Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Komine Eldiven sizce nasıl

Motovento
    REKLAM ALANI
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Ben 170 olani aldım fena değil yaklaşık 1 ayda geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:47 ----------

Resim koymak istedim ama bulamadım istersen mail adresine veya whats up ile göndere bilirim

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı balluf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 170 olani aldım fena değil yaklaşık 1 ayda geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:47 ----------

Resim koymak istedim ama bulamadım istersen mail adresine veya whats up ile göndere bilirim
    Bende Komine 160 siparişi vermiştim 170 görünce iptal etmiştim, 170 almayı düşünüyorum bakalım, 39 dolara buldum en uygun, siz kaça almıştınız,

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Forumda Komine kullananlar vardı, kaliteli olduğunu söylüyorlardı. Bu eldiven sürekli alışveriş sepetimde duruyor, alıcam ben de lazım olunca.

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Yine forumdan bir abimiz komine nin ekipmanlarını diziyordu. Onunla irtibata geçebilirsin. Kullanıcı adı: yunusus

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Bu konu hakkında en güzel yorumu bence Yunus yapacaktır.

sonalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tracer
    aliexpress de satılan komine ürünlerinin orjinal olduğunı düşünmüyorum. Zira aynı ürünler japon online mağzalarda nerdeyse iki katı fiyatla satılıyor. Ayrıca tüm ürünler değil markaya ait sadece belli başlı ürünler var, aynı alpinestar gp pro gibi bu durumda bana taklit olma ihtimalini düşündürüyor. Örneğin GK-170 popüler eldiven için,

http://tr.aliexpress.com/item/Komine...d-b869946bfdc4

japon rakuten de ki fiyat

http://global.rakuten.com/en/store/b.../item/06-170-/

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Ben 58 USD aldım eldiven üstündeki ve avuç içindeki kaydırma ve koruma özellikleri guzel sadece deri kalitesi acabami Dedirti.
    Fuaradan önce Hasanpaşa dan knox handoid eldiven almıştım onunda üzerinde çinde yapılmıştır yazıyor .kullanmakta olduğum buse open road ceket te bizzat almanyadan motorsiklet mağazasından alındı onunda içinde uretim Pakistan mali ,ceketin kumaslari hakkında bilgi veren kağıtlarda ise Kore mali yazıyor du.
    Aliexp komine urunlerini satan bazı satıcılara ozellile beden ölçüleri için bazı sorular sordum. Mesela bazı modellerinde iki faklı ölçü bulunmakta, biri uzakdoğu için M -L - vs gibi digeride Avrupa beden ölçüleri için M- L sizde niye avrupa ölçüleri yok diye sorduğumda fabrikadan bize gelen bedenler bunlar gibisinden bir şey söylemek istedi.
    Bu eldivende hemen kargoya verilmedi sanirsam satıcıda bir yerlerden gelmesini beklemiştir. Paralel ihracat yapıyor olabilirler yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:32 ----------

Eldiven bu arada yunus arkadaşın alışveriş yaptığı satıcıdan alınmıştır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)