Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyetsiz motor almak hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Sizce alsam başıma ne gibi sıkıntılar gelir. İlçe de süreceğim hiç polis uğramıyor, arada bir anayolda sürsem yakalanma ihtimali var mıdır sizce. Bu yaz almayı düşünüyorum haziran-temmuz gibi. Ehliyet almama Daha 6 ay var, Kasım'a kadar bekleyemiyorum. Apaçi falan da değilim yani motorlar hakkında bilgim var ve aşırı hastasıyım. Ama şu zaman beni yiyip bitiriyor. Motoru aldığım zaman ekipman da dizmeyi düşünüyorum. Ehliyeti de aldıktan sonra motoru da Ocak 2017 gibi alırım. Yani nerden baksanız 8 ay var. Hız aşığı falan değilim ama yakalanma konusu beni tedirgin ediyor bana tavsiye verebilecek tecrübeli abilerimi arıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Kask eldiven mont dizlikle sür durduran polis olmaz . Zaten kask bile takan yok onları durdurmuyolar bunları kombinlersen zaten polis senle uğraşmaz bile
    Furkan Tarık bunu beğendi.

Nereden baksanız ekipmana vereceğim para motordan daha fazla. Yorumunuz için çok teşekkür ederim. İçime su serptiniz ama daha tecrübeli abilerim aynısını diyecek mi?

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Motosikletin modeli ve süreceğin ilçeyi de yazarsan sevinirim. İhbar etmesi kolay olsun.
    shruikan, Osm@n ve Tefoo bunu beğendiler.

Seinfeld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mcx Roadracer
    Kardeşim önce ehliyet al. Benim cok basım yandı Zaman'ında cok paralar kacirdim devlete. Motorumu bağladılar çekicilerle uğraştım. Polisin ne yapacağı belli olmaz sen kimseye eyvallah etme önce evraklarını tamamla

Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin modeli ve süreceğin ilçeyi de yazarsan sevinirim. İhbar etmesi kolay olsun.

Trabzon/Boztepe Yamaha MT-25 ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Alıntı Seinfeld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim önce ehliyet al. Benim cok basım yandı Zaman'ında cok paralar kacirdim devlete. Motorumu bağladılar çekicilerle uğraştım. Polisin ne yapacağı belli olmaz sen kimseye eyvallah etme önce evraklarını tamamla
    Hocam cidden dayanamıyorum bende sabır mabır yok. Tavsiyenizi dikkate alacağım ama sizce full ekipmanla yola çıksam polisler niye durdursun beni. Ama yine de haklısınız polislerin ne yapacağı belli olmaz, ehliyet almam lazım. Benim ki de umut işte.

Motosikleti
    Artçıyla beraber kask mont dizlik geziyorum 10 çevirmenin 7sine cektirler yine de sen bilirsin 😄

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Artçıyla beraber kask mont dizlik geziyorum 10 çevirmenin 7sine cektirler yine de sen bilirsin ��
    7 kere çektiler her ceza 3 bin tl desek 7X3 21 bin tl devlete iyi destek vermişsin cebine 3 bin tl koy sonra çık birkere yakalanır o kahrı çekersen motorunu çekiciye atıp oto parka p...ç gibi savurduklarında anlarsın saten bulunduğun yerde çölde gezen kutup ayısı gibi bir nimetsin sen ekmek kapısısın senin evin kapısından çıkmanı beklerler
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 kere çektiler her ceza 3 bin tl desek 7X3 21 bin tl devlete iyi destek vermişsin cebine 3 bin tl koy sonra çık birkere yakalanır o kahrı çekersen motorunu çekiciye atıp oto parka p...ç gibi savurduklarında anlarsın saten bulunduğun yerde çölde gezen kutup ayısı gibi bir nimetsin sen ekmek kapısısın senin evin kapısından çıkmanı beklerler
    Bu çevirmeler ehliyetimi aldıktan sonra oldu onu eklemeyi unutmuşum 😅 Ehlyetsiz 2 defa yakalandım 2011 senesinde 600 lira idi o zamanlar ehliyetsiz gezmenin cezası. Yine de cok para tabi gezdiğim motoru 400 liraya almıştım çünkü yuki 150

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    millet ne kadar geniş ya!

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Bu çevirmeler ehliyetimi aldıktan sonra oldu onu eklemeyi unutmuşum �� Ehlyetsiz 2 defa yakalandım 2011 senesinde 600 lira idi o zamanlar ehliyetsiz gezmenin cezası. Yine de cok para tabi gezdiğim motoru 400 liraya almıştım çünkü yuki 150
    Valla şimdi 3 bin tl kadar çıkmış bildiğim kadar kol gibin birşey olmuş resmen her ehliyetim var bi işe yaramadı motor süresim geliyor A2 iş güç yüzünden alamdım yeni kanunla A alim dedim sürmek isteyince rahat sürem

Geçen bi ilan gördüm sıfır motor almış aracın biri sıkıştırmış motorcu kaza yapmış hakklı olduğu halde haksız duruma düşmüş polis gelmiş ehliyet yok vermiş kutsalı hafif hasarlı yedi eminden satmaya uğraşıyor 3 kuruşa macera perestliğe gerek yok bence
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet ne kadar geniş ya!
    Ne alakası var.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı Liquall adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alakası var.
    geniş değilim diyosan, ehliyetsiz sürmeyi haklı görüyosan, git al motorunu, bin. niye alayım mı almayayım mı diye soruyosun o zaman? polis tutup çevirdiğinde n'apıcan? suçu forumda sana onay verenlere mi atacan?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)