Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

929 RR nasıldır. Bu ilandaki alınasımıdır. İnceleme istiyoring

Motovento
    REKLAM ALANI
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    yan grenaj stickerları yok.nasıl bir kazası yatması vurması olduğunu bilmen lazım.yani şaside sorun varmı ona bakmak lazım.sonrasındada motora.km ve boya önemli değil.düzgün çalışıyorsa ve şaside sıkıntı yoksa.kenardada extralar için 3-5binin varsa motor ve şasinin sorunsuz olması halinde keyifle binebilirsin.

lastik-zincir-debriyaj-fren balata ve diskler,yağlar,hidrolikler,filtreler,bilyeler,deği şecekmiş gibi düşün.tüm bunları yapsan işçiliğiyle 5-6000 tutuyor zaten.böyle bir maliyetin altına girebileceksen al.çünkü bu yazdıklarım olmadan 4 silindir bir motordan heleki 900cc bir motordan keyif alınmaz.ha amaç şekil yapıp egzos sesi ise yürüsün yeter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Motosikletin üstüne 5bin reflektiye parası koyunozaman güzelce denilebilir ama 5000 verene kadar gidip 18.000 tele civarında motosiklet bakarsanız bir 5000 daha ayırın demek istediğim her motosiklet insan gibi hasta olunca Ölmez parçaları değiştirilir sıfır gibi devam edilir ama şu motosiklet emin olun ki replik diye istiyor iyi günler dilerim

VENOM's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYAL BUYSA HAYABUSA
    16 yaşında makine motordan soğursun
    bassturbin bunu beğendi.

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı VENOM's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 yaşında makine motordan soğursun
    okadar da yapma yahu, 6 sene sonra sendeki hayabusadan soğyacakmısın? bakımlıysa ve şanslıysa soğutmaz.bakımsız ve şanssızsa 2 yaşında makine bile motoru bıraktırır adama :D ama haklısın ilan soğutacak cinsten duruyor

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Resime ve burada yazılara bakmadan, gidilir motora bakılır. uyarsa alınır.
    initial-D bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bici bici zamani yazan adamdan bir şey almazdım ben, iki kız görünce takla attırır bu tür uzak dur hocam.
    snappy x ve hebelee bunu beğendiler.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    2006 fazer, cbf 600, 600f felan baksaydın. 2011 motosikletim 34500 de valla

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Yeni olsun 25 beygir olsun. Bu kadar bilinçsiz kullanıcı ve ustanın olduğu ülkede değil 16 senelik,2 senelik motoru bile düşünürüm. O motor kumpir olmuştur,dile kolay 16 sene,üzerinden dirsekte kaskı olan kaç keko geçmiştir bilemiyorum Fiyatı 5-6 bin olsa çıkacak masraf içinde 5 bin ayrılsa düşünülürde,o fiyata yanından geçmem.

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    İzlemeni tavsiye ederim motorcu muhabbeti eski model motor sahibi olmak.Benim ufkumu baya genişletmişti.
    https://www.youtube.com/watch?v=AQpvEWf9vA8

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden bizim ülkede 50 bin km üzeri neredeyse hiç SS yok? 50 binden sonra kanatlanıp uzak ülkelere göç mü ediyorlar, çok merak ediyorum

Sadece bu ilan için değil söylediklerim. Belki bu motor istisnadır, kim bilir
    Hocam refah seviyesi çok yüksek bir ülke olduğumuz için 50 bini geçen motorlar trafikten men edilip 3. dünya ülkelerine satılıyor.Türkiye çok değişti çok gelişti.Eskidendi o 50 bin 100 binler.
    SuleymanE bunu beğendi.

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Motordan (tamirinden) anlasan çöpte olsa güzel olurdu toplaması filan ancak anlamiyorsan arkadaşların dediği gibi akraba olursun ustalarla

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor beni alma diye resmen haykırıyor.

FakirCustom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibirya 250r namı diğer cıbır.
    aman aman iyi dostlar 2013 model cbr250 ile takas yapmayı düşünüyodum bunu iyiki tam olarak düşünmemişimde buraya sormuşum seviyorum lan sizi

Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı PatientZer0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzlemeni tavsiye ederim motorcu muhabbeti eski model motor sahibi olmak.Benim ufkumu baya genişletmişti.
    https://www.youtube.com/watch?v=AQpvEWf9vA8

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:30 ----------

Hocam refah seviyesi çok yüksek bir ülke olduğumuz için 50 bini geçen motorlar trafikten men edilip 3. dünya ülkelerine satılıyor.Türkiye çok değişti çok gelişti.Eskidendi o 50 bin 100 binler.
    çok fazla bişey anlatmamış seyretmiştim.elle tutulur çok fazla şey yok,standart 2. el alımı hakkında daha çok

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    ankarada 8000 e 954 ü satıldı.
    1 ay sonra 3500 tl masraf çıkardı.
    masrafıyla birlikte ilana çıktı biri.
    sonra ilandan kalktı.
    ne oldu bilmiyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)