Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

3 günlük sıfır bajaj motor benzin akıtıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Motorlarımız dört dörtlük değil.
    Ne kaa para o kaa köfte iken, Japonlarda bile kronik sorun varken, firmanın ürününün arkasında durması ve çözüm üretmeye çalışmaları süper bir şey.
    mgora bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Şu forumda herhangi bir soru sorulsa saatlerce kimse cevaplamaz, 1-2 cevapla sonuca ulaşılamadan konu gider. Ama Bajaj'ı kötüleme timi gibi gizli bir örgüt var, böyle bir konu olunca sanki cepten birbirlerine ulaşıp kalk kalk gir hemen geldi geldi giydir dibine kadar modunda millet türüyo. Alet parasının hakkı, satarkende değer kaybetmiyo, adam alır biner, binerken gene koyar isterse KTM alır gene ne boş muhabbetler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bajaj'a bu kadar yüklenilmesini ben birazda bizlere çok yakın olmalarına da bağlıyorum , Gayrettepe'deki servislerine(Motoser) gidiyorum acaip ilgililer , bilgilendirme vb süper , bir kere de eve yakın olduğundan fren balatası değiştirmeye Oktay usta'ya gittim oda ilgili bir usta ben söylemeden neden fren balatan erken bitiyor vb ilgilendim (Japon olsa balatayı değiştirir geçer öteye) ,sürüşüme baktı, çözüm önerdi.Daha önce Yamaha YBR125'im vardı iyi bir servislerine gidiyordum , tamamen kapalı kutu hiç birşey öğrenemiyorum ,en son garantisi dolmamış aküyüde bana ücretli değiştirdiler (Vaktim yoktu , motorda lazımdı) ondan sonra yamaha servisine gitmeyi bıraktım.

Pulsar 200ns'de 10000 bakımını yaptırdım , Yamaha YBR125'e göre %40-50 daha düşük maliyet tuttu 10000 km'ye kadar toplam bakım malyetim (ki bu motor enjeksiyonlu).

Hangi markada şu forumda karşımızda bir muhatap var ? Bajaj'da bir sorun olduğunda mesaj ile bile sorabileceğimiz bir muhatap var, bu nedenle Bajaj satışları ivmelenerek artmaya devam edecek bence.

Bu arada eskiden ben eleştiriyordum Bajaj Pulsar aşk gibi herkesin ufak tefek sorunları var ama kimse şikayetçi değil diye şimdi bende o ekibe katıldım :D
    Pulsar41 ve Cloud bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bajaj olmasaydı biz daha japonlardan çok dayak yerdik. piyasaya denge getirmekle beraber daha pek çok katkıları olduğuna şüphesiz eminim. bajajda ekrem beye dua etsin çünkü onun omuzları üzerinde yükseldi, resmen markayı tek başına sırtladı helal olsun
    sheriff87, Cloud, mgora ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj'a bu kadar yüklenilmesini ben birazda bizlere çok yakın olmalarına da bağlıyorum , Gayrettepe'deki servislerine(Motoser) gidiyorum acaip ilgililer , bilgilendirme vb süper , bir kere de eve yakın olduğundan fren balatası değiştirmeye Oktay usta'ya gittim oda ilgili bir usta ben söylemeden neden fren balatan erken bitiyor vb ilgilendim (Japon olsa balatayı değiştirir geçer öteye) ,sürüşüme baktı, çözüm önerdi.Daha önce Yamaha YBR125'im vardı iyi bir servislerine gidiyordum , tamamen kapalı kutu hiç birşey öğrenemiyorum ,en son garantisi dolmamış aküyüde bana ücretli değiştirdiler (Vaktim yoktu , motorda lazımdı) ondan sonra yamaha servisine gitmeyi bıraktım.

Pulsar 200ns'de 10000 bakımını yaptırdım , Yamaha YBR125'e göre %40-50 daha düşük maliyet tuttu 10000 km'ye kadar toplam bakım malyetim (ki bu motor enjeksiyonlu).

Hangi markada şu forumda karşımızda bir muhatap var ? Bajaj'da bir sorun olduğunda mesaj ile bile sorabileceğimiz bir muhatap var, bu nedenle Bajaj satışları ivmelenerek artmaya devam edecek bence.

Bu arada eskiden ben eleştiriyordum Bajaj Pulsar aşk gibi herkesin ufak tefek sorunları var ama kimse şikayetçi değil diye şimdi bende o ekibe katıldım :D
    benim de çevremde pulsar kullananlar var bi şikayetleri yok; ama şu 400cs'yi getirsinler yaw
    mgora bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Bütçe sıkıntısı nedeni ile DUKE 250 motorumu satıp Pulsar 200NS aldım. Yani ABS yok haliyle tek eksiği bunu hissetim. Onun dışında DUKE den daha yumuşak amörtisör mevcut daha az titreşimli ve selesi daha yumuşak ki bunlar benim çok hoşuma gitti. Malzeme kalitesi olarak İllaki KTM ile kıyaslamaz ancak şahsen benim beklediğimden çok iyi çıktı. Seyir halinde iken stop etmesi dışında başka bir sorunla karşılaşmadım. Kısacası Şahsen Pulsar 200 NS sevdim almayı düşününenlere tavsiye ederim.
    Pulsar41 ve mgora bunu beğendiler.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçe sıkıntısı nedeni ile DUKE 250 motorumu satıp Pulsar 200NS aldım. Yani ABS yok haliyle tek eksiği bunu hissetim. Onun dışında DUKE den daha yumuşak amörtisör mevcut daha az titreşimli ve selesi daha yumuşak ki bunlar benim çok hoşuma gitti. Malzeme kalitesi olarak İllaki KTM ile kıyaslamaz ancak şahsen benim beklediğimden çok iyi çıktı. Seyir halinde iken stop etmesi dışında başka bir sorunla karşılaşmadım. Kısacası Şahsen Pulsar 200 NS sevdim almayı düşününenlere tavsiye ederim.
    Hala mı stop ediyor?
    Yoksa güncelleme ile düzeldi mi?

Motosikleti
    Alıntı hattoi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala mı stop ediyor?
    Yoksa güncelleme ile düzeldi mi?
    Bir iki kere stop etti. Yeni yazılım attırmadım attırsam belki sorun ortadan kalkar ama yani çok önemli bir sorun olmadığı için şuan gerek görmedim. İlk bakıma gittiğimde yeni güncellemeyi yükleticem.

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Alıntı okncnk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 3 gün önce sıfır ns 200 aldım aldığıma bin pişman oldum motor sabah işe giderken şarıl şarıl benzin akıttığını gördüm depo fulldü şuan yarıya düştü sizce sorun ne olabilir motor çalışıyor marsa bastığımda servise bıraktım bakacaklar
    Hocam aynısı benim başıma geldi bayiden çıktım 1-2 saat gezdim, benzinlikte fullledim eve gelip motoru ayaklıkta bıraktım yemek yerken benzin aktığını gördüm. Servisi aradım yarın uğrucam bende motorcu arkadaşlarla baktık tahliye borusundan akıyor, benzinlikte çok doldurmuşlar dedi anlayan arkadaşlar.Yarın sabah servise gidicem hortumda çok acaip yerden geçiyordu egzosun üstü benzin filan oldu biraz korktum.

Ben deponun vanasını diğer tarafa çevirdim biraz akıp bitti sürmeye devam ettim bir şey olmadı.
    Benim ki 150 NS bu arada.
    Alıntı Muhammett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce böyle bir problem yaşayan duymadım. Sizin talihsizliğiniz. Yerinizde olsam motosikletin ayıplı olup değişimini isterdim. Böyle bir hakkınız var
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tahliye diyecektim ama belki bir hortum vs çıkmıştır demonte geliyor sanırım bu motorlar montaj esnasında olabilir temeniniz bir kaza oluşmamış olması bence

Motosikleti
    Alıntı emretanerc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam aynısı benim başıma geldi bayiden çıktım 1-2 saat gezdim, benzinlikte fullledim eve gelip motoru ayaklıkta bıraktım yemek yerken benzin aktığını gördüm. Servisi aradım yarın uğrucam bende motorcu arkadaşlarla baktık tahliye borusundan akıyor, benzinlikte çok doldurmuşlar dedi anlayan arkadaşlar.Yarın sabah servise gidicem hortumda çok acaip yerden geçiyordu egzosun üstü benzin filan oldu biraz korktum.

Ben deponun vanasını diğer tarafa çevirdim biraz akıp bitti sürmeye devam ettim bir şey olmadı.
    Benim ki 150 NS bu arada.
    Depoyu komple fulleyip yan ayaklığı açıp eğimli koyarsanız benzin depo kapağının tahliye kısmından benzin akar bu normaldir her motorda olur buna dikkat edin.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Ben Ekrem beyi Fuardaki bajaj standında bizzat ziyaret ederek elini sıktım ve aynen şöyle dedim.

Honda kullanıcısıyım ama sizin müşterilerinize gösterdiğiniz ilgi,alaka ve saygı bir motorun fiyatı ile ölçülemez!

Tekrar burdan kendilerine saygı ve sevgilerimi yolluyorum.Hürmetler.
    Pulsar41 ve mgora bunu beğendiler.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir iki kere stop etti. Yeni yazılım attırmadım attırsam belki sorun ortadan kalkar ama yani çok önemli bir sorun olmadığı için şuan gerek görmedim. İlk bakıma gittiğimde yeni güncellemeyi yükleticem.
    Önemli gibi geldi bana, aksatma bence. Umarım hallolurda güzelce binersin.

Motosikleti
    -
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj almayın
    +1

Hintliler icinde hero ve tvs alinir bencede

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1

Hintliler icinde hero ve tvs alinir bencede
    senin motorun bile yok bilmediğin makina hakkında rüzgar yapıon
    Pulsar41, Romedon, egemen0zturk ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    İstemez misin ey Ömer? Dünya onların olsun, ahiret te bizim!

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    bir açığını gördünüz ya hemen " vurun kahpeye " misali sizdeki.

şurda bajaj alma diyenlerin %90 nın kıçı bajaj koltuğuna değmemiş insanlar. Cidden anlamıyorum ya bilmeden etmeden işkembeden sallayanları.

bajajım falanda yok merak etmeyin.
    Pulsar41 bunu beğendi.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şurda bajaj alma diyenlerin %90 nın kıçı bajaj koltuğuna değmemiş insanlar. Cidden anlamıyorum ya bilmeden etmeden işkembeden sallayanları.

Yoksa tenereyi satılığa çıkarmanın sebebi bajaj mı :D :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yamaha motoru geri çağırınca kaliteli marka bakın neler yapıyor bajaj arızalanınca işte böyle iyi oldu :D

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoksa tenereyi satılığa çıkarmanın sebebi bajaj mı :D :D
    bajaj değil ekrem bey.. hepimizi ikna etti r1 leri, mt7 leri sattık pulsar kovalıyoruz

egemen0zturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha motoru geri çağırınca kaliteli marka bakın neler yapıyor bajaj arızalanınca işte böyle iyi oldu :D
    geçen bajajın servisinde bir motor yatıyordu discover 150 modeli. Bunun sorunu ne dedim. Adam çok zorlamış motoru ön dişliyi kırmış dedi.

Bende dedim ki benim discover de yapmasın böyle dedim.

Adamın cevabı: Kırsın sorun olmaz garantiden değiştiririz.. Servisler iyi ama bayiden bir lastik alayım dedim ama bana boxer lastiği verdi. Neyin kafası bu dedim içimden

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    ekrem bey sevisleriniz cok kötü. boxer almıştım, gidondaki yalpalama olayını çözemediler ve daha kötüsü verdikleri cevap : ''abi kaç paralık motor ne bekliyosun''. 3000 e aldığım motoru 2300 e verdim gitti. yazık bu markaya biraz daha ciddi olun lütfen.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)