Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni Motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar şuan pulsar 200 ve yfz 125 arasında kaldım ancak bir sorum var ben motoru aldığımda garajım yok ama evımız bahçeli giriş katta oturuyoruz. Eve girmek için 5-6 merdiven inmek gerekiyor motoru merdivenlerden rahatça indirip kaldırabilirmiyim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Cem Güleç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar şubat- mart gibi motor almayı düşünüyorum hayatımda daha hiç üzerine oturmuşluğum yok ama bu aralar feci halde ilgimi çekmeye başladı ehliyet kursunada yazılıcam inşallah o zamana ehliyeti alırım.

Super Sport motorlardan hoşlanıyorum İzlediğim video ve kendi çapımdaki araştırmalarıma göre 3 tane motor arasında kaldım tabi sizinde önerilerinizi dikkate alırım.Motorlarda öncelikle arka tekerinin biraz kalın olması dikkatimi çekiyor

BÜTÇE :10000 TL (1000-1500 TL Ekipmanlarıma Ayırıcam) İlk kez kullanıcağım için sıfıra paramı harcamak istemiyorum

Megelli 250r : 250 cc motor güzel fiyatı ucuz tasarımı var sesi çok iyi ama videolarda titreşim sorunu gösterge ve lastiklerinin kötü olduğunu söylüyorlar

Honda Cbr 250r : 250 cc güzel motor sesi idare eder yalnız fiyatı biraz pahalı bütçemin tam sınırında

Yamaha yfz 125 : Tasarım çok iyi sesi kötü fiyatı biraz pahalı

Motorun bi cafeye okula dershaneye gittiğimde dikkat çekmesini isterim yani sönük kalmasın biraz
    Öncelikle hayırlı olsun şimdiden Allah kaza bela vermesin hoşgeldin... Şunu belirtmek isterim 2016 ocak ayından itibaren ehliyet sistemi değiştiği için yeni alacağın ehliyet ile 250 cc motoru 2 yıl boyunca kullanamayacaksın diye biliyorum, yani 125 cc'den başka alternatifin yok, bu durumda da benim tercihim ybr 125 olurdu, hem kullanışlı hem ucuz hemde 2 ci eli peynir ekmek gibi...

Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun şimdiden Allah kaza bela vermesin hoşgeldin... Şunu belirtmek isterim 2016 ocak ayından itibaren ehliyet sistemi değiştiği için yeni alacağın ehliyet ile 250 cc motoru 2 yıl boyunca kullanamayacaksın diye biliyorum, yani 125 cc'den başka alternatifin yok, bu durumda da benim tercihim ybr 125 olurdu, hem kullanışlı hem ucuz hemde 2 ci eli peynir ekmek gibi...
    forumlarda herkes ybr öneriyor dayanıklılık acısından ama ben uzun yol gitmiyeceğim sadece tasarım acısından motora baktıkca bakasım gelsin istiyorum eğer ehliyet sistemi öyle olacaksa bana yfz 125 yolu gözüktü o zaman

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Cem Güleç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumlarda herkes ybr öneriyor dayanıklılık acısından ama ben uzun yol gitmiyeceğim sadece tasarım acısından motora baktıkca bakasım gelsin istiyorum eğer ehliyet sistemi öyle olacaksa bana yfz 125 yolu gözüktü o zaman
    Güzel bir seçim kardeşim Allah gönlüne göre versin, senin tercihindir ama ben naked daha çok seviyorum, SS'lerin oturuş pozisyonu özellikle yzf r125'in oturuş pozisyonu çok yatk o yüzden biraz rahatsız hissettirebilir seni, o yüzden mt 125 ve ya hatta abs li bir KTM Duke 125 çok iyi gider

Peki ben motoru aldıkdan sonra nerde muhafıza edicem garajımız yok ve bulunduğum bölgede hırsızlık olayları cok oluyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)