Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Niye yazmıyorsunuz? zileliorhan, KUVVETMİRA,Dadaş Orhan,Natila. Yorumlarınızı özledik

Motovento
    REKLAM ALANI
    metecel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS
    Niye yazmıyorsunuz? zileliorhan, KUVVETMİRA, Dadaş Orhan, Natila. Yorumlarınızı özledik.
    Bir şey mi oldu?
    Askere mi gittiniz?
    Küstünüz mü?
    Aykut009 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    zileliorhan orhan yılmaz ağabey,ziraat mühendisi ve kangal köpeğini tüm dünyaya tanıtmak isim haklarını korumak amacıyla sık sık yurtdışı konferans ,seminer vb etkinliklere katılıyor.aynı zamanda bir kangal üretim çiftliği işletmektedir..sanırım bu aralar biraz yoğun

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zileliorhan orhan yılmaz ağabey,ziraat mühendisi ve kangal köpeğini tüm dünyaya tanıtmak isim haklarını korumak amacıyla sık sık yurtdışı konferans ,seminer vb etkinliklere katılıyor.aynı zamanda bir kangal üretim çiftliği işletmektedir..sanırım bu aralar biraz yoğun
    Babaçi Kardeşim,
    Bir yerde tanıştığımız, ama bunun uzun zaman önce olduğu anlaşılıyor. "...aynı zamanda bir kangal üretim çiftliği işletmektedir..." cümlesine kadar yazdıkların doğru. Herhangi bir Kangal üretim çiftliği işletmiyorum. Şu anda Ardahan Üniversitesi'nde öğretm üyesiyim. Hakkımda yanlış intibaya varılmaması babından açıklamak zorundayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:37 ----------

Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye yazmıyorsunuz? zileliorhan, KUVVETMİRA, Dadaş Orhan, Natila. Yorumlarınızı özledik.
    Bir şey mi oldu?
    Askere mi gittiniz?
    Küstünüz mü?
    Küstüm, doğrudur. Site yönetimine küstüm. 2015 Aralık'da bir üye bana hakaret etti. Site yönetimine şikayet ettim. Yönetim, ne hakaret sahibinin mesajını sildi, ne de onu banladı. Bu nedenle 5 aydır tek bir mesaj yazmadım. Açtığım konu başlıklarına bakacak olursanız, hiçbiri sapdan samandan konular değildir. Diğer kişilerin mesajlarında da hep pozitif ve bilgi içerikli cevaplar veririm. Bu tavrıma karşılık, site yönetiminin bana böyle davranmaması lazımdı.
    draggy, berkcigdem, yusufbaris ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

Motosikleti
    Comet
    Alıntı zileliorhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babaçi Kardeşim,
    Bir yerde tanıştığımız, ama bunun uzun zaman önce olduğu anlaşılıyor. "...aynı zamanda bir kangal üretim çiftliği işletmektedir..." cümlesine kadar yazdıkların doğru. Herhangi bir Kangal üretim çiftliği işletmiyorum. Şu anda Ardahan Üniversitesi'nde öğretm üyesiyim. Hakkımda yanlış intibaya varılmaması babından açıklamak zorundayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:37 ----------

Küstüm, doğrudur. Site yönetimine küstüm. 2015 Aralık'da bir üye bana hakaret etti. Site yönetimine şikayet ettim. Yönetim, ne hakaret sahibinin mesajını sildi, ne de onu banladı. Bu nedenle 5 aydır tek bir mesaj yazmadım. Açtığım konu başlıklarına bakacak olursanız, hiçbiri sapdan samandan konular değildir. Diğer kişilerin mesajlarında da hep pozitif ve bilgi içerikli cevaplar veririm. Bu tavrıma karşılık, site yönetiminin bana böyle davranmaması lazımdı.
    orhan hocam o kısmı editleyemiyorum kusura bakma... haydut ve beyazı hatırlarsınız sanırım...altunizade ...Coşkun TIKIZ
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    E KO NO Mİ EKONOMİ EKONOMİ , bu arkadaş nerde

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    KUVVETMİRA arkadaş yazıyor bu aralar mabus damından dem vurur oldu

zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhan hocam o kısmı editleyemiyorum kusura bakma... haydut ve beyazı hatırlarsınız sanırım...altunizade ...Coşkun TIKIZ
    Merhaba Coşkun, şimdi hatırladım. Özel mesajdan cebimi veriyorum, haberleşelim.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

Motosikleti
    Comet
    Alıntı zileliorhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Coşkun, şimdi hatırladım. Özel mesajdan cebimi veriyorum, haberleşelim.
    tamamdır hocam kayıt ediyorum
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)