Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

KAWASAKİ Z125 ÇIKTI

Motovento
    REKLAM ALANI
    freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    msx bence daha yakışıklı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    kaç bin yuro?

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tanımıyorum kendisini...20 yıldır motosiklet alemindeyim adını ilk senden duyuyorum..gelsin kendisini piyasaya tanıtsın..ben bile ondan daha ünlüyüm...o kimmiş...hangi aktif görevlerde bulunmuş..nerede bir reklam vermiş..hangi festivale gelmiş...fuara verecekleri 3 kuruş stand parasından kaçaıyor bu adamlar...E-5 kenarında patronculuk oynamaktan başka bir şey yapmıyor...sana şimdi istersen bir anket açarım Z Moto hakkındada algı ve görüşleriniz olumlumudur olumsuzmudur diye yüzde 90 (garanti veriyorum) olumsuz der...Z Moto Türkiyeyi Kawasakıden soğutmuş bir distribütördür...biz Z Moto için (geçmiş yıllarda)Kawa Japonyaya mail atıp toplu şikayet etmiş kişileriz birader...10 yılda bu forumda neler gördük neler...
    Açıkcası ben kendisinin bu işten para kazanma kaygısı olduğunu sanmıyorum. Sadece kendisine motor getirtmek için Z Moto'yu kurmuş olabilir. Sayılı zengin derken de çok ciddiyim, kamuoyunda tanınmaması da tamamen kendi tercihidir. Garajındaki araçları görseniz ağzınız açık kalır. Kenan Sofuoğlu'ndan daha önce H2R almıştır muhtemelen..
    mete_han bunu beğendi.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    ... teyyyare selam söyle o yare tipindeki motorlar daha da türemese bari.Zaten arabalar trafikte motorlara dikkat etmiyorlar birde bunlar çıktı başımıza.
    mete_han bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gittikçe küçülüyolar sonra bizi fark edin diyoruz. adam göremiyo ki fark etsin
    bassturbin ve mete_han bunu beğendiler.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Alıntı kolokolo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkcası ben kendisinin bu işten para kazanma kaygısı olduğunu sanmıyorum. Sadece kendisine motor getirtmek için Z Moto'yu kurmuş olabilir. Sayılı zengin derken de çok ciddiyim, kamuoyunda tanınmaması da tamamen kendi tercihidir. Garajındaki araçları görseniz ağzınız açık kalır. Kenan Sofuoğlu'ndan daha önce H2R almıştır muhtemelen..
    Kawasaki sahibi olarak bende Z moto'dan bende nefret ediyorum ama Z motorun sahibi hakkında söylediklerine tamamıyla katılıyorum. Araba piyasasında olan ve Mehmet Başaranı tanımayan koleksiyonunu bilmeyen görmedim duymadım. Türkiyenin en büyük koleksiyoncularıdandır kendisi Kartal da ki garajında bırakın canlı olarak görmeyi hayatınızda resmini bile görmediğiniz arabaları ve motorları vardır.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevimli bişey yapmışlar, ama tahminimce fiyatı hiçte sevimli olmayacaktır. Nede olsa kawasaki, zenci dna sı taşıyor alet
    Uygun fiyata gelirse peynir ekmek gibi satılır honda grom a rakip

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Up........

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Yanlış anlamayın da yıllardır motosiklet camiası içerisindeyseniz kaliteden biraz anlarsınız. Yerden yere vurmuşsunuz ama sizin boylarınızda birinin rahatlıkla kullanabileceği crf250L den kat kat kaliteli onun kadar dandirikten bir motor değil msx. Ki z125 de tamamen bir eğlence fun motosikletidir. Okudum yorumlarınızı da inatla yerden yere vurmuşsunuz.
    Z moto ile de söylemişsiniz de %90 olumsuz der diye. Bu soruyu yönelteceğiniz kaç kişi kawasaki sahibi veya bi zamanlar sahibi olmuş? z moto nun 2000 başlarında aldığı tavrı şu sıralar yamaha alıyor ki ben kimsenin ağzından yamaha öyle şöyle böyle diye duymadım. Tutturmuşsunuz bir kawa leş kötü gidiyor. Kawasaki sahibi oldum çok parçaya da ihtiyacım oldu hiç de sıkıntı çekmedim. Ne fiyat geçirme ne de stok durumu ne de cevapsız telefonlar sorular sorunlar gibi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayın da yıllardır motosiklet camiası içerisindeyseniz kaliteden biraz anlarsınız. Yerden yere vurmuşsunuz ama sizin boylarınızda birinin rahatlıkla kullanabileceği crf250L den kat kat kaliteli onun kadar dandirikten bir motor değil msx. Ki z125 de tamamen bir eğlence fun motosikletidir. Okudum yorumlarınızı da inatla yerden yere vurmuşsunuz.
    Z moto ile de söylemişsiniz de %90 olumsuz der diye. Bu soruyu yönelteceğiniz kaç kişi kawasaki sahibi veya bi zamanlar sahibi olmuş? z moto nun 2000 başlarında aldığı tavrı şu sıralar yamaha alıyor ki ben kimsenin ağzından yamaha öyle şöyle böyle diye duymadım. Tutturmuşsunuz bir kawa leş kötü gidiyor. Kawasaki sahibi oldum çok parçaya da ihtiyacım oldu hiç de sıkıntı çekmedim. Ne fiyat geçirme ne de stok durumu ne de cevapsız telefonlar sorular sorunlar gibi..
    kawasaki = kalite
    çamur atanlar çok fakat yedek parça fiyat konusunda haklılar
    bknz: http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/152198-kaza-sonrasi-cikarilan-masraf-sorunsali.html

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz kemik yapısı uzun milletiz bu tarz motorlar bizim için değil...Doğu Asya ülkeleri için belki uygun...MSX de satılmadı bu da satılmaz..
    MSX yazın her yerde, 2şer 3er. Satılmadığı konusunda bir kaynak-rakam varsa bilemiyorum ama ben çok sık gördüm geçen yaz.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasaki = kalite
    çamur atanlar çok fakat yedek parça fiyat konusunda haklılar
    bknz: http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/152198-kaza-sonrasi-cikarilan-masraf-sorunsali.html
    Haklısınız pahalı ama ucuz etin yahnisi de yavan olur
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)