Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

R25 konusunun kaldırılması

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay var dediler R25ime atladım da geldim yahu neler olmuş forumda neler.
    Şu veletler eskiden dh de takılırlardı, ne ara MT ye musallat oldular da sağa sola küfür yağdırır oldular hayret?!!
    (Bu arada küfürlere şahit olmadım, acayip de meraklandım neler denmiş acaba diye )

Hiç unutmam, DH otomobil bölümünde insanlara otomobil tavsiye eden, sürekli bazı marka ve modelleri kötüleyen, bu işi en iyi ben bilirim diyen, saçma düşünceleri teknik olarak çürütülünce sağa sola hakaret eden bir şahsın 15-16 yaşlarında, ehliyeti dahi olmayan ve hayatında 1 kere bile araba sürmemiş biri olduğu ifşa edilmişti
    Sanırım MTde yavaş yavaş oraya doğru gidiyor. Nice konularda daha sık görmeye başladığım gereksiz atışmaları, gereksiz marka fanatikliği ve hakaret içeren mesajları başka türlü açıklayamıyorum.

Arada hala herşeye inat el emeği custom motor yapımından tutun da motor bakım onarımına kadar engin bilgilerini paylaşan bilgili ve efendi arkadaşlar da var elbette.

Ama her geçen gün trol sayısı artarken bu bilgili ve efendi kişilerin sayısı azalıyormuş gibi hissediyorum
    yok abi; customcu azalmıyor ama yoğunluğu düşüyor. Bu aralar 600rr ile ölmeye çalışanlar çok forumda.
    SuleymanE bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi; customcu azalmıyor ama yoğunluğu düşüyor. Bu aralar 600rr ile ölmeye çalışanlar çok forumda.
    Evet buda mantıklı bir yaklaşım. Havalar da biraz ısındı hemen bu homo erectuslar dökülmeye başladı piyasaya. En iyisi "başlangıç motoru 600rr mı R6 mı?" konuları bitene kadar foruma daha seyrek girmek sanırsam. Sezon açılınca bunların sayısı da azalır, forum yine rahat bir nefes alır inşallah
    jimi_hendrix bunu beğendi.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha çok ağır küfürler edilmiş, üşenmeyin gidin verin savcılığa. Savcı çağırıp ifadesini alsın yeter, yüksek ihtimal yaşı küçüktür. O korku ona yeter, bu da bir ders olur ona.
    boşuna masraf eder. savcılıgın kararı bellidir takipsizlik verir. yaşı ufaksa hele hiç birşey yapmazlar. hırsızı salı veriyorlar. hastane içinde doktoru bi güzel dövüp üzerine sayısızca küfür eden adamın duruşmasına tanık olarak girdim cocuk tutuksuz yagılandı sonradan 400 tl gibi para cezası yedi. komik ama türkiyede adalet namına birşey kaldığını sanmıyorum..
    matrix506xx bunu beğendi.
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Olayın Özeti

mostro ve matrix506xx bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    R25 konusunda ktm duke 200 yzf r25 muhabbetinden sonra ortam iyice gerildi benim motoru seninkini tokatlar vs. mevzulardan sonra küfürler başladı forumda
    YZFR25R6 küfür etmemek için zor tutuyorum ban yiyecem dedi sonra saydırdı küfürleri
    Olayın özeti bu
    Umarım forumda böyle tatsız şeyler yaşanmaz

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 konusunda ktm duke 200 yzf r25 muhabbetinden sonra ortam iyice gerildi benim motoru seninkini tokatlar vs. mevzulardan sonra küfürler başladı forumda
    YZFR25R6 küfür etmemek için zor tutuyorum ban yiyecem dedi sonra saydırdı küfürleri
    Olayın özeti bu
    Umarım forumda böyle tatsız şeyler yaşanmaz
    ktm duke 390 sahibi ile kapışmıştı sanırım, hatta ben de totomla gülüyodum :d
    caglar48 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    sonuç ne oldu acaba?

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deerli argadaşlar,

Öncelikle küfür eden şahıs 18 yaşından küçükse bişey olmaz.

Büyükse, ve tespit edilmesi halinde o gün eve kuzenim gelmiş pampa yhaa, o yazmış der, 18 yaşın altında bir akraba işaret edilir ve yine bişey olmaz. ( denendi, çalışıyor)

Öğrenci yurdunda kalıyor ise zaten ohooooooo, ben knight online'da kops kullanıyorum, yan odadaki elemanı banlıyorlar yani

İş buraya gelene kadar, tespit etmek zaten çok zor. Ben bu forumda trollük yapacak olsam İDDİA ediyorum FBI ile bulamaz beni. Ucu yıllık 25 dolara bakar.

VPN, DNS hikayelerini geçelim. IP IP diye sayıklayıp durduğunuz şeyleri PARALEL sunucular vasıtası ile yıllık 25 dolara ..kseniz kimse sizi bulamaz. Bulacak olsa Twitterda, facebookta başbakana ana avrat düz gidenleri bulurlar.

Yönetim banlamayacak ise, yeni bir hesap açayım, başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere gelmiş geçmiş ve hatta doğmamış tüm bebeklerinize söveyim, beni bulan olursa söz kuzenim yazmış demiyeceğim

Biri bana böyle dava açsa, ipneliğine avukat tutar duruşma isterim. ödes,n 2000 lira harç / masraf ondan sonra.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deerli argadaşlar,

Büyükse, ve tespit edilmesi halinde o gün eve kuzenim gelmiş pampa yhaa, o yazmış der, 18 yaşın altında bir akraba işaret edilir ve yine bişey olmaz. ( denendi, çalışıyor)

Öğrenci yurdunda kalıyor ise zaten ohooooooo, ben knight online'da kops kullanıyorum, yan odadaki elemanı banlıyorlar yani

İş buraya gelene kadar, tespit etmek zaten çok zor. Ben bu forumda trollük yapacak olsam İDDİA ediyorum FBI ile bulamaz beni. Ucu yıllık 25 dolara bakar.

VPN, DNS hikayelerini geçelim. IP IP diye sayıklayıp durduğunuz şeyleri PARALEL sunucular vasıtası ile yıllık 25 dolara ..kseniz kimse sizi bulamaz. Bulacak olsa Twitterda, facebookta başbakana ana avrat düz gidenleri bulurlar.

Yönetim banlamayacak ise, yeni bir hesap açayım, başta ulu önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere gelmiş geçmiş ve hatta doğmamış tüm bebeklerinize söveyim, beni bulan olursa söz kuzenim yazmış demiyeceğim

Biri bana böyle dava açsa, ipneliğine avukat tutar duruşma isterim. ödes,n 2000 lira harç / masraf ondan sonra.
    Beklenen onay geldi herkes bir birine dümdüz gidebilir. Genç kuzenler rahatsız...

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zuzuuw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deerli argadaşlar,

Uğraşmak istersen her türlü bulunuyor

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)