Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aramızda heyvana veya bir insana çarpan varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    70 ile giderken arının bana kafa atmışlığı var. Vizör açık kaşımın üzerine yapıştı kaldı.. Çok can yakıyor çoook

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    aksarayda otobusun sagındayken durak olmamasına ragmen arka kapı açıldı ve 1 sanıye sonra basamaklardan atlayan adam cbr 125r ın kafa karenajına kalcasını carpıp koşarak uzaklaştı hala unutamam

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı KYorulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    70 ile giderken arının bana kafa atmışlığı var. Vizör açık kaşımın üzerine yapıştı kaldı.. Çok can yakıyor çoook
    evet hele ki birde eşek arısıysa yandın, iğne çıkana kadar birde hastane de iğne yiyorsun ohh ne güzel oluyor beni parmakları açık olan eldiven kullandığım sıralarda işaret parmağımdan sokmuştu hayvan ikiye ayrıldı sokar sokmaz ama parmağımda kalan arka kısmı hala pıt pıt atmaya devam ediyordu maksimum 10 15 sanıye içinde fındık kadar şişti...
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    Benim başıma 2 gün önce geldi olay. Yayaya çarptım ve tarif edilemeyecek derece kötü bir duygu. Sıkışık fakat yavaş ilerleyen trafikte aralardan geçerken yaya geçidi olmayan yerde solumdaki otobüsün önünden birden benim önüme atlayınca sol elcik korumam çarptı. Elcik korumamın çarpmasının sebebi refleks olarak kaçmaya çalışmam. Sağa düştüm ben ve dizim kaldırıma çarptı motorda dizime düstü. Şansıma olayın yaşandığı an sivil polisinin birinin ayaklarının önüne düstum direk. Daha sonra ekop arabası geldi olayı anlattı sivil memur. Çarptığım kişiyi ambulansla hastaneye kaldırdılar benimde tıbbi müdahaleye ihtiyacım olmadığına kanaat getirilince sağlık ekibi tarafından karakola aldılar benide. İfade verdim şikayetçi olmamı gerektirecek bir durum yoktu zaten. Çarptığım yayanın sağ kolu dirsekten kırılmış oda şikayetçi olmamış. İfadem de de belirttim ama ben karşılıklı olarak görüşümüz olmadığın ve yaya geçidi olmadığın farkedemediğimi bu şekilde konunun resmi tarafı kapandı.
    Ama ; ciddi anlamda insanın psikolojisini etkileyen bir durum. O anki şok duygusu ve panik anlatılamaz. İnsan kendini bırakıyor motorunu bırakıyor hiç birşey düsünmüyor. Ben sağ bacağın üstüne düsen motordan kurtuldum adama koştum direk saolsun etraftaki esnafta yardimci oldu. Siviller hemen ambulans cagirdi zaten. Allah kimsenin başına vermesin ilk kazam degildi lakin ilk defa bir yaya çarptım ve görüp göreceğim bu kadar olur inşallah. Tekeriniz düz bassın saygılar.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140 üzeri vizör açık yüzüme arı çarptı takla atıyordum.
    140 üzeri giderken vizör açık gitmek çok iddalı olmuş.Arı affetmemiş bu hatayı geçmiş olsun
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    SnappyX'nin konu başlıklarını bir incelemenizi tavsiye ederim.
    Nuansiyen ve snappy x bunu beğendiler.

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Kediye çarpan arkadaşlar, kedi kaçtı diye lütfen geçip gitmeyin.O an kırılan kemiklerinin sıcaklığına refleks yapıp koşuyorlar ama bir süre sonra oldukları yere yığılıyorlar.İmkanınız var ise alıp veterinere götürün yada 156'yı arayıp hayvan ambulansı talep edin. Duyarsız kalmayalım lütfen.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140 üzeri giderken vizör açık gitmek çok iddalı olmuş.Arı affetmemiş bu hatayı geçmiş olsun
    Maalesef yazın 200 üzeri vizörü kapatamıyorum. Daralıyorum, sadece gözlerimi koruması açısından güneş vizörünü indiriyorum ama gerçekten cok riskli taş vs. durumları açısından..

Akan trafik içerisine girdiğimde mecburen ara ara kapatıyorum ama genel seyir olarak yol müsaitse maalesef kapatamıyorum. Ayrıca 140 üzeri arı vurduğunda ya da siz arıya çarptığınızda hele ki biraz da büyük ise arı ok atmışlar gibi acıtıyor ve konsantrasyonunuzu alt üst ediyor aman dikkat.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    2012'de e-5 baglantisindan karsidan karsiya gecmeye calisan bir amcaya carpmistim tum mudahalelere ragmen 1,5 gub yasamisti ve bu olay 29 temmuzda gerceklesi bende metris cezaevine gittim ilk mahkemeyi beklemk icin tutuklandim tabi sonrasi daha garip. 1 agustos 4 eylul arasi adli tatil oldugundan 38 gun metriste mahkememi bekledim ve 4 eylulde ilk mahkeme oldu. Ilk mahkemede serbest kaldim. Simdi dava kapandi sucsuz bulundum ama yasadiklarim gercekten cok uzucuydu, Allah rahmet eylesin, kimse istemezdi tabiki boyle bir seyi ama kader diyorum hep. Bu arada saatte gece 12:00 ve isiklandirma yoktu.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Anlattığım zaman hala bir çok kişi tuhaf karşılıyor fakat aynı bu videoda olduğu gibi ( geldiği yön bile aynı ) bir köpek motosikletimin üzerine atlamıştı.

İşin ilginç kısmı, köpek bu videoda olduğu gibi korkudan değil havlayarak,kovalayarak ve isteyerek bu atlamayı yapmıştı.

Sanırım bir daha böyle saçma bir olay yaşayamam.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Köpek ve kediye çarptım. Tilkiye teğet geçtim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı sorgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012'de e-5 baglantisindan karsidan karsiya gecmeye calisan bir amcaya carpmistim tum mudahalelere ragmen 1,5 gub yasamisti ve bu olay 29 temmuzda gerceklesi bende metris cezaevine gittim ilk mahkemeyi beklemk icin tutuklandim tabi sonrasi daha garip. 1 agustos 4 eylul arasi adli tatil oldugundan 38 gun metriste mahkememi bekledim ve 4 eylulde ilk mahkeme oldu. Ilk mahkemede serbest kaldim. Simdi dava kapandi sucsuz bulundum ama yasadiklarim gercekten cok uzucuydu, Allah rahmet eylesin, kimse istemezdi tabiki boyle bir seyi ama kader diyorum hep. Bu arada saatte gece 12:00 ve isiklandirma yoktu.
    otomobil ? motosiklet?

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Motosiklet hocam, ama ben dusmedim yan cantaya carpmisti ve canta koptu..

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    cup motorla kedi ezdim ybr ile plastik topun üzerinden geçtim. köpeklerle az yarışmadık. tam bir sinek katliamı yaptım. vizörü geçtim kaskın üst tarafları bile sinek kaynıyodu. sabah 5 de dağ yolunda giderken karşıma at çıktı yolda koyuna alışığımda atı ilk kez görünce çok garibime gitmişti. en komik olay ise artçı arkadaşımla motorla giderken yolda sarı bir kedi gördüm araba ezmiş belli kucaklayıp çöpe atayım dedim poşet buldum yerden kediyi kucakladım. çöpe attım. çöptede bir tane sarı kedi varmış ben kendiyi atınca oda korkudan çöpten fırladı. arkadaşım kedi canlandı sanarak korkudan motorun üzerinden atladığı gibi başladı koşturmaya çocuğa motorla zor yetiştim :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)