Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2016 YENİ RX3

Motovento
    REKLAM ALANI
    Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Markasınıda yazaydınız, mazda rx 3 dimi.
    motosiklet.net üstadım.
    ride saferide responsiblyride smart

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Eksikler giderilmiş hayırlı olsun

Alıntı Evoque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet.net üstadım.

Ben de mazda zannettim, motosiklet forumunda ne işi var diyordum.
    --------------------
    Bu motorun da çantalarına ayrı bir gıcığım. Çanta kullanmak isteyen adamın bunlarla idare edemeyeceği aşikar. Uç tane duduk gibi koyacaklarına bir tane adam gibi koysalardı daha çok makbule geçerdi.

Arka Dış Çamurluk fotoğrafı başka bir motora ait sanki.

RX3'ler tel jantlı bildiğim kadarıyla.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaş ben şaşırıyorum. ulan millet 10 bin üstü fiyat verip düşük cc enduro aldı. hemde baya satıldı. baya sevildi. e kawasaki versys 250 falan getirsene lan. olum ben mi düşünücem bunları. sizde şu kaymağın tadına baksanıza, deli gibi satılır ya.
    abi var ya yamahanın kafasına vura vura vura 250cc tenereyi getirttirmeyi başardık bu sene sonunda geliyormuş

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi var ya yamahanın kafasına vura vura vura 250cc tenereyi getirttirmeyi başardık bu sene sonunda geliyormuş
    Geç kaldı.Milllet çinlilere,hintlilere çokdan alıştı.Öyle istediğim zaman getiririm, istediğim fiyatıda çakarım o zamanlar geride kaldı. Mondial işi biliyor bence örnek alınmalı.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel servisi işçiliği olsa ben bıle dusunurum ama Türkiyede zor
    Bende ilk mondial motosikletimi RX3 ile aldım. Teknik servis açısından çok beklentim yoktu acikcasi. Ama inanılmaz bir ilgi var. Facebook sayfasına yazdığım bir sorunumu okumuşlar ve ardindan beni aradilar, en yakın servise yönlendirdiler ben oraya gittiğimde ustayi arayarak ustalar henüz motoru yeterince tanımadığı icin nasıl bir bakım yapması gerektiğini tek tek anlatti gerekli ilgi alakanin gösterilmesini istedi.
    1 saati aşkın bakım ardindan genel bir check up yapildi 1 lira bile talep edilmedi yinede ben el emeği verdim.
    Bakımın üzerinden birkaç gün geçtikten sonra tekrar arayarak servisten memnun olup olmadığını motorla ilgili bir sorun yaşayıp yasamadigimi sordular.

Bunu Facebook grubuna yazdığımda bazı teknik sorunlar yaşayanlar mondial merkezin ilgisinden memnun olduğundan bahsediyordu.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geç kaldı.Milllet çinlilere,hintlilere çokdan alıştı.Öyle istediğim zaman getiririm, istediğim fiyatıda çakarım o zamanlar geride kaldı. Mondial işi biliyor bence örnek alınmalı.
    aynen çok geç kaldılar türk milletini sadece racing motordan ibaret olarak gördüler. 3 ay boyunca geziye sağa sola çıkabileceğim tur yapabileceğim motor aradım ve bulamadım. Pek fazla param da bulunmadığı için eski bir motor almaktan da korktum.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Alıntı ROT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka çamurluk usb ve çakmak girişi almak istese idik aliexpress'den sipariş ederdik, motosiklet almak istediğimiz için Honda alıyoruz.
    arkadasim bende honda aldim zaten merak etme.bu kadar da marka fanatigi olmayın.bir dünya para verip de boyle ivir zivirla ugrasmak istemiyorum.yok bir de aliexpress den siparis vereceksin 40 gun kargo yollari bekleyeceksin.yani bunlar fabrika cikisi orjinal olsa daha iyi olmaz mi?

Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasim bende honda aldim zaten merak etme.bu kadar da marka fanatigi olmayın.bir dünya para verip de boyle ivir zivirla ugrasmak istemiyorum.yok bir de aliexpress den siparis vereceksin 40 gun kargo yollari bekleyeceksin.yani bunlar fabrika cikisi orjinal olsa daha iyi olmaz mi?
    Olur mu yav! japonların keyfini bekleyecez. Devir göstergesini vites göstergesini icat edip motorlarına koyacaklar bizde alacağız ,koymasalarda kolayı var ,aliexpresden alır koyarık.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    japonunki çok tatlıymış,çinli ve Hintlinin mayhoş bi tadı varmış....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)