Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

her sabah saat 08:00 korna sesleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    arkadaşlar heberiniz vardır belki vergileri benzin zamalarını protesto etmek için her sabah saat 08:00 da kornalar çalınıyor istanbulda bu eyleme katılan baya kişi varmış bu sabah radyolarda söylediler e sizler katılıyormusunuz ? bakın yakında motorunuzu çalıştıracak benizini biraz zor alcaksınız özellikle racing kullananların motorları bir dogan slx kadar yakıyor ve çok gezen biri oldugunu düşürsek benzin fiyatı biraz acı verebilir önümüzde iki seçenek var ya
    1.su ile çalışan motorlar icat edecegiz içinizde böyle becerikli olan varsa ben bir adet motor sapariş ediyim
    2. bu benzin fiyatlarını sabah protesto ederek belki bu fiyat artışını durdurabilir ankarda bu protestodan rahatsız olmaya başlamış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    ben saatler denk gelirse hem dörtlüleri yakıyorum hem korna çalıyorum

toplu çevre kirletimi yapıyorum.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

murat977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    istanbulda her saniye herkes gereksiz bir şekilde kornaya bastığı için bu eylemin hiçbir esprisi yok tv de görmüştüm avusturyalı bir turiste sordular, istanbulda sizi en çok şaşırtan şey nedir diye, dediki istanbulda hekes kornaya basıyor buna hiçbir anlam veremedim avusturyada kimse kornaya basmaz bu çok saçma!... istanbulu yaşanmaz hale getiren bilinçsiz araç kullanıcıları sadece trafikte olanları bunalıma sokmuyor masum yayaları hatta olayla hiçbir alaksı olmayan evinde oturan insanları yaptıkları bu gürültü kirliliğiyle sağlığından ediyorlar. Trafikte hatta hayatta kişi başına düşen dangalak sayısı azalmadığı sürece bu sorun çığ gibi büyüyecek ve yakında istanbulda trafik durma noktasına gelecek.
    Benzin mevzusuna gelince aldığın benzinin %70 vergi olursa ve dünyanın en pahalı benzinin kullanıyorsan zaten durumun vahimdir sevgili halkım, nezamanki Türkiye kendi petrol kuyularını faliyete geçirir yani üretime geçer işte ozaman benzin 25 kuruş olur, üretmediğimiz sürece devlet vergi üretir, sistem böyle...
    Hoşçakalın

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Aslinda haklisin ve gusel bir sey. Benzin almiyacaz diye protesto edemiyecek kadar caresisiz ama bu tip bir uyari ise yarayabilir. Onlar bizim cebimizi rahatsiz ediyorlar bizde onlarin sabah uykularini , odesmis oluruz en azindan
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    alem fm in başlattığı bi eylem.mersinden bende başlıyorum eyleme saat 08:00 de. ve laf aramızda ankarada kulisler yaşanmaya başlamış.( radyo diyo )

Motosikleti
    F 650 GS
    yaa arkadaşlar dogru bir eylem oldugunu savunmuyom evet çevre kirliligi yapıyor fakat ener bu benzin artışı devam ederse yakında arabanızı motorunuzu çalıştıracak benzini bile alamayacaksız onun için böyle bir eylem şart......

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Şöyle yapsak istasyonların önüne araçların hepsini yığalım ama hiç birimiz almıyalım araçlar dursun bakalım kullanılmayınca ne alacaklar vergi bakalım

soluduğumuz havaya bile vergi alma yönünde çalışmaları var
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    F 650 GS
    evet bende her sabah alem fm deki nihatı dinlerim onun başalttıgı bir eylem adam ilk başta 3-5 kişi ile başlattı şimdi alanya istanbul izmir ankara vs.. gibi illerde giderek yaygınlaşıyor ve ankaradaki devlet büyüklerini rahatsız etmeye başlamış bu olay.... sizin anlayacagınız eylem yavaş yavaş işe yarıyorrr nekadar katılım fazla olursa okadar etkiside fazla olur artık biraz çevre kirliligi olcak ama neyse birazda devlet büyükleri güzellik uykularından erken uyansıznlar korna sesleri ileeeeee

ArkadaŞlar Bu Toplumsal Bİr Olayldir LÜtfen Destek Hadİ Bakalim Sİzlerİ Yarin Tv'lerde Gazetelerde GÖrmek İstİyoz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler