Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Stunt Honda Cbr 250 R - S virajı - Tek Teker

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    kask yok artıçındada yok birde teker yapıyorsunuz cidden yazık eğer böyle bir merakın varsa bence tüm ekipman ve korumalarını giy egitim veren kurumlarla konus istersen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Benim söylediklerim ağır geldi.Benim söylediğimi yapma becerebilme cesaretiniz yok.
    Kendinizi savunmak yerine konuyu benim ekipmanıma getirip benim ve sizin söylediğiniz lafları dağıtıyorsunuz.
    Helal size.Zaten o yazdıklarıma cevap verebileceğinizi zannetmiyordum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ulan...

Daha geçen yolda çevirip ruhsatımı gasp ettiler şu kadar vermezsen ruhsatı vermiyeceğiz dediler diyen,

Kendi konunda fake hesap açıp kendi motorunla kendi kendine pazarlık yapan,

Kaskımı çaldılar yenisini alacak para yok diyen fakat tek teker drift yapmaktan geri kalmayan,

sen değilmisin, gelmiş birde goygoy yapıyosun burda. Kask takmayan herkes benim gözümde apaçidir, sende safkan bir apaçisin. Neyi hak ediyorsan o doğrultuda yorumlar geliyor zırlamanın bir manası yok.
    webingo, Sokollu ve bagriacik bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Ruhsatı gasp edilen kişi doğru benim.
    Fakat Atakan ŞİMŞEK'in ben olduğumu nereden hangi bilgiye dayanarak söylüyorsunuz?
    Atakan benim en yakın arkadaşım.Bende onun videosunu koydum.
    Siz muhabbetleri çok farklı yerlere çekiyorsunuz.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençlerin kafalar boş değil anlaşılan halisler patlıyor baksana teker yerden 2 sanıye kesılınce stunt yapar olmuslar :D

Yazmışsın.Senin kadar kalitesiz bir insana nasıl bir cevap verilir?
    Yaşımı bilmiyorsun genç diye hitap ediyorsun.
    Kafalar boş değil halisler patlıyor falan yazıyorsun.Tanımadığın adını dahi bilmediğin bir insana uyuşturucu kullanıyorsun diyorsun resmen.Ne gerek var iftira atıp dalga geçmeye ?
    Sanaldasınız insanlarla rahatça dalga geçip rahatça iftira atabilirsiniz öyle mi ?
    Ne kadar basit kalitesiz insansın sen?
    Ben sana bunu kimse yapamaz demiyorum ki.Sen gelmişsin motosiklete ilk başlayan bir insan 1 ay sonra bunu yapabilir diyorsun ve tekeri 2 cm yerden havalandırmış diyorsun.
    Kardeşim 5-10 km hızlarda iken dikkat edersen 50 km hızlara kadar tekerde gidip kesiciye girince tekerden iniyor.
    Teker yapmak övünecek birşey değildir sadece hevestir.Her motorcuda motosiklete başladıktan 1 ay sonra böyle teker yapmaz sayılı insanlar yapar çoğu yapmaz yani.Yapamaz demiyorum yapma gereğinde bulunmaz diyorum.
    Ben yaptığım teker çalışmasını burada paylaşıyorum.Burada bir sürü insan var şöyle yapmalısın böyle yapmalısın diye belki benden tecrübeli veya tecrübesiz beni bilgilendiriyorlar.Siz 2 kişi gelmişsiniz gençler patlıyor kafaları dolu teker yapıyor 2 cm yerden kaldırıyor alt tarafı 2 saniye tekerde gitmiş herkes bunu yapıyor zaten demenin ne anlamı var? Dediğinde ne oldu? Bu bir başarıdır.Kimisi ister ve yapar kimisi hiç yapmaz gereksiz bulur.Ama bu kolay birşey değildir.Beceri ister.Bu bir başarıdır.Hayırdır sen bunu bile yapamadığın için mi bu kadar kin kusuyorsun bana? Motosiklete daha yeni başlayan 1 ay sonra bunu yapıyor diyorsun ya.Eminim 1 aydan uzun zamandır motorcusundur.Çek videonu gönder bakalım senin vidoenu görelim birde senin hakkında konuşalım?
    Bak tekrar ediyorum.Motosiklete ilk başlayan bir insan 1 ay sonra bu hareketi yapar diyorsun.
    Tamam eyvallah yapar.Sende eğer motosiklete başladığın 1 ay'ı geçtiyse yap videonu bir de seni izleyelim.
    Ama eğer buraya video atamayacaksan bahane bulacaksan insanların yaptığı şeyleri kıskanıpta alçak görme.
    Videonu bekliyorum.
    8 yıldır motor suruyorum 1 ayı geckın bı surucuysen eger dıyorsun Kullandıgım motor tek teker denemek ıcın ıdeal bı motor(Duke390) ve boyle soytarılık yapmıyorum. Burda sidikte yarıstırmıyoruz yaptıgın yanlıs , ozel bı durum degıl eger cok ıstıyorsan stunt denemeyı arkana artcı almazsın adam akıllı korumanı takarsın , trafıge kapalı alanda denersın böyle gıdıp bısıklet ve yuruyus yolunda denemezsın .
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Buradaki linkte bizim oğlanın profil resmi ile forumdaki profil resmi aynı.
    Yok mu yönetici, çocukları pistten alalım

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/YkL76k.png

http://i.hizliresim.com/nM63QN.png

Buradaki linkte bizim oğlanın profil resmi ile forumdaki profil resmi aynı.
    Yok mu yönetici, çocukları pistten alalım
    Profili 2 dakika incelemem 3 dakika kahkaha atmam ve kapanış :D

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Bazı motosıkletler ınanın cok sanssız sırf parası var dıye boyle apaçilerin kahrını cekıyorlar.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı motosıkletler ınanın cok sanssız sırf parası var dıye boyle apaçilerin kahrını cekıyorlar.
    Kardeş ınsanlara maddı durumuna gore davranmayı sevmem dayanamadım ya arkadasın kendısı tam bır apaçi olup borca harca gırıp butun parasıyla motor almıs bırısı facebook hesabını 2 dakıka gozlemlemenız yeterlı , tam bir varoş agzıyla ınsanlara tehditkar konusmasıda cabası allah ıslah etsın

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Bu forum da gittikçe kalite düşüyor. İnsanlar foruma bilgi alış verişinde bulunmak, bilmediklerini veya merak ettiklerini öğrenmek için giriyor veya sosyalleşiyor.
    Şu başlığı okuduktan sonra gerçekten üzüldüm. Genç arkadaşlar (genç diye hitap ediyorum zira yaşım 52) eleştiriye açık olun, hemen kızıp öfkeye kapılmayın. Hayatta öfkeleneceğiniz daha o kadar çok konu karşınıza çıkacak ki, böyle ufak tefek konulara üzülmeye değmez.
    Konuyu açan arkadaşa; forumun genel kurallarını biliyor olman lazım. Bu forumda foruma katılanlarca genel olarak benimsenmiş kurallara uymaz isen taşlanırsın. O nedenle koyduğun videoları başka bir platforma koy, sen taşlanma, bizde üzülüp vakit kaybetmeyelim.
    SweentLy bunu beğendi.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Konuşma adabını bilmeyen insanların hiçbir yerde yerleri olmamalı. Kimse kimsenin vücudunda kalıcı bişey bırakamaz. Kimse buna izin vermez. Ben İstanbuldayım ve diyorum ki. Benim için o adam şu Adam bu çocuk farketmez. Klavyede yazılanlar gibi olmuyor bazı şeyler. En kral adamına bir kurşun yetiyor.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Off be onu nasıl yaptın bana da açıkla lütfen.O virajı nasıl öyle döndün anlam veremedim.Başkası o viraja öyle girse kesin patlardı.Tekere de iyi kalkmış makina kaç km gittin tek tekerle ? Rahat bi 10 km vardır heralde.

Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    Motor sürenleri kask takmasına veya takmamasına bakarak apaçi diye niye nitelendiriyorsunuz tamam takmaması yanlış olabilir ama onu kendi için yapıyor sonuçta onun hayatı sadece bu kişi için konuşmuyorum son günlerde sosyal ortamda sürekli önüme kask takmayan apaçi lafı önüme geliyor insanları nitelendirmek kimseye düşmez ama sadece şu kask konusuna takıldım ayrıca bugun e5 de 600 ve1000 cclık 4,5 tane motor gördüm birinde kask yoktu ve hızlı gidiyolardı yanımdan yaklaşık 130km hızla geçtı trafık oldugu halde şimdi bunu ben apaçi diye her yerde paylaşmalımıyım? herkes kendi için sevdikleri için yaşıyor sonuçta.
    stunt kelimesi hareket motorlarına denir. hareket yapan kişiyede stunter denir.
    Madem kask takmayıp hareketler yapana apaçi deniyorsa bu da benden

eğer bu abi burdaysa kusura bakmasın!

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    şimdi insanlar kıskanmıyo sadece stunt Sviraj falan diyince insanlar daha çok şey bekliyo
    8 saniyelik video olunca insanlar eleştiriyo

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Yaya yolunda tek teker keyfff ? Insanlarda s virajini tekerle donuyo sanar...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bak arkadaşım, yaptığın hareket güzel, kötü, teknik vs. diye yorum yapmayacağım.
    Bu işlerden zaten pek anlamam.
    Ama o hareketin yaptığın yer, sadece yaya ve bisiklet trafiğine açık olan bir alan.
    Ve insanlar oraya kafa dinlemeye, rahatça oturmaya, çocuklarını, evcil hayvanlarını gezdirmeye gidiyor.
    Ancak senin gibiler orada o hareketleri yaptığında, insanların huzuru kaçıyor.
    Kendilerinin, hayvanlarının ve en önemlisi çocuklarının canı tehlikeye giriyor.
    Şimdi sen diyeceksin ki, "ben o hareketi gece bilmem kaçta yaptım. Orada hiç insan yoktu" bilmem ne.
    Saat kaç olursa olsun orada insanlar oluyor. Sen o saçma hareketini yaparken bir ağacın altından çocuğun biri fırlasa önüne ne yapacaksın?

Git bu hareketleri pistte yap demeyeceğim. Maddi durumun uygun olmayabilir veya başka sebeplerin olabilir.
    Ancak git bir açık otoparka, gönül rahatlığıyla yap hareketlerini ve sonra yoluna bak.
    Ne insanların huzurunu kaçır, ne canlarını tehlikeye at.

Aklıma ilk gelen yerin ekran görüntüsü

Bu da konum linki
    https://www.google.com.tr/maps/@40.9...1,18.25z?hl=tr

O hareketleri yaptığın noktaya uzaklığı en fazla 6-7 kilometre.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üff ne virajdı ya. pegler yerde eridi. sliderler sprial taşı gibi kıvılcımlar saçiyor.. rosi halt etmiş
    tinerci ve MotorKafa bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)