Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Calibre 250cc Alıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R25
    Daelim Roadwin 250 r düşün daha kaliteli daha tanındık bence biraz araştır derim aynı paraya alabileceğin bir motor kore malı çin değil ! parçası az çok bulunuyor güzel yani 25 hp cidden kullanıcılar fiyatı performans olarak ss makinelerin en iyisi 4 büyük yapondan sonra hyo ile aynı kalitede hatta araştır biraz kuralkan getirip götürüyormuş bu makineyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    sadece şekil yapıcam diye motor alıyorsun sanırım. yoksa kimse bukadar kör gözle motor almaz.. kör göz diyorum çünkü sadece ilk iki sayfayı okudum bir sürü insan eksileri neden almaman gerektiğini yazmış bende aynısını yazmıycam..

sanırım 6-7 bin tl çöpe atıcak paran var amman arıza yapar bir şey olursa atarım bir köşeye yada satarım en azından parça niyetine 2-3 bin tl eder mantığındasın.. yoksa başka açıklaması yok..

ben sana alma demem belliki alıcaksın kafayı koymuşsun hayırlısı olsun .

arkadaş yazmış bak yukarda daelime bir bak hiç olmassa köklü firma kore malı hiç olmassa arkasında iyisi kötüsü bir asya motor var..

Motosikleti
    Kymco CK 125 (2005-?) Daelim Roadwin 250R (2016-?)
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece şekil yapıcam diye motor alıyorsun sanırım. yoksa kimse bukadar kör gözle motor almaz.. kör göz diyorum çünkü sadece ilk iki sayfayı okudum bir sürü insan eksileri neden almaman gerektiğini yazmış bende aynısını yazmıycam..

sanırım 6-7 bin tl çöpe atıcak paran var amman arıza yapar bir şey olursa atarım bir köşeye yada satarım en azından parça niyetine 2-3 bin tl eder mantığındasın.. yoksa başka açıklaması yok..

ben sana alma demem belliki alıcaksın kafayı koymuşsun hayırlısı olsun .

arkadaş yazmış bak yukarda daelime bir bak hiç olmassa köklü firma kore malı hiç olmassa arkasında iyisi kötüsü bir asya motor var..
    Merhaba. Şekilci biri değilim. Fiyat/Performans ölçeğinde ilgimi çekmişti ama sonradan vazgeçtim. Arkadaşların haklı eleştirisinin yanında yakınlarımda temiz bir motor da yok. Şuan Roadwin 250R'a yoğunlaşmış durumdayım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)