Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

3 motor hakkınta bilgi paylaşımı yaparsanız önerilerinizi bekliyroum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    lk olarak bn süper sport bir motor almak istiyordum ve uzun araştırmalarım sonucu bir temiz 2 ciel yada 0 bir naked düşünüyorum formlarda cok okudum ama motor kısmında cok bilgim yok kalite ve kullanan arkdaşların tavsiyelerini bekliyorum parca kalitesi ve parca bulmayı geçtim uygun mu parcalrı işte birde beygir rpm devir falan pek kafa basmıyor karışıyor onlara girince üç motordan hangisi daha torklu ve hızlıdır.

YAMAHA MT-25

BENELLİ TNT 250 ( onunda hangi kasası iyi onu anlayamadım 250liligin 3 kasa tipi var heralde.)

HYOSUNG GD 250

bu makineleri 2014-2015 modelleri

son olarak naked ile uzun yol yapmak istedigim için seciyoryum artcıyla o yüzden hangi makina yüksek devirde yüksek hızda titreme ve titreşim en az olan yada hiç olmayan makina hangisi sadece
    [/B][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    bence mt 25 en azınadan sattınmı kolay satarsın
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

Motosikleti
    4. motor Honda
    inazuma ya da bakabilirsin konfor olarak en konforlusu odur, mt25 de çok güzel ama artçı hiç rahat edemez,

Diğer motorları zaten ele derim.

Birde ABS li dersen TEK silindir olarak Duke var. onda da arçı rahat edemez.

Ben olsam artçı rahatlığını düşünerek inazuma alırdım.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Yamaha var o seçenekler arasında,öbürlerinin ismi okunmaz.Kaldıki buradan motor fikri alınmaz.Gideceksin bayiye oturacaksın üstüne bakacaksın rahatmı değilmi.Çift silindir her zaman tek silindire göre daha titreşimsizdir.Artçının poposu değerli ise bunun için aksesuarlar var.

http://www.motosikletaksesuarlari.co...Pedi_2191.html

Olmadı böyle birşey uydurup japonyaya yamaha fabrikasına çay içmeye gidersin.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX S1000 GX
    Neden KTM rc 250 düşünmüyorsun? Bence en iyisi.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Uzun yol icin, naked dogru seçim olur mu? Bir daha dusunun. Uzun yolda en iyi naked, ozelliklerine bakarak, inazuma gibi gorunuyor. Bayilerde ustune oturun, deneyin.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Öncelikle kullanım amacınız nedir. Tek kişi mi artçılı mı bineceksin. Günlük mü kullanacaksın yoksa hafta sonu mu. Yani ihtiyaca göre motosiklet seçmen hem kullanırken hem de satarken seni mutlu eder.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Artçılı uzun yol ve titreşimsizlik dersen Inazuma'dan başkası işini görmez. TNT 250 de olabilir ama MT'ler, Duke'ler olmaz. Artçı yorulur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    dogru diyorsun da tatmin edecek mi ve orda yazdıklarımı karşılayacakmı parcaları nasıl

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma ya da bakabilirsin konfor olarak en konforlusu odur, mt25 de çok güzel ama artçı hiç rahat edemez,

Diğer motorları zaten ele derim.

Birde ABS li dersen TEK silindir olarak Duke var. onda da arçı rahat edemez.

Ben olsam artçı rahatlığını düşünerek inazuma alırdım.
    ustam o kadar onemli deyil artcı benim için ama onunla birlikte tat alıp motor bizi biz motoru kasmadan gide bilmek istedigim için oyle dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha var o seçenekler arasında,öbürlerinin ismi okunmaz.Kaldıki buradan motor fikri alınmaz.Gideceksin bayiye oturacaksın üstüne bakacaksın rahatmı değilmi.Çift silindir her zaman tek silindire göre daha titreşimsizdir.Artçının poposu değerli ise bunun için aksesuarlar var.

http://www.motosikletaksesuarlari.co...Pedi_2191.html

Olmadı böyle birşey uydurup japonyaya yamaha fabrikasına çay içmeye gidersin.
    Macit250 kardeşim çok doğru diyorsun bu gösterdigini görmüştüm video izlerken moto markette ve bayiye gitdiyorsun burda o bayi yok sen parayı veriyon onlar getiriyor kolide muğla dalamanda yaşıyom iş nedeni ile de zor merkez de vardır pazar günü acık olmuyolardır mutlaka

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

pnongrata hiç araştırma yapmadım o motorla biliyorum saglam motor saglam firma ama biraz tuzludur o piyasasını bilmiyorum ve parca maliyetleri onlar önemli

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:41 ----------

uzun yol dedigim 300 500km max oda ve inazuma bana göre deyil usta bir de capırlar daha iyi tabi uzun yol için ama işte bu yazdıklarımın şekli duruşu gidişi cez bettigi için araştırmaya ve bilgi almak için form a yazdım. hep aklımda süper sport vardi ama onların bakımı ve arıza durumu çok sıkıntılı olca için faz geçtim yeni başlıycam için terettütlüyüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

ustam cok iyi konuya deyin din akşamları küçük gezmeler hafta sonları tabi şehir degiştirip iş degişikli de yapacagım için o zaman ne olur nasıl olur bilemem hafta sonları tatilimde tek başıma bazan arkadaşla gezmeye 100 km yol yaparım çoğu zaman tek kullanırım.
    ve İSTEDİGİM BU 3 MOTOR ARASINDA HIZ KONFOR MOTOR ÖZELLİKLERİ PİYASASI YAKITI TEKNİK ACIK BİLGİLER KULLANICI YORUMLARI bunlar ögrenmek ve bilgi edinmek istemiştim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

ARTCI deyil ben önemli olurum aşırı yada 300 500 km de seni titretip agrıtmıycak inince titremiycek birde sadece tnt 250 cift silindir

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Bajaj pulsar 200 beklentilerinizi karşılar. Parça ucuz ve boldur. Yakıt az ve sıfır km maliyeti düşük.bir süre sonra farklı tarz yada hacim yükseltmek isteyeceksindir. Zararın az olur. Yaşadığınız yerde servis vardır. Avrupa motorlara bulaşma. Parçalar çok pahalı ve bulunmaz.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    naked motor ve uzun yol... tecrübe edildi çok kez tarafımdan...kolay gelsin valla şimdiden...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    dogru söylüyorsun peki bajaj pulsar 200 rs hakkında biraz bilgi verirmiin 2 ci el piyasda cok öldümm parasına gidermi tutulan rengi hangisidir bana sarı daha bi cazip geldi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)