Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Haziran ayı 25/26 sı yapılacak olan direksiyon sınavı ertelenmesi!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    PoyrazR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250. Derbi gp1 250
    Selemlar kazasız sürüşler herkeze
    Mayıs ayında A sınıfı ehliyete yazıldım ve bana haziran 25/26 sı direksiyon sınavına gireceğimi söylediler sürücü kursundan!
    Ve beni bu hafta arayıp milieytimin sınavı erteldiği şeklinde araıp önümüzdeki ayın 23/24 üne sınava gireceğimi söylediler
    Ama ben diger kurslardan araştırmalarım sonucu erteleme olmadığını herkesin sınava girecegini söylediler
    Böyle bir olayla karşılaşan arkadaşlar oldumu acaba ? Bu bana kursun yaptıgı bir kazıkmı yoksa:( bu olay yüzünden tatilde olacagım zaman a sınav tarihim denk geldi bütün planlarım ı alt üst eti sürücü kursü saolsun!!! Sürücü kursunun adını vermemde sakınca varmı bilemediğimden yazmadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial mt 125
    Arkadasımı da kurs aradı bugun 25ine saat verdi sınava,yani ertelenme yok, muhtemelen kaydınızı yapmadılar unuttular vs.

Motosikleti
    Xmax 250. Derbi gp1 250
    Özelikle yazılırken söyledim 7 aydaki sinava sarkma imkani varmi diye!önümüzdeki sınva yetişeceğimi herhangi bir sorun olmadigini soylediler bide bana

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Hocam kurs dosyanı içeri verir milieğitim bu tarihte sınav dosyanı kabul edip sınava girmeni kabul etmese ne etsin kurslar

2. cisi istanbul gibi bölgelerde yer yer erteleme olma imkanı var bende ismim ilk direksiyon sınavına çıkmamış bir sonrakine çıktı ona girdim kasmaya gerek yok fazla hayırlısı her şeyin
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Xmax 250. Derbi gp1 250
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kurs dosyanı içeri verir milieğitim bu tarihte sınav dosyanı kabul edip sınava girmeni kabul etmese ne etsin kurslar

2. cisi istanbul gibi bölgelerde yer yer erteleme olma imkanı var bende ismim ilk direksiyon sınavına çıkmamış bir sonrakine çıktı ona girdim kasmaya gerek yok fazla hayırlısı her şeyin
    Kurs zamanında dosyamı göndermiş olsaydı bence milieytimlik bi erteleme olamzdı diye düşünüyorum
    Dediğiniz gibi Kasmaya gerek yok fakat ben ttilden sadece sınava girmek için geri dönücam gelde kasma yada sıkıntı yapma dediğiniz gibi hayırlısı herşeyin diyorum yapacak bişey yok

Motosikleti
    YBR125 ESD 15
    Aynı kazığı bana da attılar. Mayısın 10 unda sürücü kursuna kaydoldum. Halen beni sınava almadılar. Arkadaşım 10 haziranda kaydoldu o girdi sınavına ben daha girmedim. Sinirli bir şekilde aradım.Neymiş efendim kusura bakmayın Milli Eğitime kaydımızı alamadık gelecek direksiyon sınavında varsınız.İşimiz bayramdan sonraya kaldı anlayacağın.Şu ehliyeti alayım adamları ifşa edip milleti kaydolduğum sürücü kursuna girmemelerini tavsiye edecem.

Motosikleti
    Xmax 250. Derbi gp1 250
    Alıntı Mukaddime adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı kazığı bana da attılar. Mayısın 10 unda sürücü kursuna kaydoldum. Halen beni sınava almadılar. Arkadaşım 10 haziranda kaydoldu o girdi sınavına ben daha girmedim. Sinirli bir şekilde aradım.Neymiş efendim kusura bakmayın Milli Eğitime kaydımızı alamadık gelecek direksiyon sınavında varsınız.İşimiz bayramdan sonraya kaldı anlayacağın.Şu ehliyeti alayım adamları ifşa edip milleti kaydolduğum sürücü kursuna girmemelerini tavsiye edecem.
    Bende aynı taride yazıldım mayıs 12 ayni kurs olmasin sizinkisi ile

Motosikleti
    YBR125 ESD 15
    Alıntı PoyrazR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı taride yazıldım mayıs 12 ayni kurs olmasin sizinkisi ile
    Reis beni deli eden tarafı, neden söylemiyorlar yapacakları tarihi. Ama adamlar işini biliyor.Sen rahat ol diyorlar ilk sınavda alacaz seni diyorlar. Bir bakıyoruz millet sınava girmiş, ehliyetini almış biz halen saf gibi bekliyoruz. Banane senin milli eğitimle olan problemin. Adam gibi söyle tarihini. Yok.Para olunca mesele millete kazık atarlar.
    Kaydolduğum yer Bağcılar Göztepe Sürücü kursu. Kimse kaydolmasın. Fatihte adam gitti sınavını girdi ehliyetini aldı benden 1 ay sonra kaydolmasına rağmen ben halen bekliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)