Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Sizce şuana kadar en az kazaya karışan motosiklet türü ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    @telike ; keşke bu yaz Ege bölgesi yaptığımda seninle kordonda bir çay kahve içsek, iki teker sevdalısı bir ağebey / kardeş olarak. Tüm bu yazılıp çizilenleri bu ortamda 1000 kelime ile anlatmak ve veya yanlış anlaşılmak çok olası. Oysa emin ol 10 dakikalık muhabette bunlara gülüp geçeriz ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Cruiserlarin sesi de trafikte onemli etken...

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 teker 2 tekerdir arkadaşlar.Ben kıçı kırık 100cc cup sürsem de,g.t kadar tekerlekli dengesiz bir scooter sürsem de,beni rüzgar manyağı yapan bir naked sürsem de,yarım saat sürüş sonrası her tarafımı ağrıtan bir SS sürsem de,tren gibi sadece düz giden bir cruiser sürsem de...Ben hepsinden zevk alıyorum.İmkanım olsa her tarzdan onlarca farkı motosikleti doldururdum garaja.Hepsinin tadı ayrı...Tartışmak yersiz...

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı KIDI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende gerginlik olsun istemiyordum fakat konuşma tarzınız hoşuma gitmedi. Her motosikletin kültürü farklıdır tek ortak yanı yardımsever olmaları gerektiğidir ama sizin kendi kullandığınız motosiklet türü dışında motosiklete bu tarz yorumunuz tabiki etkiliyor siz ilk aşağılayıcı yorumu yaptınız benim size yazdığım cevaplara bakın ben size aşağılamadım bu konuda sadece konuşma tarzınızı eleştirdim. Teşekkürler.
    Herşey apaçık ortada. Ne yaranız var hemen atlıyosunuz. Çapıra böyle dedi şöyle dedi diye. Neden bi rayzikçi ya da scootercı çıkıp ters yapmadı da siz çapırcılar zıpladınız acaba??

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Alıntı shadowmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @telike ; keşke bu yaz Ege bölgesi yaptığımda seninle kordonda bir çay kahve içsek, iki teker sevdalısı bir ağebey / kardeş olarak. Tüm bu yazılıp çizilenleri bu ortamda 1000 kelime ile anlatmak ve veya yanlış anlaşılmak çok olası. Oysa emin ol 10 dakikalık muhabette bunlara gülüp geçeriz ...
    Yahu zaten öyle olur ki şaka kaldıran insan varsa her zaman makara geyik döner. Çapırcı arkadaşlarım var hala daha benim makaralarıma çok gülerler v makinalar çapır çupur çapır çupur diye çalışır demiştim bigün ne zaman beni görse öyle der yani bu şaka kaldırma şaka yapma mizah yahu ne var bu fa

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150-2022 HondaGL1800-2023 PCX
    Kar motosikleti

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    @ KIDI & shadowmaster;

Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada oluyor bazen ama gerek yok böyle durumlarda yakışmaz bize

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük abi bilmişliğe başladı yine

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)