Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AK Parti'li o isim motosiklet kazasında hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Allah rahmetiyle muamele etsin inşaallah. Ekipman önemli bir kez daha anlamış olduk.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Allah rahmet etsin. Aramızda hala siyasi görüşünden dolayı ölmüş insana laf çakmaya çalışan var. Yazık, insan olmayı öğrenememişiz. Benim de görüşüm aynı değil ama sonuçta vatandaşımız, sonuçta motorcu, sonuçta insan. Bazen bazı şeyleri ayırt edemiyoruz sanırım
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben anlamiyorum kim olursa olsun bir can kaybedildiyse o bir candir bunun bayani colugu cocugu su partilisi bu partilisi yok, giden bir can var. Allah rahmet eylesin belki kask almaya gidiyordu bilemeyiz ama her zaman buradaki forumdaslarinda vurguladigi bir sey bu once egitim ve ekipman.

Her gün giden şehitlerin canı konusunda da aynı özveriyi gösteriyor muyuz?

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet etsin. Aramızda hala siyasi görüşünden dolayı ölmüş insana laf çakmaya çalışan var. Yazık, insan olmayı öğrenememişiz. Benim de görüşüm aynı değil ama sonuçta vatandaşımız, sonuçta motorcu, sonuçta insan. Bazen bazı şeyleri ayırt edemiyoruz sanırım
    Bunu anlayacak kapasiteleri olduğunu zannetmiyorum,bundan sonra motosiklet üzerinde vefat edenlerin konusu acildiginda siyasi görüşü neymiş ona göre laf sokalim yada rahmet dileyelim diye sormalarina az kaldi.Yazik..

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her gün giden şehitlerin canı konusunda da aynı özveriyi gösteriyor muyuz?
    Bu forumda benim kadar polis asker savunucusu bulamazsınız ne yazik ki,mesajlarima ve actigim konulara goz atabilirsiniz, bakin cumlemin icinde iki vurgu var beni cani pahasina savunan icimizden olan kardeslerimiz askerlerimizin savunucusu diyorum bu ilginc degil mi digeri de ne yazik ki dedigim kisimdir, evet ne yazik ki teroristleri cici gosteren sozde kulturlu sozde entel sozde sanatci kisiler var ve ne yazik ki milletimiz tv ler yuzunden milli kimliklerinden gittikce uzaklisyorlar, genclerimiz castin biberci keş apaci ozentileri olmaya alismis ve bunu bir ustunluk olarak algilar hale gelmis, otobuste kitabimi almis okuyorum sinifimdan 3 ogrencinin sinavlari olmasina ragmen yaptiklari muhabbeti dinlemis olsaniz kahrolurdunuz babasina atarlanmayi bir halt saniyor. Sizden ricam devletim askerim polisim hakkinda beni bu sekilde kirmamaniz, hukumet haric devletimin askerimin yanindayim.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Allah rahmet eylesin. Yalnız Ak partiliyse önünde zor bir sınav var elemanın..
    Ertugyigit, tinerci, pertry ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Allah rahmet eylesin. Motor sanırım ilk motor falan ne ekipman ne kask.

Arkadaşlar kafamızdaki takkeler polis savar değildir. Peygamber de olsanız öleceksiniz. Çelikten yapılmadınız. Ak parti diye bastıra bastıra söylemişler anlam veremedim ama bir yorum çıkartayım. Nasıl olsa kimse ceza yazamıyor bana bişey olmaz hesabı koruma kıyafetsiz biniyorsunuz. Yahu kafayı geç tırnağına kadar korumalı olsan yine ölüm ihtimalin yüksek. Niye yaşama ihtimalinizi yüzde virgülün sağına atıyorsunuz?
    Ertugyigit bunu beğendi.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Allah rahmet eylesin. Bu aralar çok kaza oluyor.
    Kasksiz sürücüler cirit atıyor trafikte.
    Kask takmiyor bari normal gitse ama makas ata ata gidiyorlar.

Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bir yanlış anlaşılma var, önceki mesajlarda siyasi görüşünden dolayı ters bir cevap, hakaret yok sadece başlık bende dahil bazılarımıza tuhaf geldi.
    Ki konuyu açan arkadaş başlığın sebebini açıkladı.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Olsun bir taneden bir şey olmaz

Jawa350TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 350 ts / Yuki yk-250-4
    Ister 10 metre mesafe olsun gidecegin yer, kaski ihmal etme.

Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    honda cb500f
    Sicak diye takmiyan cok var. Cene acilir alin bari bisey takin kafaya kafan motordan pahali.

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    allah kalanlarına sabır versin. umarım yamaha ya "paralel bunlar" demezler :(

Motosikleti
    honda cb500f
    Gecenlerde ruzgar bir esti toz toprak ben yayayim gozumu acamiyorum.amcanin biri kaski inatla takmiyor nasil gigor anlamadim.gurur mu yapiyorlar hani ben dusmem moforxan dusecek adam taksin hesabi diye. bir cozemedim mantigini bunun

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Basligi yazan uyenin olmadik sekilde "A partili" vurgusuna ragmen, birkac mesaj disinda genel olarak buna takilinmamasina sevindim.

Maktulun ne partili oldugu onemli degil. Insan insandir. Istedigi siyasi dusunceye, dine sahip olabilir. Bu, onun insan oldugu gercegini degistirmez. Aksi ayrimciliktir.

Baskasi yapsin ayrimciligi. Zararini gorsek, acisini ceksek te ayni ayrimciligi yapmayalim mumkunse. Yoksa sonu gelmez bu rezaletin. Once A yapar, sonra B, sonra C... Ceremesini hepimiz cekeriz.

Gecmis vakit bir anket arastirma gibi bisey vardi..Soruyorlar neden kask takmiyosun yurdum insani diyorki bana bisey olmaz ..Maalesef yurdumun bilinc seviyesi bu..

Sunu bir matematik sonuc olarak soylemek gerekiyor bir maxi scooter ile ekipman ve kask ile yapilmis kazalarda ölum orani neredeyse yok denecek kadar azdir..Bu aletler her turlu daha guvenli istatistige bakildiginda cunku ss gibi naked gibi oyle gazlayip egzantrik hareketlerde pek yapmiyosun..

Velhasil kask olsaydi bu kazada rahmetlinin kurtulma ihtimali cok cok yuksekti..Allah rahmet eylesin..

Ha birde kask var kask var iyi kalite kask sart..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Allah rahmet eylesin...yanlış anlaşılmasın ama Anadoluda kask mont vs giyenlerle dalga geçilen yerler gördüm...aaa malmısın lan deyip kafana vuruyorlar..kimi eğitimsizlik..kimi iklimin çok sıcak olması nedeniyle...yani kasabalarda ve yazlık bölgelerde bu tarz önlemler almak abes karşılanıyor...

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin...yanlış anlaşılmasın ama Anadoluda kask mont vs giyenlerle dalga geçilen yerler gördüm...aaa malmısın lan deyip kafana vuruyorlar..kimi eğitimsizlik..kimi iklimin çok sıcak olması nedeniyle...yani kasabalarda ve yazlık bölgelerde bu tarz önlemler almak abes karşılanıyor...
    Ege de basima cok gelmisti, temmuz ayinda yurdumun guzel saf insani hep beni uyarma geregi duymustu hava sicak mont eldiven kask pisersin kaynarsin haslanirsin diye. Yasli teyzeme amcama bisey de diyemiyorsun.birde oyle full ekipman gorunce cg ile yaris hevesine kapilanlarda cabasi.
    mete_han bunu beğendi.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ege de basima cok gelmisti, temmuz ayinda yurdumun guzel saf insani hep beni uyarma geregi duymustu hava sicak mont eldiven kask pisersin kaynarsin haslanirsin diye. Yasli teyzeme amcama bisey de diyemiyorsun.birde oyle full ekipman gorunce cg ile yaris hevesine kapilanlarda cabasi.

valla ben normal karşılıyorum..köyümde bende kask takmıyorum mesela...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)