Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İSLE OF MAN TT yarışları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bodrum ya da Dalaman yerine kalkisi Sofya yaparsaniz fiyat oldukca duser diye dusunuyorum. Sizin Bulgar vatandasliginiz vardi diye hatirliyorum?

https://i.hizliresim.com/tgouwla.png
    Aynen vize sikintim yok.
    Su anda daha lowcost dedigimiz flypgs wizzair ryanair easyjet gibi firmalar daha onumizdeki yazin biletlerini satisa sunmadi. Su anda klm thy gibi bayrak tasiyicilarinin biletleri var sadece satista yaz sezonu icin.

Valla ölmeden bi kere gidip gormek istedigim yegane yerlerden birisi. Onumuzdeki sene olmayacak ama 2024 yilina para bulursam sartlar izin verirse gitmek istiyorum. O zamana kadar da takipte kalacam bakalim biletler kac oara olcak freibot ne kadar olcak falan takipte kalacam.

Ama genel olarak turkce bi kaynak bulamadim giden goren bi blog yazisi youtube videosu maalesef yok.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen vize sikintim yok.
    Su anda daha lowcost dedigimiz flypgs wizzair ryanair easyjet gibi firmalar daha onumizdeki yazin biletlerini satisa sunmadi. Su anda klm thy gibi bayrak tasiyicilarinin biletleri var sadece satista yaz sezonu icin.

Valla ölmeden bi kere gidip gormek istedigim yegane yerlerden birisi. Onumuzdeki sene olmayacak ama 2024 yilina para bulursam sartlar izin verirse gitmek istiyorum. O zamana kadar da takipte kalacam bakalim biletler kac oara olcak freibot ne kadar olcak falan takipte kalacam.

Ama genel olarak turkce bi kaynak bulamadim giden goren bi blog yazisi youtube videosu maalesef yok.
    Su anda bile, trenle Sofya'ya gidip, orada 1 gun kalip, oradan Ryanair ile Liverpool'a gecmek mantikli.

Halkalı-Sofya parkuru tek gidiş ücreti: 4 kişilik kuşetli vagonda kişi başı 31,12 Euro, 2 kişilik yataklı vagonda kişi başı 36,12 Euro, 1 kişilik yataklıda ise tek kişi 66,68 Euro.

Trenle Bukres;e oradan da Manchester ya da Liverpool'a gecilebilir.

Ryanair ile Sofya - Liverpool gidis-gelis 95Euro

Halkalı-Bükreş parkuru tek gidiş ücreti: 4 kişilik kuşetli vagonda kişi başı 51,20 Euro.
    Ryanair ile Bukres - Manchester gidis-gelis 140Euro
    Wizzair ile Bukres - Liverpool 80Euro

Elbette tarihleri attim kafadan, uydurmasi kolay degil ama daha cok var bence planlanabilir.

Yaz ayi oldugu icin bi tik pahali olabilir o verdigiN Fiyatlardan,
    Tren yerine sofia ya otobus cok daha mantikli, hem daha hizli hem de daha ucuz. Alpar turizm 400 tl. Git gel alirsan 750 tl di sanirim.
    Ya ulasim bi sekilde halledilir. Yeter ki kafaya koymak lszim ;)

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ISLA UFF MANTI YARIŞLARI
    Warning! Sesi kapatarak izleyiniz...
    espresso bunu beğendi.

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında motoplus'ta çalışan bir arkadaş (sanırım adı Turgay'dı) sevgilisiyle birlikte motorla gitmişti ama yazıp çizmedi sanırım.
    Bu arada 1 yıl Liverpool'da yaşadım, aklımın ucundan geçmedi gitmek. Tek hatırladığım, yarış zamanı konaklamanın aşırı pahalı hale geldiği konuşuluyordu.

Alıntı ushuaia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zamanında motoplus'ta çalışan bir arkadaş (sanırım adı Turgay'dı) sevgilisiyle birlikte motorla gitmişti ama yazıp çizmedi sanırım.
    Bu arada 1 yıl Liverpool'da yaşadım, aklımın ucundan geçmedi gitmek. Tek hatırladığım, yarış zamanı konaklamanın aşırı pahalı hale geldiği konuşuluyordu.
    Konaklama evet askri pahali, ama ev otel icin, kamp alanlari kendicadirini goturursen tt zamani gecelik 10-15 avro. Cok da pahali degil.
    Mesala genelde terci edipen bi kamp alani varmis daha dogru rugby sahasini kamp alanina ceviriyorlar, hem buyuk bi yer, yer bulmak sikinti olmuyormus hem de sehir merkezi sayilir. Gecelik 12 starlin.

Asil pahali olan feribot. Normalde (yaya yolcu icin) 40 starllum civari gidis gelis bulurken, tt zamani maksimum seviyeye cikiyor o da 100-110 sterlim civarimis.

İyi tarafi (podyumda seyretmesen) yaris icin giris ucreti falan yok sokakta kafana gore izliyorsun.

Keske gitseymisim o kadar yakinda yasadigin halde. Bence buyuk bi firsati kacirmissin.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)