Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara'da Patlama

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ölü sayısı kesinlikle açıklandığı kadar değil.Allah rahmet eylesin hepsine.Ülkemiz ne hale geldi.
    İnşallah güzel günler geçirdiğimiz zamanlar gelir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne dönecek ? Elin istihbaratı görevini yapıyor, bizimkiler ayakta uyuyor işte.
    Ya da ayakta uyuyacak adam bile kalmadi istihbarat'ta...

12 sene once bulundugum sehirde istihbarat konusunda doktora yaparken tanistigimiz, iki sene onceye kadar da Turkiye'de bir sehrin istihbarat sefi olan bir tanidigim gecen yaz gorustugumuzde anlatti. Kendisi gibi deneyimli, is bilen, zamaninda devletin bizzat eliyle secip, bi ton para verip, Amerika'da istihbarat konusunda doktora yaptirdigi bir suru insanin kizaga cekilip alakasiz isler verildigini soylemisti. Hatta yetismis adam olmadigindan birkac sehrin birlestirilip basina alakasiz insanlar getirdiklerini soylemisti. Acaip uzulmustum, arkadas icin degil, ulkemin insanlari icin. Arkadas "eskiden cok yogundum, simdi bos vakit oldu, zamaninda yazamadigim makaleleri yaziyorum" dedi. Yazik. Akan kan, bu hain saldiriyi gerceklestirenler kadar, bunu onleyecek birimlerin icini bosaltanlarin da elindedir. Hepimizin basi sagolsun. Allah sabir versin, tekrarini gostermesin.
    drtayfun, mattiadestro ve Shrieker bunu beğendiler.

Alıntı Crenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer bir şeylerin farkındaysan, hükümet sevici değilsen niye buraya gelip boş mesajlar yazıyosun birader. O bomba barış içindi diyecek adam çıkmaz merak etme ayrıca o bombayı patlatan kim önce bunu düşün. "Bu ülkemize karşı yapılmış bir saldırıdır" diyen bakanların ağzından çıkanlara itimat etme. Eğer halkını koruyamıyorsan ve ard arda bu olaylar yaşanıyorsa istifa edeceksin, hala bir adam hata bizim sivilleri koruyamadık diyemedi. Sonumuz hayır olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

"Arada böyle patlamalar olur" çok yazık, bu düşünce yüzünden ülke Suriye'ye dönüyor.

Ayrıca son 3-4 ayda kaç şehit verilmiş bunu araştırır mısın? İnanmıyorum ama belki aydınlanırsın ya.
    yazdığımı anlamadığın için boş konuşan sensin. Forumda Terör sevicisi yokmuş gibi konuşma. Terör sevici demek için iktidar yalayıcısı mı olmak gerekiyor bu nebiçim bi kafa? hükümeti sevmeyebilirsin, bende sevmiyorum. Ancak forumda makara yaparak birşeylerin düzeleceğini düşünerek veya bu ortamı ciddiye alıp bu şekilde konuşursan sadece vakitinş boşa harcamış olursun. bak sana cevap vereyim diye hayatımdan 3 dakika boşa gitti mesela yani.
    Ofius bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    34 ölü 19 ağır yaralı 125 yaralı

ne diyim amk !!!!!!!

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Ölü sayısı 27 denilmiş ama 137 olduğu söyleniyor ! Yaralilardan bahsetmiyorum .ölü sayısı 137 .eğer devlet 137 deseydi kaos iç savaş oluşabilir halk sokağa çıkabilir isyan çıkardı. Buda PKK nin ekmeğine yağ surmek demekti. Bu sebeple aslında yayın yasağı getirilmesini doğru buluyorum.

evilded - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Delight
    Beyler motorunuza binin gazlayın, bizim ülkede ne yazıkki toplu taşıma daha tehlikeli.
    Osm@n bunu beğendi.

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Patlama bölgesinin yakınında 3G erişimini yavaşlatarak, Facebook'u yavaşlatarak terörü lanetleyen tek ülkeyiz.
    Sadece patlama bölgesi mi? Ben İzmitten facebook twitter'a giremiyorum şu anda. Zenmate sayesinde girebiliyorum öylede yavaş oluyor. Adamlar bant genişliğini öyle bir daraltıyorlar ki yasaklamaktan beter oluyor.

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölü sayısı 27 denilmiş ama 137 olduğu söyleniyor ! Yaralilardan bahsetmiyorum .ölü sayısı 137 .eğer devlet 137 deseydi kaos iç savaş oluşabilir halk sokağa çıkabilir isyan çıkardı. Buda PKK nin ekmeğine yağ surmek demekti. Bu sebeple aslında yayın yasağı getirilmesini doğru buluyorum.
    137 değil 500 olsa bile hiçbir şey olmazdı.
    berkcigdem, Ofius, Thracian ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Açıklanan ölü sayısı 34 ,ne günlere kaldık ülkemizle ilgili felaket haberinde bile yabancı basından bilgi almak zorunda kalıyoruz.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı nuwanda324 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    137 değil 500 olsa bile hiçbir şey olmazdı.
    Üzücü gerçek...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Ofius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 dakika ile kurtuldum.
    2 hat geçer bizim evin ordan, örnek mahallesi hattını bilen bilir, 452 ve 454, 52 dolaşır 54 direk evime götürür.
    52 geldi, dedim 54 ne zaman gelir belli olmaz bineyim dolaşa dolaşa giderim.bindikten 5 dakika sonra patlama haberini aldım, arkadaşlarımdan yeni ayrılmıştım onlarla telefonlaşmalar v.s.
    arkadaşlar, patlama yeri durağımın hemen karşısı, kızılay istikametinden çankaya istikametine patlama oldu(güvenpark yanı-atatürk bulvarı), ben ise patlamanını olduğu yerin hemen karşısında otobüs bekliyordum.
    sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum.
    yaşayacak ömrümüz var, yaşıyoruz.
    elbette öleceğiz, ama böyle kalleşçe ölmeyi kimse hak etmiyor.
    Çok geçmiş olsun kardeşim Allah korumuş. Kalabalık yerlerde olmamakta fayda var.
    !Lk£® bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    İstikrar sürüyor elhamdülillah
    Ofius, berkcigdem, Shrieker ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Ofius adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun kardeşim Allah korumuş. Kalabalık yerlerde olmamakta fayda var.
    1 gün önce ulus'ta babamla gezerken sürekli içimde bir sıkıntı vardı, kalabalıkta yürürken iyice korkar hale gelmiştim.1 gün sonra bu olay.
    istedikleri bu sanırım, tedirgin olmamız.malesef oluyoruz da.

çok sağol kardeşim, Allah razı olsun.

tv deki şovmen leri seyretmeyin, boş boş açıklamalar yapıp iyice can sıkıyorlar.söyledikleri hep aynı şeyler.kınıyoruz, önlemini alacağız...
    Ofius bunu beğendi.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Arkadaş bugün savaşa girsem ankara da bu kadar bomba patlamazdı...

Hayatta kalmak için dış ülkelerin elçilik sitelerini takip etmemiz, yerleşik yabancıların hareketlerini gözlemlememiz gerekiyor...

Kör göze parmak misali kimin suçlu olduğundan bahsetmeyeceğim zira terör çok katmanlı bir konudur, öyle "şu örgüt yaptı vay alçaklar" diye geçiştirilemez...

Tavsiyem tv ye inanmayın, aynı olayı birden fazla kaynaktan okuyun, ideolojinizi işin dışında bırakmaya çalışın...

Suçlu da çözüm de kendini kabak gibi gösterecektir.
    Shrieker bunu beğendi.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı Muhammed911 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika istihbaratı uyarı yapıyor güzel yurdumun güzel istihbaratı ona rağmen bir şey yapamıyor... Ölenler vardır muhakkak ailelerine allah sabir versin.
    Amerika istihbaratı degil elçiliği uyarı yapıyor vatandaşlarına ve onlarada bilgiyi mit veriyor zaten. izlediğin kanallara fazla güvenme.alttaki belge zaten akarada oturan birçok kişiye gelmiştir

Forumdaki gizli pkk yandaşlarını ve akbabalarıda çok seviyorum

Bazılarıda 4 tarafı cehennem ateşiyle çevrili bir ülkede yaşadığımızı unutmasın
    içimizdekileri saymıyorum bile

Hani olurya serengetide yorgun düşmüş hayvanlar olur ölmek üzere leş yiyici akbabalar üzerinde uçuşur bitkin düşüp yere yığılmasını beklerler o misal çok seviyorum forumdaki ergen ve akbabaları böyle devam edin.

Bu gemide hepimiz varız. Gemi kıç tarafından su almaya başlarsa gülmeyin yardım edin o deliğin kapanması lazım yoksa hep birlikte batarız.
    Ölenlere ALLAH rahmet eylesin hepimizin başı sağolsun.Unutmayalım zaman birlik olma zamanı

[IMG][/IMG]
    YERUÇAĞI ve Vmaxxx bunu beğendiler.
    Kendilerine, “Yeryüzünde bozgunculuk yapmayın“ denildiğinde
    “Bizler sadece düzeltenleriz“ derler.
    Oysa onlardır asıl bozguncu; farkında bile değiller. 2.12

Abdülkadir Selvi terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor demiş.
    http://www.hurriyet.com.tr/terorle-y...tepki-40068083
    Shrieker bunu beğendi.

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı fatih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika istihbaratı degil elçiliği uyarı yapıyor vatandaşlarına ve onlarada bilgiyi mit veriyor zaten. izlediğin kanallara fazla güvenme.alttaki belge zaten akarada oturan birçok kişiye gelmiştir
    Madem elçiliğe mit haber verdi. Mit'in her şeyden haberi var. Neden kimseye bir şey söylemedi? Ankara'da oturan hiçbir arkadaşıma gelmedi o belge. Yoksa mit göz mü yumuyor bu olaylara? Ya da belge gitti ama sadece bazı kişilere gitti. Bu durum iki ucu boklu değnek. Savunulacak hiç bir tarafı yok.
    COQ, Shrieker ve Thracian bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    onlarada bilgiyi mit veriyor zaten.
    Nasil yani?
    Mit kendi vatandaslari yerine amerikan vatandaslarinin mi hayatini kurtariyor?
    Türkiye vatandaslarinin bu bilgiden neden haberi yok?
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Bu olaylar büyük ihtimal artacak, silahlanmaya gerek var mı? Birkaç yıla suriye gibi bir ülke olma adaymıyız?
    Shrieker bunu beğendi.

Forumdaki gizli pkk yandaşlarını ve akbabalarıda çok seviyorum

Bazılarıda 4 tarafı cehennem ateşiyle çevrili bir ülkede yaşadığımızı unutmasın
    içimizdekileri saymıyorum bile

Hani olurya serengetide yorgun düşmüş hayvanlar olur ölmek üzere leş yiyici akbabalar üzerinde uçuşur bitkin düşüp yere yığılmasını beklerler o misal çok seviyorum forumdaki ergen ve akbabaları böyle devam edin.

Bu gemide hepimiz varız. Gemi kıç tarafından su almaya başlarsa gülmeyin yardım edin o deliğin kapanması lazım yoksa hep birlikte batarız.
    Ölenlere ALLAH rahmet eylesin hepimizin başı sağolsun.Unutmayalım zaman birlik olma zamanı

http://<a href="http://hizliresim.co...RX.png</a></a>
    Ne zamandan beri bu tarz belgeler vatandaşlara ulaştırılıyor?

Vmaxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha MT-09 MT-07 WR250r
    Basimiz sagolsun!

ölenlere ALLAH rahmet eylesin , mekanlari cennet olsun.
    Yaralilara acil silar versin..

yazik forumda milletin 4de 3ü
    serefsiz kisiliksiz allahsizlara lanet yagdiracagina , su hata ,su gizleme su yavaslama diye , planlanan propagandaya farkinda olmada yardimci oluyor.
    Engellemesi o kadar basit olsaydi boston , new york , paris londonda patlamalar olmazdi.
    Biz birlik olmayinca daha cok fesat girer araya.
    internetin yavaslamasi mesajlarin ve iletisimin kisa zamanda misliyle cogalmasindan , yilbasinda bayramlardada olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:26 ----------

amk böyle serefsizlere, bunlara yataklik edene , bilerek oy verene ,masum gösterene .
    fatih. ve snappy x bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)