Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kuryenin Dangalaklığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Bunlar yine iyi günlerimiz, aha yazıyorum buraya daha kötülerine hazırlıklı olun şimdiden...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben bunların üzerine sürüyorum arabayla ( bir yerlere birşey yetişrimeye çalışanlar değilde hobi olarak trafiği tehlikeye atıp maymunluk yapanlara)
    bana yeşil yanıyor ona kırmızı bakıyorum götüm götüm giriyor yola yavaş yavaş üstüne kırıyorum
    parmak uçlarıyla nasıl geri geri gideceğini şaşırıyor

trafikte aynalara kaportalara çarpa çarpa gelenleri, öndeki araç ile arama alıp sıkıstırıyorum manevra alanı bırakmıyorum
    çok canice gelebilir ama düşük hızlarda sırf korksunlar die yapıyorum
    riskli durumlara sokmam kendimi düşse başına bela

onun dısında 2 şeritli kalabalık caddelerde sag hep park alanı gibi kullanıldıgından yol 1.5 şerit oluyor ve o yarım şeritten ilk fırsatta önünüze hep taksi ve dolmuş zıplıyor, mecbur yol veriosun yavaşlamasan çarpacak kavat
    bu gibi yollarda da yolu ortalayarak gidiyorum arkada selektör korna bini bin para, hiç iplemiyorum

yemin ediyorum trafikte ben ben olmuyorum
    bazen iyiki motorum yok diyorum :/
    maktama bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    Ergen bunlar bağlasan durmaz kurye demen biraz kötü olmuş hacı ya kuryelerden manyak süren yok mu var ama kurye ekmek davası zaten arabalar iplemiyor bide üstüne godoman yüksek cc motorcularda eziklemiyormu ne etcez biz

kask yok, eldiven yok, dizlik yok, mont yok tam şamarlık bu ergen testestoron tavan yapmış artık

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Kurye dememe bir kaç arkadaş alınmış farkettiğim kadarıyla. Kuryelerle kişisel bi sorunum yok ve kurye tanıdıklarımda var. Ben ve artçım kurye olduğunu düşündük. Ayrıca kurye olsun olmasın kuryelerin bir çoğunla benzer durumu yaşıyorum. Tamam işi gereği bir yere acele gitmesi gerekebilir ama kendi canını ve en önemlisi başkalarının hayatını tehlikeye atmaya hakları yok. Daha bundan bir ay önce pideci kuryesi benle kaldırım arasından geçerken arka çantası dirseğime vurdu ki Allahtan korumalı mont giyiyoruz. Ha o gün sinirime yenik düşüp elemanı yakaladım ama öyle olmasa daha iyiydi. Bunlara acil çözüm bulunmalı. Can ve sağlığın telafisi yok.

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurye dememe bir kaç arkadaş alınmış farkettiğim kadarıyla. Kuryelerle kişisel bi sorunum yok ve kurye tanıdıklarımda var. Ben ve artçım kurye olduğunu düşündük.
    Alınma değilde ben merak ettim kurye olduğunu düşündürenin ne olduğunu
    Zira topcase yok paket yok vs.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sıkışık trafikte trafik polisleri (3 moto) kaldirima cıktı honda nc750 kullanıor hepsi imam o*ursa cemaat s*car misali bende katıldım aralarına.. epey bi ilerledikten sonra kenara cektirdiler aha s*ctık dedim.. bu motorda ne ses var arkadas böle kac model bu egzoz ney diye cekistirdiler trafikte artık bıkmış ben diyim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)