Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym gts 250ievo high side,burundan ve ağızdan kan gelmesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    bugün ciddi bir kaza geçirdim.motosikletimle seyir halindeyken asfalta yapılan yama çalışmalarının kenarındaki düz parlak zeminle temas sonucu motosikletimin tekeri yanıma kadar geldi kontrol etmeye çalışsamda başaramadım ve motorum beni üstünden attı.kafamda nolan n86 kaskım vardı.kafamı yere sert vurdum ve çat diye bir ses geldi.montum omuzumu kevlar panlatonum kalçamı korudu.dizlik takmadığım için dizimde ufak bir sıyrık var.burnumdan ve ağzımdan kan gelmeye başladı.ilk eve sonra taksiyle hastaneye gittim.Allaha şükür bir ciddi bir şey çıkmadı doktor ciddi bir şey görmediğini yinede beyin cerrahisine göstermemi istedi tam kaza raporunu yazarken acile insanlar girdi ortalık karıştı galiba hasta bir bebek varmış(inşallah ileşir.)bebeğin yakınları doktorlara agresif tepki gösterdiler acili kapattılar ve 1 saat bekledim ama raporumu alamadım.Her halde beyin cerrahisine gitmeyecem.Hala ağzımda kan tadı var ve burnumdaki kan kokusunu alabilirim.röntgenlere baktı ve ciddi bir şey görmediğini söyledi damar patlamış olabilir dedi.öncelikle kesinlikle kask kaskmanızı rica ediyorum.eğer bugün kaskım olmasaydı her halde şu anda bunlara yazamazdım.ve belediyeninde içindekilerinede en içten duygularımı gönderiyorum.Allahsız belediye yollar köstebek yuvası gibi asfalt kalitesi düşük,hayvan barınaklarındaki hayvanlara yapılan zulumde ortada.verdiğim vergilere haram zıkkım olsun.motor zaten kazalıydı ve bu kaza bana 200-300 tl daha masraf açtı.kaskı saymaysak tabi.şimdi en kral kaskı alıcam ve gözüm gibi bakıcam.kask takın hayatta kalın.sevdiklerinizi zamansız terk etmeyin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Cok gecmis olsun allahtan ekipmaniniz varmis ucuz atlatmissiniz cana gelmesinde mal halloluyor bir sekilde.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    çok geçmiş olsun bence bi görünün nolur nolmaz . ekipmanın onemi işte ...

serdar.0405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Çok geçmiş olsun.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    Sağolun kardeşlerim teşekkür ederim.Eğer kask kunlanımıyla ilgili bir farkındalık yaratabildiysem mutlu olurum.Harbiden kask olmasa pert olmuştum nolan n86 için verdiğim her para helal olsun.kuruşuna kadar sonuna kadar.

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Çok geçmiş olsun artık bi arai yada shoei alırsın

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Cok gecmis olsun, siz yinede beyin cerrahisine gidin ufak bir kilcal damar hasari adami yataga baglar ayrica boyun kisminida kontrol ettirin

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Geçmiş olsun

Bencede cerraha cikmalisin

LavaLamp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAXX - 200
    Geçmiş Olsun

Aynı şeyi ben yaşadım ağız ve burundan kan geldi. burunda büyük bir damar çatladığında boğaza doğru geri akıntı yapıyor demişti doktor bana.
    Yine kontrole gitmeyi sakın ihmal etmeyin

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Çok geçmiş olsun.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    merak ediyorum da bu gibi durumlar da karayolları ya da belediye sorumluluğunda ise zararımız karşılanabiliyor mu? Bu arada geçmiş olsun

Motosikleti
    YZF-R25
    Geçmiş olsun , ekipman gerçekten önemli...

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Gördüğün göreceğin kaza bu olsun. Allah beterinden sakındırsın inşaALLAH. Geçmiş olsun. Mal canın yongası diyorlar. Cana gelmemiş ya gerisini boşver. 300 değil ister ki 5.000 lira gitsin. Benim yaptığım kaza sonrası aradan 9 yıl geçmesine rağmen diz eklem kırığı sebebiyle halen ilk kaza gününü andıran ağrılar ev hareket kısıtlığı oluyor.
    BUGÜN GEÇTİ, BEKLE YARINA GELİYORUM, YA NİCE YOLARA AŞACAK YADA KARA TOPRAK BAĞRINDA AŞTIĞIMIZ YOLLARI HATIRLATACAK.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Geçmiş olsun. Doktora görünün derim, beyin kanaması falan olur 2-3 gün sonra çat gidersiniz mazallah.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Doktora görünün derim, beyin kanaması falan olur 2-3 gün sonra çat gidersiniz mazallah.
    geçenlerde tv de izlediğim bir programda, kafaya alınan sert bir darbeden sonra üç ay boyunca kanama riski devam ediyormuş..

ihmale gelmez muhakkak uzman bölüme görünmek gerekir...geçmiş olsun

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Geçmiş olsun hocam,ekipmanların sağolsun ucuz atlatmışsın fakat kazanın sıcaklığıyla insan çoğu zaman birşey hissetmiyor sonradan çıkıyor. Tavsiyem komple bir daha gözükün doktora...

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Geçmiş olsun, arkadaşların dediği gibi ihmal etmeyin. Kesinlikle bir doktora görünün derim. Yoldaki bariz bir kusur için dava açılabiliyordu galiba, bilgili arkadaşlar aydınlatır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)