Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yeni Motora Başlayacağım Ne ile Başlamalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzgünüm dostum şaka yapmadım, sen öyle diyorsan öyledir elbette.
    Dostum ciddi bir tavırla söylemedim onu takılma ama şöyle diyeyim 15-16 yaşlarında cbr 125'im vardı, trafiği onunla öğrendim yani kişiye göre değişir bu iş. Bi bildiğin vardır mutlaka ama trafiği böyle öğrenenler de mevcut.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabi ki haklısın ama İstanbul'da araba kullanmak bile zorken 17-18 yaşında delikanlıların tecrübesizce motosikletle trafiğe atılması bence çok tehlikeli. Tofaşın önünden gitme duramaz, kamyonun önünden sağından geçme göremez, araçlar sokağa girermiş gibi yapar ama ani fren yapar, çekici arkasını hesaplayamaz a sütununa takar götürür seni gittiği yere, arabaların kör noktası neresi, neyi göremezler, ne kadar hızlı durabilirler, arabanın lastiği az önceıslanmıştır ama kuru yolda freni tutmaz, her yol verenin önünden geçilmez, sağında duran arabayı farketmeyip devam edersen onun yol verdiğin araca çarparsın, virajda arabayla önden arkadan kayma nedir bana ne zararı olur, sağa sinyal verip dönerken son anda karar değiştiren servisçiler, telefonla konuşurken sarhoş gibi kullandığını farketmek vb daha birçok ayrıntıyı arabada öğrenmek var motosikletle öğrenmek var. Benim fikrim beni bağlar.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)