Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ikinci el cbr 125r onayiniza sunarim

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanoburda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Arkadaslar merhaba.uzun aradan sonra tekrar motor almaya karar verdim.hero karizmayi beklemek ve 6.500 para baglamaktansa sansima oturdugum vilayette cbr 125r denk geldi.3.300 fiyat cekiyo ama ben 2700 e alma niyetindeyim.geldik malum soruyo sizce alinirmi vr nerelerine baktirmaliyim tesekkurler.268517922 ilan no.2006 model kirmizi.30.000 km.cvplar icin simdiden tsk

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...68517922/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Motor iyi gorunuyo yili fazla olmasina ragmen km si okadar da fazla değil fiyat konusuna bakarsak dedigin miktar ile o para arasi kafani agritmaz bu motor için ne kadar indirebiliyosan indir yakininda motosikletten iyi anlayan varsa o da bi kontrol etsin derim hayirlisi olsun umarim istedigin fiyata cekersin

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Aaa benim arkadaşın sattığı motor. Benim arkadaşımdaydı 3 ay evveline kadar 29 binde idi akhisara bu adama satmış demek ki.Fiyatı uygun çünkü arkadaşım 4200 liraya satmıştı.

Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    E kardesim ozaman sen bu motorun eveliyatinida bilirsin demekki.varmi agir sikintisi.fiyat soylediklerin itibariyla zaten uygun.ama ciddi sikintisi varmi beni sanayiiye abonman yapar mi.tsk.dipnot:bu siteyi seviyorum

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Kilometre 20 binde mi neydi arkadaş teker yapayım dedi kaldırdı önünü gitti gitti önü indirince ön maşa tekerlekle birlikte çat diye bir koptu mesnetten varya arkadaş direk attı kendini yere motor sağa yattı ama birşey olmadı geri kaynattırdık.Şaka la şaka okudun mu birde

Şaka bir yana motoru iyi kullanıyordu arkadaşım iyi bakıyordu bir şeyini eksik ettiğini görmedim bakımlarınıda honda servisine götürüyordu burası manisa olduğu için kazık değil ondan.Şuanda cbr 250 si var sattığında 29 binde idi o yüzden km takıntın olmasın motor güzel bence kaçırma o paraya.
    montrello bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Rs 200
    Hocam eyvallah.gayet tatminkar bi cevap oldu bu benim icin.kismet artik.yarin ola hayrola.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler