Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki 1000 sx vs

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ER6N 2013
    Arkadaşlar konuyu motor kıyaslamalarında açtım lakin 3 cevap oranıyla istediğim verimi alamadım. o yüzden repost gibi olacak ama burada da paylaşıyorum çünkü eli kulağında ve sonra ah ulan demek istemiyorum. moderatörlerin yanaklarından öper, özrümü dilerim ne başta

""Evet arkadaşlar. Çalınan er6n'min kasko parası geldi. Aklımdaki iki üç yıllık hayalim olan kawasaki 1000'sx. Lakin grne de size bir danışayım dedim. O kadar çok saplandımki kawasaki ye başka motorlara bakamıyorum bile. Muadillerini adam gibi incelemedim bile.

Abi almadan şuna da şu sebepten bak diyeceğiniz motor varsa yazarsanız çok sevinirim, sebepleriyle ama lütfen. Neden onu dediğinizi bileyim çünkü. Kawasaki diyor isenizde gazımı körükleyici şeyler söyler varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Edit: motoru 0 alacağım. Bütçe o yönde düşünülebilir.""

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Yüreğinin götürdüğü yere git. Gemi gibi makine.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    makyaj öncesinde yüksek hızlı virajlarda ön tarafın hissizliği ve kafanın kararsızlığı gibi sıkıntılar vardı kullanıcı yorumlarında.güncellemeyle onlarda halledilmiştir.kullananlar memnun.özellikle yeşil siyah tavsiye ediyorum,2. elde kawa kullanıcısı önce yeşile bakar

diğer markalarda muadili olan bir motosiklet değil.hondada 1000cc touring yok,yamahada fazer 8, eski ve z1000e göre eksikleri var(ama bayaa ucuz,eğer tek istediğin 4 silindir touringse),yine yamahada tracer var ama rüzgar ve ön taraf onda da sıkıntı.ayrıca 900 cc olmasına rağmen 1000sx ten çok daha yavaş.suzukide de bişeyler.suzukide akıl çelebilecek tek nokta 51000 z1000 alana kadar 54000 e hayabusanın göz kırpması.ama o da seneye kasa değiştirecek,yüzüde z1000e göre eski bir model.tabii birde z1000 kadar rahat olmayabilir uzun mesafede ve ş.içinde

Motosikleti
    Kawasaki ER6N 2013
    Sonunda kalite kokan bir cevap. Teşekkür ederim

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    hocam konuyla alakalı değil ama motorunuzu kaç paraya almıştınız kasko size ne kadar verdi merak ettim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)