Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Skygo 250 cc Cafe Racer Projesi Başladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Çok emek verdiniz, güzel de olmuş.Yüksek hızlarda stabilite nasıl acaba, çünkü şasi ile de oynadınız umarım ok gibi gidiyordur.Güle güle kullanın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Ellerinize saglik guzel olmus ama ilk basta baktigimda sanki eksik birsryler var gibi geldi sebebini bilmiyorum kotu de olmamis ama bisey eksik gibi..

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Millet olarak ne kadar üstün bir tevazuya sahip olduğumuzu burda gördüm.Tamam adam emek vermiş eline sağlıkta bu nedir. Olmuşmu şimdi bu.Ebayda satılan 300 dolarlık motorlardan bile daha kötü duruyor.Eline eski bir Çinli chopper geçiren cafe racer yaptım diye geçiniyor.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet olarak ne kadar üstün bir tevazuya sahip olduğumuzu burda gördüm.Tamam adam emek vermiş eline sağlıkta bu nedir. Olmuşmu şimdi bu.Ebayda satılan 300 dolarlık motorlardan bile daha kötü duruyor.Eline eski bir Çinli chopper geçiren cafe racer yaptım diye geçiniyor.
    Zevk meselesi, beğenmemiş olabilirsin.
    Cafe racer yaptım diye geçinmek ile yapmak arasındaki farkı anlatır mısın bana?

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavan durmuş sanki son haliyle, hele aksesuarları tamamlayın da görelim
    tabi mesele sizin beğenmeniz
    zahmetli işler bunlar, elinize sağlık
    Kesinlikle şuan yavan. Aksesuar ve decal ile onlar toparlanacak ama
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok emek verdiniz, güzel de olmuş.Yüksek hızlarda stabilite nasıl acaba, çünkü şasi ile de oynadınız umarım ok gibi gidiyordur.Güle güle kullanın..
    Şasi de oturuş pozisyonu ve rake açısı değişti. Rake acisindan dolayı kıvraklık son derece iyi. Clip on gidon ile de tamamen kontrol altında. 150 km civarlarına kadar denedik be en ufak bir problem gözlemlemedik.
    Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerinize saglik guzel olmus ama ilk basta baktigimda sanki eksik birsryler var gibi geldi sebebini bilmiyorum kotu de olmamis ama bisey eksik gibi..
    Tabi ki de eksik. Proje bitti demedik yahu sadece son durum fotolarını attık. Biraz daha sabır hepimiz için bu kel görüntüsünden kurtulacak
    SAZMAN ve araltı bunu beğendiler.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Aksesuarları takılınca çok güzel görünecektir.
    tinerci bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj 150 NS Pulsar
    Sizin elinize kolunuza sağlık resmen 8 sezon film izler gibi oldum her cümleyi tek tek ayrıntısına kadar okudum ve kitlendim her bir parçası emek kokuyor adeta
    tinerci bunu beğendi.

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Çamurluk olacak mı ? Bir ara benim motorunda son halini paylaşırım. Kendimce yapabildiğim kadarı ile...
    (önceki hali için : http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/148474-chopper-motordan-custom-cafe-racer-yapimi.html
    direksiyon, eksoz, koltuk değişti çamurluklar eklendi )

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Ellere sağlık dostlar. Uzun zamandır buralara bakamıyordum. Gerçekten güzel iş çıkaran, emeğiyle bir şeyler yapmaya çalışan ve tabii ki bunu karalamaya çalışan insanlar gördüm şu yarım saatlik zamanımda. Skygo 250 gibi bir makinayı gayet güzel bir şeye çevirmişsiniz. Emeğinize sağlık. Tamamen bitip tüm aksesuarlarının takıldığı halini merakla bekliyorum...
    tinerci bunu beğendi.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    emeğinize sağlık, çok güzel olmuş, ufak tefek eksikleri de tamamlayınca daha da güzel olacaktır.

bu arada bi numarası olmadığı halde hunharca eleştiri yapan arkadaşları da yaptıkları daha güzel eserleriyle birlikte görmek isteriz...
    Carbondioxid ve tinerci bunu beğendiler.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    depoya, sele altındaki kapaklara, motorun alternatör ve debriyaj kapaklarına şöyle kırmızı çizgili desenler ekleseniz tasarım tamamlanmış olacak sanki. Ya da depoya bej rengi bir desen...

Ama hakikaten çok güzel olmuş, ellerinize sağlık güle güle binin.

Eğer ibre doğru gösteriyorsa skygo için 140-150 müthiş hızlar

Not: Misfit de neymiş, bunun yanında? http://clevelandcyclewerks.com/ccwbikes-1/
    tinerci bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r
    Beğenmeyen kişiler bu iş zaten kişiselleştirme olayi,başkasinin zevkine göre yapilmiyor..Yalniz renklerden dolayı pek canlı durmuyor birde çamurluk olmadigi için boş görünmüş yapan kişi beğendiyse bizede harcadigi emekten dolayi tebrik etmek düşer.Bitmiş halini merakla bekliyorum.
    tinerci bunu beğendi.

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoya, sele altındaki kapaklara, motorun alternatör ve debriyaj kapaklarına şöyle kırmızı çizgili desenler ekleseniz tasarım tamamlanmış olacak sanki. Ya da depoya bej rengi bir desen...

Ama hakikaten çok güzel olmuş, ellerinize sağlık güle güle binin.

Eğer ibre doğru gösteriyorsa skygo için 140-150 müthiş hızlar

Not: Misfit de neymiş, bunun yanında? http://clevelandcyclewerks.com/ccwbikes-1/
    İbre mt 07 ibresi :D ben 145 ile devam ederken tatlı bir şekilde arayı açıyordu.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Ellerinize sağlık çok güzel olmuş ama nedenini çözemediğim bir şey eksik ama ne olduğunu çözemedim Bir de Böylesine emek harcanarak ortaya çıkan bir ürüne bari yapmacık efektlerle süslenmiş fotoğraf koymayın yahu
    tinerci bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık çok güzel olmuş ama nedenini çözemediğim bir şey eksik ama ne olduğunu çözemedim Bir de Böylesine emek harcanarak ortaya çıkan bir ürüne bari yapmacık efektlerle süslenmiş fotoğraf koymayın yahu
    hocam o akünün olduğu tarafa Depodaki o muhteşem boya işçiliği ile boyanmış bir metal kapak lazım...
    tinerci bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Mz ETZ 251
    HELAL OLSUN BEKLİYORUZ SONUCUNU BENİMDE ÇOK HEVESİM VAR MZ ETZ 251 VAR ELİMDE ONU TOPLURUM CAFE RACER YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM
    tinerci bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam o akünün olduğu tarafa Depodaki o muhteşem boya işçiliği ile boyanmış bir metal kapak lazım...
    ve o kapağa bir de kurukafa
    tinerci bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kapak dükkanda çekmecede duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Bağrıaçık başka fotoğraf koymayalım demişti, yoğun istek üzerine koyduk Neden olduğunu anladınız mı şimdi
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı tinerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kapak dükkanda çekmecede duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Bağrıaçık başka fotoğraf koymayalım demişti, yoğun istek üzerine koyduk Neden olduğunu anladınız mı şimdi
    peki kuru kafa da var mı hocam

Haklısınız hocam. bir sonraki fotoğraf tamamen bitmiş hali olsun.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bagriacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İbre mt 07 ibresi :D ben 145 ile devam ederken tatlı bir şekilde arayı açıyordu.
    Hocam motosiklet ibrelerinin doğruluğu... malum, bu motorun GPS ile hızlanma ve son sürat videosu olsa ne güzel olurdu

Not: bu arada resimlerde göründüğü kadarı ile tekerlere balans ayarı yapılmamış gibi görünüyor. Kendiniz de yapabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=9koGE_HrTJ8 Gerçi o yüksek süratte tekerler titreşimini hissedilirdi ama belki de şansınıza tekerlek ve jant tam denk gelmiştir balansa gerek kalmamıştır (bizim bir arabada olmuştu böyle, lastikleri değiştirttik balansa gerek kalmamıştı)

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)