Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kasimpasa kulaksiz nedir aga

Motovento
    REKLAM ALANI

Ktm rc 250 miz calindi. 2 saattir orda surtuyoruz, bi tane pic korkusuzca binip duruyomu . Bi kactane kurye arkadas motoru gorup aradilar. Polise falan gittik ama agaaa bu nedir.
    Orasi nasil bir semt, o insanlar ne oyle, orda adamin gotunu keserler yeminle. Kimse yok mu iki sohbet akil fikir verecek...kanim dondu resmen. Yazik bizim gibi insanlara ki bu acayip sehirde bu acayip dallamalarla beraber yasiyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    korktun mu ?

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben anlayamadım. Şimdi motorun çalındı ve sonuç?

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlayamadım. Şimdi motorun çalındı ve sonuç?
    baba bende anlamadım motor çalınmış bulunan bölgeye gittiğinde arkadaş bölge insanından mı korkmuş mu tısmış mı anlamadım

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    dur hele bi soluklan teker teker anlat bakalım

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Abi geçmiş olsun. Göz göre göre polisin bişey yapmaması adama kafayı yedirtiyor.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Eski_kasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-03 660 / tvs apache 150
    Makina şart

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı Eski_kasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makina şart
    Boyle semtlere hic girmedin galiba sen, adamın üstünde doldur boşalt yaparlar o makinayı
    MotorKafa bunu beğendi.

Kırıkpedal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk gittigimde bende sasirmistim.Bi karakol vardi onunde 8-10 tane motor vardi.Sanirim calinti motorlardi.Motorlarin sayisi o skalada kaliyodu hep.

Tirt bir operasyon oldu. Eve simdi dondum. Sonuc elde var sifir. Daha tane tane ve ayrintili yazarim yarin. Hayirli sabahlar cumleten

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Geçmiş olsun önünden geçip gidiyor birşey yapamıyorsun , Allah yardımcın olsun

Hani futbol macinda spiker bazen su cumleyi kurar " Tam ders niteliginde bir pozisyon " bizim hikayemiz de tam ders niteliginde. Bizim hikaye diyorum cunku olayin kahramani arkadasim,ben yancisiyim. Sali sabahi uyandiginda motor kapida yok, normalde kapali otoparka aylik ucret karsiliginda birakiyor ama son bir aydir baska bir semtte kaliyordu ve o gece son gecesiydi zira cengelkoye tasinmis evi tutup temizligini yapmistik, neyse. Ne oluyorsa hep SON anlarda oluyor zaten.
    Calindigini farkettigi saat 08.30 polise gidip kagit kurek islerini halledip eve donmesi saat 10.30 saat 11.00 de ben yanina geldim. Evin karsisinda bir teyze oturuyor ve sabah elinde anahtarla mal mal etrafa bakan arkadasa soyle diyor;
    -oglum 3 kisi senin motoru sabaha karsi caldilar,bir kucuk motorla gelip alip gittiler. Ben namaza kalktiydim da ondan gordum,

Teyzeye neden polisi aramadin,neden bagirmadin, ya da evimizi biliyosun adamlar gozden kayubolur kybolmaz neden bizi uyandirmadin diyemeden basliyoruz teyzenin" aha bu yone gittiler" dedigi yonu arastirmaya...tam amerikan polisiye timiyiz,2 salak! Ama olayi cozen iyi salaklardan 2 otel,bir konfeksiyon,2 market kamerasi incelemeleri sonucunda elimzde piclerin motoru goturus goruntuleri ile polise merkezine donuyoruz, havali bir muzikle girip ,skrm boyle polisiyeyi diyerek cikiyoruz. Cunku polis abimiz diyorki
    - yav kamera kaydiyla motor yakalandigini hic gormedim ben.neyse ekiplere yalandan onuncu kere haber ediyor...yalandan diyorum cunku civardaki hangi ekibe gitsek ihbardan haberleri yok. İcler acisi...arada feci yagmur yaginca kendimizi atiyoruz pes2016 ya.adam acili zaten bi de ben portekizle eline verip karsiyayada bbulunan evime donuyorum....
    chnctl bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    dostum herhalde buldunuz fakat para çok gibi sizde fazla takmamışsın almamışsın alamamışsın... Kasımpaşa esenler güngören gibi yerlerde açık yerde motosiklet abus vb gibi sağlam markalarla sabitlenmedikçe bırakılmaz alır gotururler dostum

İftar saati eve girdim ve telefon caldi
    ;facebook motor grubunda 16 saat once motorcu bir arkadas soyle yazmis ; sabaha karsi ktm ye tecavuz ediyorlar shibi ban ulassin numaram bu, arkadas arayip konusmus ve allah razi olsun cocuktan kasimpasada bir yere kadar takip etmis hemen atladim motora ve kasimpasaya gittik. Zenci mahallesine girmis 2 beyaz...dolastik bakindik ve avucumuzu yalayip evlere dagildik... Tam eve geldim yine telefon
    : bu sefer de kurye arkadaslar gorup aramislar. Arkadas kulaksiz karakolunun kapisinda dikilmeye baslamis zira en son kulaksizda gormusler...bu arada 2 farkli karakol gittik ve karakolun icine giremedik, cunku yasakmis...magdur vatandasin karakola girmesi yasak,neyse arkadasim beni beklerken hirsiz pic motorla onunden gecmis ; gozlerimle gordum amk kafayi yiycem diyip durdu butun gece...bir baskasini kendi motorunuza tecavuz ederken dusunun.sinirlenmemek elde degil. Butun mahalleyi sokaklari ana ve ara yollari taaksimi tarlabasiyi karakoyu neresi denk gelirse bakindik, kesmedi hirsizin semtinin ara sokaklarini arsinladik ama nafile...sonuc:pois bi halta yaramaz,sans cok onemli ve en onemlisi KİLİT ALİN AMK KİLİİİİTTTTTT!

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    anca oralarda park halinde bulmanız lazım bir araçla turlasanız daha rahat olur en olmadı gizlice park haline geçmesini beklersiniz sonra anahtarınız var zaten bam buralar öyle dediğim yerler kilitsiz bırakılmaz benım dandik pulsara bile disk kilidi aldım alarmsız diye içim içimi yiyor hala o yüzden ktm olsa balkonda bakarım ona düzgün bir şehirde falan yaşamıyoruz burası türkiyenin bok çukuru...

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ülke çapında tanınmış Kasımpaşalı bir hırsız biliyorum ama onun genelde motosikletlerle işi olmuyor.
    Mengu16, MotorKafa, potasyum ve 17 diğerleri bunu beğendiler..

Harbiden bok cukuru gardas, bugun devriyeye devam edicez,sotelenecez saga sola...hayirlisi valla

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı mkoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbiden bok cukuru gardas, bugun devriyeye devam edicez,sotelenecez saga sola...hayirlisi valla
    Sote yapıcaksanız kalabalık gidin 10-15 kişi dağılın yoksa sıkıntı 2 kişi ile olucak iş değil. Boş gezmez o hırsızlar.
    Kısaca ben;

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Kilit alın kilit diye haykırdığına göre o motoru Kasımpaşa gibi bir semtte kilitsiz sokakta bırakıyordunuz. Ne diyim kendi düşen ağlamaz.

chnctl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200
    bu hırsız godoşlar motoru nasıl çalıştırıyorlar bilgisi olan var mı?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)