Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Dövüldüm.Kendimi nasıl koruyabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Karakola git diyenler için yazıyorum

Yolda giderken park halindeki araç aynasina bakmadan kapısını acti karsidanda arac geldigi icin sola kacamadim çarpmamak için zor durdum. Neyseki vurmadim. Aracından inen adama "aynaya baksaniza az daha carpacaktim" dedim. Adam özür diler diye beklerken ana avrat agir küfür etti.
    20 metre onumde polis vardı. Hemen gidip durumu anlattım adamda oradaydı polis bana "git karakola şikayet et" dedi. Oralı bile olmadı. Karakola gittim plakayı verdim mobese kamera kayıtları var dedim. Kufuru kanitlayamazsaniz suçlu duruma dusersiniz bence şikayet etmeyin dedi.
    Polise, olay yerindeki polis ilgilenmiyor buraya geldim kilinizi kipirtadmiyorsunuz. Demekki böyle bir durumda devlet bana ya kavga et öl öldür yada küfrü ye ses yapma diyor dedim ve çıktım.
    Olayın özeti bu ülkede suçlu korunur kardeşim polisten hicbir şey bekleme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Eger ki bu baslik altinda kim ki yalan soyluyorsa devlet asker ve polisle alakali tum gunahsiz kaybedilen genclerin sehitlerin ahi gunahi onlarin uzerine olsun..

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    karakolda polisler bişey cıkmaz der her polis oyledir polisler işini yapmazlar sevmem hic birini ilgilenmezler salla basını al maaşını yapar hepsi geçmiş olsun benim motorun altında doner bıcagı var bende cok yaşıyorum boyle olayları o yuzden şart ya doner bıcagı sallama al koy yada bitane bezbol sopası cebinede bitane bıcak al koy bende kurtulusta oturuyorum kalabalık yerdir hicmi gelip ayıran felan olmadı

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kamu davası açılmasını gerektirecek bir yaralama veya ölümlü olay olmadığı müddetçe polis peşine düşmez. (Tanıdığın yoksa)

Şehirlerarası yolda ruhsatsız silah taşıyacaksın, şehiriçinde önce atar yapacaksın, baktın işler kötü, kaçacaksın. :D

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı sezer0696 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karakolda polisler bişey cıkmaz der her polis oyledir polisler işini yapmazlar sevmem hic birini ilgilenmezler salla basını al maaşını yapar hepsi geçmiş olsun benim motorun altında doner bıcagı var bende cok yaşıyorum boyle olayları o yuzden şart ya doner bıcagı sallama al koy yada bitane bezbol sopası cebinede bitane bıcak al koy bende kurtulusta oturuyorum kalabalık yerdir hicmi gelip ayıran felan olmadı
    Döner bıçağı az gelir hocam. Samuray kılıcı filan lazım.
    Dıgıdık Dıgıdık..

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Döner bıçağı az gelir hocam. Samuray kılıcı filan lazım.
    Asıl samuray kılıcı az, katana lazım hatta "ayırıcı" laızm
    Draconian bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Dostum inşallah böyle bir durum gelmez başına
    Eğer bir daha böyle durumla karşılaşırsan Biber gazı al sık yüzlerine ama vizörün kapalı olsun sonra zaten mal olurlar,istersen yanında
    Biber gazı+Elektro şok taşıya bilirsin ikisini beraber kullanınca çok güzel fanteziler deneye bilirsin bunların üzerinde
    Geçmiş olsun.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Motosikletli çeteler çıkmadan, birilerini kesip biçip haberlerde maberlede olay olmadan motorcuların derdi bitmez.Yapalım diyorum kimse yanaşmıyo. Onca kayıt var. Plaka var. bulalım adresını sıgortadan basalım 50 60 motor bak bakalım ertesı gun neler degısıyo trafıkte.

Kımseye bulasma demekle bıtmıo, cunku kımseye bulasma prensıbı olan azınlık, cogunluga kımseye bulasma, motorculara bulasma dedırttırmek lazım artık.
    sezer0696 bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Konuyu dayak yemeden önce açsaydin belki bir yol gösterirdik ama mevzu bitmis, dayagi yemissin.
    Ne yapabiliriz ki senin için zamani geri mi alalim?!!!
    Ha bi daha yememek için soruyorsan yazmis arkadaslar..

Ben asagida alinti yaptigim arkadasla ilgilenecegim biraz çünkü yazdiklari çok ilginç geldi.

Alıntı Hubalahubhub adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim millet kadar develtine dusman baska millet daha yok valla.

Ulan var ya Turkiye ye kurban ol, git bakalim baska ulkelere daha guzeli var mi, ben 9 ulke gezdim ve ben soyleyeyim yok.
    Bu dunyada bu millet kadar yardimsever bu millet kadar duyarli bir millet gordunuz mu madem gezdiniz gordunuz ben inanmiyorum ya inandiginiz ulkeler size ne sundular ki yasadiginiz ekmegini yediginiz yeri bedbahd gordunuz. Neden o zaman oralarda degil de hala bu ulkedesiniz gezdiginiz! Yani oyle diyorsunuz neden kalmadiniz oralarda da bu berbat ulkeye donme ihtiyci duydunuz?
    Simdi forumda Türkçe yazdigimiz için bir çok arkadas foruma üye olan herkesin Türk oldugunu zannediyor.
    Türk oldugunu zannettikleri gibi herkesin Türkiye'de yasadigini da zannediyorlar.
    Ah su Türkçe
    Alinti yaptigim arkadas da böyle zannettigi için meydan bos sanip güzel sallamis.
    Fakat öyle degil sevgili dostum.
    Yani dünyayi gezen bir tek sen degilsin ve baska ülkelerde yasayan bir çok insan var bu forumda.
    Uyum saglayamayan bir kaç kisi disinda kimsenin dönmeye de niyeti yok.

Sevgili HUbalahubhub,
    her yil 200bin kisi senin cennet vatan dedigin ülkeyi terk ediyor.
    Suriye'de bombadan kaçan adam bile kendini denize atip kurtulmaya çalisiyor bu canim güzellikler ülkesinden.

Ama bunlar önemli degil.
    Ben asil senin burdakilere devlet düsmani deyip, sizin kadar devlet düsmani görmedim deyip sonra asagida alinti yaptigim sözleri yazmanla ilgileniyorum.

en bu ulkenin evlatlarini terorle dizilerle vs ile mesgul edersen tabi bisey olmaz , sen bu ulkenin evlatlarina sahip cikmazsan tabi arkadan o ulke sunu yapmis bh ulke bunu yapmis diye diye cok daha yazar durursun.
    Yukarida yazdigin isler devletin isleri.
    Sen yazinca elestiri, baskasi yazinca devlet düsmanligi mi oluyor?
    Orasini pek anlamadim!!!!
    VESPERA, Thracian ve Shrieker bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silahlar çekilmiş, döner bıçakları havada uçuşmuş, Fransa'ya COQ abimize ziyarete gidip oradan Rusya'ya transit geçilmiş vs.vs.
    Argo, küfür ve siyasi içerikli mesajları sildim.
    İyi forumlar.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Şu cifte'ler var. namluyu kestirin mis mis ruhsat parası çıkarabilirseniz zigana sport, glock 19, sig sauer veya walther p99(ki favorim) alabilirsiniz, tabancalı elektro şok cihazı olabilir. havalı tabanca diyeceğim gerek yok koskoca adamsınız

DarkWheel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 1300 Midnightstar
    Kimisi demiş yakın dövüş öğren, kimi döner bıçağı. Saçma sapan konuşmayın yahu, 2 dakikalığına delikanlı olacağım diye hayatınızı karartmayın. Bırak onlar kral olsun en büyük olsun. Havlamaktan kendi sesleri kısılır sana bişey olmaz.
    oggomoggo bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Beyler videoların gazına gelip saldırmayın millete bol bol pratikle kendimizi koruyabiliriz amaç adam dövmek değil kendimizi korumak

jimi_hendrix bunu beğendi.

Güzel kardeşim videolar ile olacak iş değil git bir eğitim al çok ihtiyacın varsa.Ancak belirteyim benim kuzenim aynı senin başına gelen gibi saçma sapan bir trafik kazasında öldürüldü.Motorla falan değil ama araba ile giderken,park yeri kavgası çıkmış.Karşıdaki adam kalbinden bıçaklamış ve kaçmıştı.Adamı bulamadılar.Ölen,öldüğü ile kaldı.Bu arada bahsettiğim yer karakola 150-200 metre olan bir yer.Düşün adamı öldürüyorlar ama kimsenin ruhu duymadı.Kameralardan da bulunur edinir ama bu ülkede "tanıdık" olmadıkça bu işler zor.Sana önerim silahlan ya da eğitim al.Dışarıda çok fazla müptezel var.Ben kaç tane haptan hayatı kaymış insana denk geldim.Geneli geçinmek için taksicilik falan yapıyordu.Hatta bir kere bindiğim bir taksi sürücüsü direk haplıydı mesela.Adama hiç uyandırmadan kenarda indim gittim.Polis ile ilgili bir şey demiyorum.Ankara'dan bahsediyorsun galiba.Kurtuluş'ta kaç tane kamera var.Kolej metrosunun orada ve kurtuluş metro durağında ışıklar var.Oralarda da plakaya ceza yazan kameralar var.Yani "plaka bulunmaz" dünyanın en boş bahanesi.Polisten bir şey beklersen,daha çok beklersin.Onu da ekleyeyim.Boşver kimseye bulaşma derim.Çaresiz kalıp kendini nasıl savunacağını burada sormuşsun,bunda bir anormallik yok.Sadece şunu bil,bu ülkede adalete güvenip de hareket edersen;işin zor.Bana kalırsa belaya hiç bulaşma.Gerek yok.Bu ülkede dayak yiyen adama "neden ik üç tane vuramadın" diye azar çekiliyor.Şiddetin çok meşru görüldüğü topraklar burası.Kuzenim öldü gitti işte bir park yeri kavgasında.Geriye sadece acılı ailesi kaldı.Babası kafayı yedi.Yok artık o yani.Mümkün mertebe geceleri de çok dışarıda olmamak lazım işimiz olmadığında falan.

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kornaya basıp milleti tahrik etmesen sorun yok.

gelen mesajlara teşekkür ederim yediğim dayakla kaldım,bundan sonrası için tavsiye almak istemiştim.Eğitim falan almak aklımın bir köşesinde ama o işlerin adamı değilimdir pek,birkaç tane ben de vurdum ama o anda sorun benim ayağımın sıkışmasıydı.polisten bir şey çıkacağına inanmıyorum zaten ölmediğime şükür.zaten canımın kıymeti yok gibi bir şey,orada kavgayı ayıran adama Allah razı olsun.

Oncelikle gecmis olsun yinede ucuz atlatmissin daha kotu sonuclar yasayabilirdin birincisi her tur olayda sogukkanli kalacaksin motorda ofke yok ikincisi riskli bir durumda savunmadan ziyade motorun avantajini kullanip olay yerinden hemen uzaklasmalisin sakin bunu korkaklik olarak algilama sartlari dogru zamanda dogru yerde kullanmak gerekir artik herkes cakal asiret mafya kontragerilla ah bu diziler...?

Alıntı bindiregandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kornaya basıp milleti tahrik etmesen sorun yok.
    yani ne diyeyim bilemedim ki.siz de haklısınız.yani adam trafik kurallarını hiçe sayıyor falan ama görmemek lazım demek ki,haksızlığa uğrasam bile ses etmem artık.geçsin gitsin o kimse.motora çarpıp da beni öldürmezse şükür.

@biker34

çok doğru söylüyorsunuz artık öyle yapacağım en iyisi gitmek

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle miden bulanıyorsa MUTLAKA HASTANEYE GİT.
    İç kanama geçiriyor olabilirsin. Geçmezse giderim DEME.

İster elektroşok taşı ister bıçak fark etmez.
    Sen bıçağı çıkarırsın adam tabancasını çıkarır vurur. Bok yoluna gidersin.

Trafikte kimseye bulaşmamak en iyisi.
    Aynen. Memleket manyak dolu. Ceza hukukumuz sorunlu. Yaşayan sağlıklı ama laf yiyen biri olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Silah tehlikeli arkadaşlar. Ya karşıdaki de çikartirsa? Ya öleceksin ya hapis. Her halükarda hayatın sevdiklerin mahfolacak.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl samuray kılıcı az, katana lazım hatta "ayırıcı" laızm
    o da az motorlu testere lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egenekon caddasinde işyerim kurtuluşta oturuyorum üstelik kurtuluşta metro duragı yok muhtemelen şehir farklı pangaltı metrosunu söylemiyorsa eğer
    pangaltıyı söylediğini zannediyorum ben de
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)