Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

3 günlük sıfır bajaj motor benzin akıtıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru almadan önce anlam vermiyordum "tamam japon kaliteli ama çinlisi hintlisi de bu kadar süprüntü olamaz heralde" diyordum. Honda aldım şükür aynı paraya çinli alıcağıma 2. el japon alırım dedim. Geçen gün benim ki gibi mondialin cross unu kullanan bir arkadaş ile tanıştım ve denemek istedi ben de verdim 2 tur attı geldi aşık oldu motora. Ben de bi senin kini süreyim dedim aldım amaaaaannnnnn almaz olaydım bu kadar kalitesiz olamaz. "2. el mi aldın baya hor kullanılmış galiba" dedim adam da "sıfır aldım" demez mi... Acıdım valla acıdım. Gitmiş o alete 5 bin tl vermiş resmen çöp açıkcası. Hani 1 sene daha sabredip parayı arttırıp daha kaliteli bir şey almanın önemini kavradım.

Bu arada alet Mondial 150 X-Treme MAX.
    Mondial almayın

*manidar mı oldu ne
    AWESQME bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı okncnk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 3 gün önce sıfır ns 200 aldım aldığıma bin pişman oldum motor sabah işe giderken şarıl şarıl benzin akıttığını gördüm depo fulldü şuan yarıya düştü sizce sorun ne olabilir motor çalışıyor marsa bastığımda servise bıraktım bakacaklar
    Hangi serviste ürününüz değerli okncnk?

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Moralinizi bozmayın İnşaAllah Ekrem bey yardımcı olur!

axios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence seçimin yanlış olmuş dostum. keşke forumdaki bajaj sayfalarını baştan sona okusaydın. motor hakkında daha net bilgin olurdu.

bir de güzel fiyatlardan veriyorlar bize bu motorları! bajaj pulsar 200 ns hindistan satış fiyatı 93000 inr (rs) = 4000 tl yapıyor. isteyenler diğer modellerin de fiyatına buradan bakabilir. burada global site fiyatları.

pulsar alacak arkadaşlarıma diyorum gerekirse bir sene daha bekleyin 4 japondan birini alın, ktm alın. kendini ispatlamış bir ürün alın üzülmeyin sonra. senin motorun ayıplı ürün kategorisine girer kanımca. sana tavsiyem para iadesi al.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bajaj piyasada kendini iyice kabul ettirene kadar bunlar olacak.
    Başka marka oldu mu tekil örnektir vb , Bajaj oldu mu aman aman
    Rekabet iyidir ve daha iyi olacak.
    Cloud bunu beğendi.

Arkadaşımız ve servisimiz ile görüştük. Göründüğü kadarı ile yakıt pompasının oringinden kaynaklı bir durum gibi. Yaşanan bir hadise olmasa da binde bir de olsa olabilir bunlar. Yarın oring gönderilip ürün ayağa kaldırılacak. Merak edilmesin, bütün bajaj ürünleri takibimiz altındadır.

Seçimin yanlış diyen arkadaşım. Her gün 10-15 yeni PULSAR NS 200 kullanıcısı aramıza katılıyor. Segmentinin de 2016 yılında lideri. En azından bu arkadaşlara biraz saygı lütfen.

Ürün hatası da servis hatası da olacak. Hangi model ve markada bunlar olmuyor? Ama biz bu sürecin amansız takipçisiyiz.

Bajaj'ın varlığı piyasaya bir denge getirdi. Fiyat istikrarı getirdi. İlk defa bu teknolojideki bir ürün geniş kitlelere ulaştı. spot segmentindeki pazar payının büyümesine büyük katkı sağladı. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın tüketici karlı çıkacak. Bugün Habertürk ve Türkiye gazetesinden iki haberi sunuyorum...

Selam ve saygılarımla...

Mengu16, Ms_TunC, Salih_T ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Birisi gelip benzini araklamış benzin hortumunuda tam takmamış kontağı açınca akıtmaya başlamış fazla olay yaratmaya gerek yok :D

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    sorun, motorunun bajaj olması olabilir.
    Eski_kasa, axios, MoRFy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun, motorunun bajaj olması olabilir.
    Bu marka seviciliği veya düşmanlığına hiç anlam veremiyorum. Bi üst konuda r25 yağ pompası mevzusu dönüyor ama konu içinde herhangi bi yetkili yok bu konuda yetkili olaya el atmış bu bile artı ben paramı markaya vermem hakeden ürüne veririm 250 cc ye kadar olan segmentin fiyatını dizginleyen ns200 bunu kabul edelim bu makine olmasa diğer markalar şu an ki fiyatlarının çok üstünde olurdu
    Taner YILMAZ ve murat 60 bunu beğendiler.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda marka kullandım. Şu an bajaj kullanıyorum. Arkadaşların bir kaçı örnek falan vermeye çalışmış ama.

Herkesin motoru kendisine göre en iyi motordur.

Bütçe ve imkan dahilinde insanlar Çinli'de binebilirler ki bu gayet normal. Kimse zorla satmıyor a ve ya b markasını.

Dileyen dilediği motora binebilir. Sahibi olmadığınız, kullanmadığınız ve kulaktan dolma bi kaç bilgiyle burda Ordinaryüs kesilmeye gerek yok.

Arkadaşa da geçmiş olsun diliyorum.

Tekeriniz düz bassın.
    essegesse, Cloud, murat 60 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    yine şaşırtmadı :D
    abeciMotoru ve axios bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu marka seviciliği veya düşmanlığına hiç anlam veremiyorum. Bi üst konuda r25 yağ pompası mevzusu dönüyor ama konu içinde herhangi bi yetkili yok bu konuda yetkili olaya el atmış bu bile artı ben paramı markaya vermem hakeden ürüne veririm 250 cc ye kadar olan segmentin fiyatını dizginleyen ns200 bunu kabul edelim bu makine olmasa diğer markalar şu an ki fiyatlarının çok üstünde olurdu
    Marka seviciliği konusunu bajajcılardan öğrendik rahat ol bilmediğimiz bi marka değil zaten
    motoru ölümüne savunmak bajajcılarda var, biz de değil karışmasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

böyle herhangi bir sorun oluştuğunda dikkat edin Ekrem bey hemen satış istatistiklerini ortaya atıyor :D
    başbakan olacak adam yemin ederim
    AWESQME bunu beğendi.

Marka seviciliği konusunu bajajcılardan öğrendik rahat ol bilmediğimiz bi marka değil zaten
    Sözüm size değil genelden bahsediyorum ama biliyoruz ki at sahibine göre kişner arkadaşın açtığı konulara bakacak olursanız kendisi çok basit şekilde çözebileceği ufak sorunları felaket, kıyamet haline getirmiş düzgün bakımları yapılır, sorun çıkaracak gibi olduğu zaman erkenden müdahele edilirse hiç bir marka üzmez ama 100bin liralık motor alıp eşşeğe biner gibi biner bakımını yapmazsan o da cortlar. Cross kullanıyorum dağa taşa vuruyorum sağından solundan şase yapıyor benzin pompası kopuyor hemen müdahele edip yoluma devam ediyorum. Motosikletleri batıran bu forumda rezil eden kullanıcıları oluyor.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

böyle herhangi bir sorun oluştuğunda dikkat edin Ekrem bey hemen satış istatistiklerini ortaya atıyor :D
    başbakan olacak adam yemin ederim
    Aranılan adam geldi ne zaman yazcan diye bekliyorduk
    abeciMotoru bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    birisi pcx e parça bulamıyorum diye yakınıyordu konu kapandı gitti bajaj oldumu forum yerinden oynuyor el insaf dostlar

bajaj pulsar olmasaydı kuryeler hala ybr esd cbf 150 ye talim edeceklerdi rahatladılar hız kazandılar belli başlı arızalar olucak tabiki ben normal karşılıyorum

benim sym gts de 3. sym motorum hepsinden memnundum ufak tefek arıza çıkmasa iyi olur ama öyle bir yazıyorsunuzki sanki honda bozulmuyor kawa bozulmuyor hepsi bozuluyor ama kaliteye göre fiyat 8000 tl ye elektronik amortisörlü panigale beklemiyorsunuz heralde
    Cloud bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birisi pcx e parça bulamıyorum diye yakınıyordu konu kapandı gitti bajaj oldumu forum yerinden oynuyor el insaf dostlar

bajaj pulsar olmasaydı kuryeler hala ybr esd cbf 150 ye talim edeceklerdi rahatladılar hız kazandılar belli başlı arızalar olucak tabiki ben normal karşılıyorum

benim sym gts de 3. sym motorum hepsinden memnundum ufak tefek arıza çıkmasa iyi olur ama öyle bir yazıyorsunuzki sanki honda bozulmuyor kawa bozulmuyor hepsi bozuluyor ama kaliteye göre fiyat 8000 tl ye elektronik amortisörlü panigale beklemiyorsunuz heralde
    Doğru tespitler 8bin liralık motorun çamurluğuna vurunca doing diye ses çıkmasına şaşırmak saçmalık olur zaten
    Sorunu en bol motor bajajdır forumdaki konulara bakmak yetiyo adamlar rekor kırıyor satış ve sorun eğrisi herkesi costuruyor :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim bajaj servisini eleştirdiğim nokta var. Yazdığım mesajlardan görebilirsiniz.

Bajaj almadan önce bu motoru çok takip ettin.

Ekrem bey gerekli bilgileriyle bizleri aydınlatıyor.

Bayi ve servisleri yerinde denetliyor.

Kuralkan fabrika etkinlikleri düzenliyor, kuryeleri dinliyor. Biz kullanıcılarla tecrübelerini paylaşıyor.

200 ns uzun zamandır aynı çizgide indirimli fiyatı devam ediyor.

Rakipleri arasında en uygun fiyata sahip bir motor.

Çoğumuz fiyat kalite ve yaygın servisi sayesinde bu markayı tercih ettik.

Eleştiren arkadaşları da anlıyorum, meyve veren ağaç taşlanır demek isterdim ama bu arkadaşların bajaj'ı beğendiği ve övdüğü mesajları gördüm.

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?
    Mukaddime bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Zor olan kısım muhattap bulmak, ürünün arkasında duran birileri olduktan sonra, çıkan her sorun çözülür.

Bajaj burda aramızda, badem bıyıklı, piyanocu pilavlı sohbette.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Ekrem bey, bizim paslanma sorunu için yorumunuz nedir merak ettim.

axios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımız ve servisimiz ile görüştük. Göründüğü kadarı ile yakıt pompasının oringinden kaynaklı bir durum gibi. Yaşanan bir hadise olmasa da binde bir de olsa olabilir bunlar. Yarın oring gönderilip ürün ayağa kaldırılacak. Merak edilmesin, bütün bajaj ürünleri takibimiz altındadır.

Seçimin yanlış diyen arkadaşım. Her gün 10-15 yeni PULSAR NS 200 kullanıcısı aramıza katılıyor. Segmentinin de 2016 yılında lideri. En azından bu arkadaşlara biraz saygı lütfen.

Ürün hatası da servis hatası da olacak. Hangi model ve markada bunlar olmuyor? Ama biz bu sürecin amansız takipçisiyiz.

Bajaj'ın varlığı piyasaya bir denge getirdi. Fiyat istikrarı getirdi. İlk defa bu teknolojideki bir ürün geniş kitlelere ulaştı. spot segmentindeki pazar payının büyümesine büyük katkı sağladı. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın tüketici karlı çıkacak. Bugün Habertürk ve Türkiye gazetesinden iki haberi sunuyorum...

Selam ve saygılarımla...

http://i.hizliresim.com/B2zmAD.png
    http://i.hizliresim.com/Zd3gEz.png
    öncelikle bajaj'ın yanlış bir tercih olduğunu söyleyerek bu markayı kullanan arkadaşlara bir saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. isteyen istediğini kullanır. ben tercih etmem, etrafımda kimseye de aldırmam. neden tercih etmemem gerektiğini bir çalışanınızın fuarda verdiği cevapla saçma sapan cevaplarla iyice perçinlemiş oldum. merak ederseniz buradan okuyabilirsiniz.

böyle bir teknoloji geniş kitlelere ulaştı demişiniz. buyrun o geniş kitleden bir post burada. 8 aylık 3500 km de olan bir makina. yanlış anlaşılmasın

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)