Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

VERGİSİZ touring ya da spor bir model oneriniz?butce en fazla 3bin tl

Motovento
    REKLAM ALANI

oncelik yakıt ve sağlamlik ..sonrasinda tabiki titresim azliği

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Sıfır titreşim.

bu vergiye tabi olmasin

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik
    tinerci, motorcu adam ve berk_cglr bunu beğendiler.

soruyu cok mantikli sordugumu saniyordum cevabi gorene kadar!

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Diyecek bişey bulamıyorum. O paraya o kadar çok spor ve Touring model var ki. Gerçekten çok zor bir seçim seni bekliyor. Allah yardımcın olsun
    Darkcity2000 ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    O paralara sağlam yürür vaziyette titreşimi az spor veya touring motosiklet bulabilirseniz lütfen bizimle de paylaşın
    Cub ya da cg tarzı motosiklet bakmanızı öneririm onlarda da malesef titreşim olduğu söyleniyor. Ya da az daha koyun ybr alın :D
    Ali Bircan ve planet58 bunu beğendiler.

tabiki titresim 2. planda ..onceligim yakıt ve sağlamlik

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:09 ----------

100cc ve alti spor ya da touring modeller ust duzey motor markalarinda turkiyede yok nedense..bajaj bile urunlerinde olmasina ragmen turkiyede satisi hep vergiye tabi olanlar..mecburen cin vs mallarindan tercih yapacam galiba.onlardan da tavsiyeleriniz sayesinde hic olmazsa kotunun iyisi tabiriyle birini secmek isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:12 ----------

cg tarzi bakayim bakayim da dunya kadar marka varmis falcon, kuba, yuki, kanuni, mondial, asya, belderia, salcano, daha aklima gelmeyen olabilir

burakragaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R 13'-ÇALINDI - Maxx 200-16' -Rx3i Evo'16 -
    Bir heves galiba girdi yazdı. konuya pekte hakim değil demek ki bilmiyor. Doğru cevaplar vermelisiniz.
    murat2733 ve bozok_54 bunu beğendiler.

aynen pek bilgim yok motorlar hakkinda..sadece 100cc alti gibi vergisi olmayan ama cup vs gibi de olmayan yakıt ve saglamlik konusunda rahat olabilecegim bir model almak istiyorum..cok marka var celik, belderia,kuba,asya,kanuni,mondial, lifan.. aslinda mondial mg 100 prince yi begenmistim ama hic bilgim yok tavsiye ederler mi yoksa onun gibi daha iyi bir tavsiyesi olan olur mu bilmek istedim

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

https://www.sahibinden.com/motosikle...ewType=Gallery
    Şu linke gir bak. Anca bunları alırsın...
    planet58 bunu beğendi.

o çinli sayfalarda touring başlığı altındaki motorlara bakma sen onların hepsi commuter motordur. sport touringlerin nasıl olduğunu görmek için yamahanın sayfasına bak orada sport touring diye ayrı bir başlık var yada gugıl amcaya bir sor. o zaman anlarsın arkadaşlar seni neden ti ye almış. 100cc ve spor touring yanyana gelecek kavramlar değil.
    diğerleri içinse marka adının türkçe yada motorların farklı olduklarına bakma çoğu birbirinin aynısı motorlar. hangisinin servis ağı yaygınsa bulunduğun şehirde onlara bak. bir diğer husus tanıdığın bildiğin yada temiz olduğuna güvendiğin bilindik motorlar ybr cbf tvs hatta cb bile olabilir onlara bakabilirsin. bence vergiye çok kafa yorma bunların vergisi nedir ne değildir bilmiyorum ama çok bir şey olacağını sanmıyorum. herhangi taşıta bineceksen cebinde biraz para pul gitmesi gayet doğal. hamama giren terler. forumda motorların kendi başlıklarına bakabilirsin. senin yerinde olsam hangisine daha çok yorum yazılmış motor varsa onu düşünürdüm.
    ***ekipmanlarını da unutma.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Alıntı murat2733 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen pek bilgim yok motorlar hakkinda..sadece 100cc alti gibi vergisi olmayan ama cup vs gibi de olmayan yakıt ve saglamlik konusunda rahat olabilecegim bir model almak istiyorum..cok marka var celik, belderia,kuba,asya,kanuni,mondial, lifan.. aslinda mondial mg 100 prince yi begenmistim ama hic bilgim yok tavsiye ederler mi yoksa onun gibi daha iyi bir tavsiyesi olan olur mu bilmek istedim
    Çelik, belderia fasa fiso onlara hiç girme... 100 cc üreten ve bütçene göre alınabilecek, seni üzmeyecek bir tek LİFAN var. Lion 100cc şu an tam 3bin TL ye satılıyor. Mondial Superboy da 100 cc 2750TL ye satılıyor, ama Lifan daha çok tercih edeceğim marka olurdu.

Tabi burada 3bin TL nin tamamını motora gömüp, sonra da 50 TL lik kask takacaksan, ya da kaska monta param kalmadı arkadaş diyeceksen motor işine hiç girme derim !!!

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    AA 24 nisan kayıt tarihi ve nickinin yanın da 2348234248 gibi sayılar var dsfsdffad.Şu forum admini artık en az 50 mesaj atmayan konu açamaz sekmesini eklemeli.Bütün gün troll forumuna döndü.

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    Kesinlikle zzr1400 ya da fazer8

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Vergiyi bu kadar niye düşünüyosun ? Trafik sigortasına en az 600 lira vereceksin. O sorun değil de 120 lira vergi mi sorun. Şu zamanda motor alacaksan en azından 150cc olmalı. Mahalle arasında gezmelik 100'lük motora sigorta parası ödenmez

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Trafik sigortaları bu durumdayken, onun yanında deve pire kalan vergisi için 100 cc den ufak alıp trafikte riske girmeye gerek yok diye düşünüyorum. Daha güçlü bür motor alınmalı bence o paraya.

Çelik, belderia fasa fiso onlara hiç girme... 100 cc üreten ve bütçene göre alınabilecek, seni üzmeyecek bir tek LİFAN var. Lion 100cc şu an tam 3bin TL ye satılıyor. Mondial Superboy da 100 cc 2750TL ye satılıyor, ama Lifan daha çok tercih edeceğim marka olurdu.

Tabi burada 3bin TL nin tamamını motora gömüp, sonra da 50 TL lik kask takacaksan, ya da kaska monta param kalmadı arkadaş diyeceksen motor işine hiç girme derim !!!

zaten mondial mg 100 prince ya da lifan alicam...mondial nedense sitelerde cok fazla satilik durumda..nerdesye en yogun satiliga cikarilmis motor modeli o yuzden acaba kullanicilar memnun degilde geneli satiyor dusuncesi olustu..tercihimi lifandan yana yapicam ancak servis ve parca konusunda endiseliyim sadece

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)