Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ehliyetsiz Motor Kullanmak.

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı Mert546 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bize Farketmez :D
    E helal o zaman size...
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bir Kişi Şu Sürücü Kursu Olayını Açıklamadı Ya.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Olm kim bu hergün aynı saatte gelip milleti trolleyen ,gaza geliyosunuz sizde .Hep aynı tatava yazı stili atar bile aynı ben snappy den şüpheleniyorum .
    bilirkişi bunu beğendi.

Ben İlk Defa Foruma Giriyorum. Amacım Trollemek Değil Bilgi Almak Ama Saçma Yorum Yapanlara Saçma Cevap Vermek Güzel Oluyor.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    foruma üye olurken tc istenmeli troll konular iyice çoğaldı ...
    eren3736 bunu beğendi.

SouthCity07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr-125
    Ben sana kabaca masraf çıkarayım.İlk olarak Kuba çita alıyorsun 3000 TL,Sonra fosfor sarısı abibas t-shirt pazarda 5 TL,abibas F50 eşofman yada nixe tercih senin burada ikiside 10 TL pazarda,Birde motoruna uygun renkte parmak arası terlik oda 10 TL.Toplam 3025 tuttu.Kalan parayla saçına jöle falan alırsın.Sonra motorun seleye yatağa yatar gibi uzanıp gazı köklüyorsun.Son tavsiyem ise aynaları çıkartman aerodinamiği bozuyor.Aman diyim ekipmansız sürme.Ayrıca motoruna modifiye de yapabilirsin.
    ceyhun383 bunu beğendi.
    Motosiklet yazın iyi olur dediler,bizim memlekette kış yoktu.

QWE:W:QE SouthCity ::ASD Asla Öyle Birşey Yapmam :D Motor Alcam Bascam Ama Öle Adibadadabas Marka Ayakkabılar Felan Aman :D

Gokberk konu troll değil bilgi almak istiyorum.

Mondial drift alinca on amortisoru kestirip gezmeyi unutma

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Hayir cevap vermezseniz ne olacak, anlamak istemiyor belli ki alacak oyle yada boyle adam sadece onay istiyor bu asikar. Cevap vermezseniz yazan da olmaz kapanjr gider mesele.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Forumda özellikle konulara saçma yorumlar yazmak için bekleyen hazır bir ekip mi var ? Yoksa birisi bu saçmalığı başlattı virüs gibi diğer insanlara da mı bulaştı ? Bu nedir arkadaş ya bir insan konu açıp merak ettiği sorunun cevabını alamaz oldu. Genel olarak konulardaki yorumlara bakıyorum saçma sapan şeyler. Bırakın bu işleri. Biliyorsan konuş ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu 50 kere açılmıştır. 3 dk arama yapsan bulursun ama gene cevaplayım. kullandığın motosiklet senin adına kayıtlıysa 1700tl ceza yersin . Başkasının adına kayıtlıysa 1700 sana 1700 motosiklet sahibi toplam:3400 tl hayırlı olsun. Ehliyetsiz binmeyin şu merete.......
    tamamen meraktan soruyoum 16 yaşındaki arkadaşın üzerine motor kayıt edilebilir mi ?

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Adam beklemek istemiyor anlamıyormusunuz ? Bakın parasıda varmış epey zengin birine benziyor hemen bir hayabusa alıp minibüslerle kapışması gerekir kanımca.

Teşekkürler

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    onu bunu bilmem ama 5000 tl zaten motosiklet ve sigorta ücretine yetmez,,,,,,,,,

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ehliyetsiz bir kazaya karışırsanız :
    Hem sizin, hem karşı tarafın maddi-manevi tüm masraflarını karşılamak zorunda kalırsınız, eğer ki ölümlü olursa kaza, hayatınız boyunca tazminat ödemek için çalışmak zorunda kalırsınız.

ceyhun383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİ bajaj discover 125 YENİ HONDA CB125E

Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    16 yaşındna gün alınca ehliyet alamassın, 16 yaşınız doldurman lazım. 16 yaşını doldurduktan sonra ilk başta M sınıfı alacaksın ve bu eliyetle 50 cc ye kadar motor kullanabilirsin. Bunun sonrasında A1 alabiliyorsun onunla da 125 cc kullanabilirsin.

M ehliyetin bedeli sana 1100 lira civarında olacak diye biliyorum.

Ehliyetsiz kullanma konusuna gelirse hem trafik tecrübenin hem de motor tecrübenin olmaması öncelikle başkasının hayatı başta olmak üzere senin de hayatını ciddi anlamda tehlikeye atıyor. Bende yanlış olduğunu bile bile hevesime dayanamayarak motoru ehliyetsiz kullandım ama 13 yıllık trafik tecrübem vardı ve motosiklet kullanmayı biliyordum.

Tabiki karar senin ama polise yakalanman durumunda ödeyeceğin 1.700 lira ceza diğer başına gelebilecekler yanında hiçbir şey resmen...

Herkese emniyetli sürüşler

Onu Biliyorum Zaten Teşekkür Ederim Aradığım Şeyi Bulamadım. Sürücü Kursuna 16 Dan Gün Alırken Kaydolabiliyormuyuz Peki ?

Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    Hayır dedim ya

bilal567 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Kullan hic bişey olmaz ben 2sn dir kulanıyom Yamaha ybr125 4.700 aldım kask ekipman daha 1 kere peşlemedi

Yeni ehliyet yasasina gore ehliyetini alirsan 16 yasindan itibaren 125 cc ve altı motorlari kullanabiliyorsun, ama senin istedigin motor135cc. 1700 1700 toplam 3400 lira ceza alirsiniz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)