beğendi.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı SenC_an adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vegas / premiere kaba kurguda kolay hızlı ve kaliteli programlardır, ancak geçiş efektinde biraz kısırdır çünkü takım oyuncusudur. Örneğin kaba kurguya premiere üzerinde başlanır , premiere projesi after effecte gönderilir tüm görüntü işlemesi after effect üstünde yapılır. Aynı proje bu arada auditiona gönderilir , ses işlemesi burada yapılır. bu iki programın projeleri tekrar permierede birleştirilir ve final çıktısı alınır.

eğer amaç video çektim kesiyim biçiyim aralara efekt atıp sosyal medayaya yollıyayım ise , daha kullanıcı dostu paketlere yönelin derim. Pinnacle studio / powerdirector hatta moviemakerla bile bu kadar zahmete girmeden hoş şeyler hazırlanabilir.

Not; herhangi bir edit yazılımı ile sorununuz olursa mesaj atın yardımcı olurum (ses video fotograf yada 3d)
    benim yazacaklarımı yazmışsın

fantastik şeyler yapayım dersen adobe after effect kullanabilirsin. adobe premier ile sıradan kurgu yapabilirsin. ses dosyalarıyla çok uğraşmayacaksan işini görür. ama ses dosyalarıyla ilgileneceksen cubase veya cool edit pro gibi programlarla destekleyebilirsin. arkadaşın dediği gibi 3d tasarım çizim konularında da bilgiye ihtiyacın olursa destek olurum.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Vidfeo edit. kesme biçme, intro, geçiş, müzik, sansür ses, sansür görüntü, ağır çekim vs.
    Baya basic işleri yapabilen. Camtasia 8 var. iş görür. bende yeni öğrendim hızlı çalışıyor. Youtube'da da çoluk çocuk eğitim videoları da çekmiş faydalı

movie makerda deneyeyim dedim. 2 gb lik dosyayı 2 saatte attı işledim. 3 saatte kaydetti. Uğraşılmaz hiç windows movie maker.
    Camtasia iyidir.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    şimdi olaya efekt girince en iyisi After Effects.
    ancak basit montaj ve kurgu için Camtasia Studio önerebilirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)