Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

xt66r

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar, 2 yıllık crf 250l kullanıcısıyım.
    motorum şehiriçi ve arazide çok iyi fakat uzun yolda yetersiz kalıyor.. ben de daha güçlü bir motor arayışına girdim.. bana en iyi uyan motor yamaha xt660R bu motor kullanıcılarının görüşlerini almak istiyorum.. yolda kalmayı hiç sevmem.. sağlamlık ve yakıt tüketimi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.. malumunuz bu medel türkiyeye artık gelmiyor , bu yüzden 2. el almak zorundayım.. görüşlerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı ismetcrf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar, 2 yıllık crf 250l kullanıcısıyım.
    motorum şehiriçi ve arazide çok iyi fakat uzun yolda yetersiz kalıyor.. ben de daha güçlü bir motor arayışına girdim.. bana en iyi uyan motor yamaha xt660R bu motor kullanıcılarının görüşlerini almak istiyorum.. yolda kalmayı hiç sevmem.. sağlamlık ve yakıt tüketimi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.. malumunuz bu medel türkiyeye artık gelmiyor , bu yüzden 2. el almak zorundayım.. görüşlerinizi bekliyorum
    tenere bu. yağını suyunu benzini koy devam et. Eşşek gibi motor ne yolda kalır ne bişi olur vur kırbacı gitsin...
    ismetcrf, yusufozugenc ve polemos bunu beğendiler.

teşekkür ederim. tenere ile XT660R arasında da pek bi fark yok sanıyorum. doğru mu düşünüyorum?

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Yanlış degilsem tenere-xt660-mt03 ufak değişiklikler haricinde aynı motor bloğunu kullanıyorlar. Crf'nin son hızı 150-160 vardır sanırım. Son hız olarak aralarında 20kmh var yada yok ama İvmelenme çok iyi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bu tek silindir olayı uzun yolda sıkıntı.. Çift silindir Transalp 700xl bakmanıda tavsiye ederim..

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Tek silindir zevklı olabılır ama dedıklerı gıbı uzun yoldan ay gotum ay basım yapabılırsınız

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kocarliden izmire geldim, titreşimden yana
    Hiç sıkıntım olmadı.titreşim var, fakat frekansı düşük olduğundan diğer motosikletlerdeki gibi rahatsız etmiyor. Ama bu durum 100 km civarı giderken geçerli, hızşandıkça işin keyfi kaçıyor.
    Motor bloğu taş gibi sağlamdır, yakıt ise 5.5-6 litrenin altına düşmek biraz zor gibi şehir içinde. (bende x i vardı ve 7-8 litre civarı takılıyordum)Şehir dışı dikkatli kullanımda 4.5 ları görebiliyor.
    Bana göre bu motosikletlerin iki negatif yönü var. Birincisi ağırlıkları, ikincisi
    Tps nin iyi çalışmaması. 30-40 kg hafif olup ateşlemesi akıcı olsa ömürlük motosiklet olurmuş

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dejamba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660 r - 2008
    Kardeşim ben 1 yıl xt660r kullandım kesinlikle cross düşünüyorsan crf250 den sonra bu motoru almalısın bendeki 2008 model canavar gibi motordu yağını benzinini eksik etme seni yolda bırakmaz tork çekiş gücü falan fazlasıyla seni tatmin edicektir şehirler arasıda 180 i görüyor hiç bi şikayetim yoktu o motordan

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tek silindir olayı uzun yolda sıkıntı.. Çift silindir Transalp 700xl bakmanıda tavsiye ederim..
    transalpe vereceğin yakıt parasını düşününce oyyy içim ürperdi bir anda birde xt ye göre transalpi araziye soktuğunda çok zorlar adamı. Ama transalpinde keyfi ayrıdır tabi.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    transalpe vereceğin yakıt parasını düşününce oyyy içim ürperdi bir anda birde xt ye göre transalpi araziye soktuğunda çok zorlar adamı. Ama transalpinde keyfi ayrıdır tabi.
    neden bende translap almayı düşünüyorum çok mu yakar benim tek silindirli makinadan

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı kuvvetmira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden bende translap almayı düşünüyorum çok mu yakar benim tek silindirli makinadan
    isterseniz bir araştırın derim o zaman ne demek istediğimi anlarsınız. tek silindir makina her zaman daha az yakar. Transalp 6 litre civarlarında yakıyor oda normal kullanımlarda. kudurursan oda kudurmaya başlıyor

fakat transalp ciddi anlamda efsanedir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler