Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Rüya gibiydi. Moto Guzzi Griso.....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Moto Guzzi Griso (2007) HD Sportster XL (1997)
    Sahibindende motor ilanlarına bakarken,ibremi biraz daha yükseltip belki pazarlık mazarlık indirim yaptırırım diye 25000tlden itibaren motorları aratmaya başlamadım. Öyle belli bir tarz seçmedim, pahalıdan ucuza sıralattım karşıma ne çıkarsa bakıyordum. Önce Moto Guzzi sini okudum, sonra Griso sunu. Aman Allah'ım bu bir rüya olmalıydı! Ben daha önce hiç böyle aşık olmamıştım. Adeta ölüm gibi birşey di ama kimse ölmemişti. Saat geç olduğu için sahibini arıyamıyordum. Motor hemde memleketimde İzmir'deydi. Yılbaşında gideceğim için alıp gelme hayallerini kurmaya başlamıştım bile. Adamın karşısına nakit parayla çıkacaktım, çat düye önüne koyacaktım, 'al kardeşim cash on the table' bu fiyata ver yoksa bu karda kışta satamazsın, nasa bile uyardı bu kış çok sert geçecek! Gece bir iki arkadaşıma gösterdim ilanı, ortak kanaatimiz motor ateş ediyor şeklindeydi. Ayıptır söylemesi ilan karşımda o akşam 50lik yuvarlamışım. Gece ben grisonun üzerinde elimde mızrak eski çağlarda turnuvalara katılıyorum. Kim gelirse gelsin yıkıyorum, pardon yıkıyoruz. Sabah telefonum acı acı çaldı son şovalyeyi yenip prensese kavuşacaktım, Arayan kuzenim gel kahvaltı yapalım diyor. Giyindim hemen çıktık. Yolda hemen açtım sahibindenin uygulamasını, ordan favorilere girdim ki birde ne göreyim???? İlan yayından kaldırılmış elim ayağım boşaldı resmen. Çıktım uygulamadan bir daha girdim, birşey değişmedi, birdaha çıktım ve bir daha girdim sonuç hep aynı Gitti... Bir daha gelir mi bilmem ama o ilanı kaldırmayacam favorilerimden. Her gün düzenli bakıyorum belki yine geri gelir diye. Ahhhh ahh, dedim ya ölüm gibi birşeydi....
    bpak ve kahve bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

dostum motorun tip olarak harbiden güzelmiş performansını felan bilemem ama sıkma canını bu kadar çok takıldıysan bulursun gene ona benzerlerini.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    O ilan gidip geliyor merak etme gene gelecektir . Bu arada hakkında hayırlısı olsun ancak o motor o para etmez. Sen pazarlığını yap balıklama atlama...

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum o fiyatta çok güzel Ducatiler var. Ducatilere bakabilirsin benzer naked modelde. Monster 696 lar var o fiyata.

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alsancak ta satılan siyah griso ise o araç uzun zamandır ilanda.
    Mesajla sorduğumda küçük bir pazarlık payı var demişlerdi daha önce.
    Takip edersen tekrar ilana çıkacaktır.
    O rakama alınmaz ancak çok özel bir model.
    Alınıp yıllarca saklanabilir.
    Al sat yapacaksan büyük zarar ettirir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum o fiyatta çok güzel Ducatiler var. Ducatilere bakabilirsin benzer naked modelde. Monster 696 lar var o fiyata.
    Monster 696 iyidir ancak griso ile tek ortak noktaları 2 tekerlek olmaları :D
    Griso 1200 cc 90 derece lik çift silindir şaft aktarmalı falan bir model.
    Ancak haklısın mantıken ve ticari olarak 696 almak çok daha akıllıca olur.
    Green Arrow, sarph35 ve 127 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Torunuma saklamak istiyorum. Hoş daha evlenmedim bile ama olsun Evet özellik olarak pek kıyas kabul etmez Ducati 696 ile. 1200cc 110bg falandı sanırım. Aslına bakarsanız o paraları hakedecek bir motor ama işte Moto Guzzi nin ülkemizdeki yaygınsızlığı yüzünden herkesin aklında bir kaygı yedek parçası bulunur mu, alsam satabilir miyim gibi. Bide şunu demişler, 'Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar
    Ümit gönlümün ekmeği umar ha umar umar' Aklınızda bulunsun arkadaşlar, yolunuz birgün satılık Griso ile kesişirse bana bi dürtü yollayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Dostum mesajda bi telefon numarası var mıydı?

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alıntı sarph35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Torunuma saklamak istiyorum. Hoş daha evlenmedim bile ama olsun Evet özellik olarak pek kıyas kabul etmez Ducati 696 ile. 1200cc 110bg falandı sanırım. Aslına bakarsanız o paraları hakedecek bir motor ama işte Moto Guzzi nin ülkemizdeki yaygınsızlığı yüzünden herkesin aklında bir kaygı yedek parçası bulunur mu, alsam satabilir miyim gibi. Bide şunu demişler, 'Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar
    Ümit gönlümün ekmeği umar ha umar umar' Aklınızda bulunsun arkadaşlar, yolunuz birgün satılık Griso ile kesişirse bana bi dürtü yollayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Dostum mesajda bi telefon numarası var mıydı?
    Alırsan pişman olmazsın
    Herkes olumsuz birşeyler söyler ancak hikaye, keyfini sen bilirsin sadece:D
    MEsajlaşma belki 1 sene önceydi o nedenle kayıtlı değil maalesef. O model gerçekten uzun zamandır satılık.

Motosikleti
    E ne diyeyim inşallah yine çıkar. Bu arada belki bir Griso kullanıcısı gelir birşeyler yazar

Motosikleti
    sym fiddle 2
    bu motor sanırım

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Moto Guzzi V7 II stone modelide harika bir motor , türkiye' de fercomotor da satılıyor
    750cc şaft aktarmalı.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Waaauvv..
    Güzel makine uzun yol için süper..

Motosikleti
    Evet bu motorlar😢

Motosikleti
    Çarşamba sabahından geldim İzmir'ime. Ardımda, kar, kıyamet ve fırtınayla kaldı İstanbul. Griso hayalimden sıyrılmam kolay olmadı tabi ki ama onunla birlikte bende yok olamazdım. Eldeki bütçeyle Fazer 8 bakmaya başladım bende. Hani oda güzeldi be, hatta bazı açılardan daha bile çekiciydi denilebilir. 3 motora falan baktım ama içime sinen yoktu. Öyle böyle yeni yıl bilmem ne derken cuma oluverdi birden. Tabi elde sürekli sahibinden, sürekli son gelen motorlar. Fakat fakat oda ne???? Telefon elimde uyuya mı kalmıştım yoksa? Yoksa gözüm çık rüya mı görüyordum? Yine ordaydı, evet evet Moto Guzzi Griso, yani rüyalarım Mesaj attım sanırım önce, sonra da ordan cevap geldi. Derken cuma buluşmaya karar verdik sahibiyle. Akşam saatlerinde Hataydaydım. Görünce motoru sanırım elim ayağım boşaldı, böyle bir yığılma hissi geldi üzerime. Sarp dedim toparla kendini, daha pazarlık yapacaksın Neyse çok uzatmayayım, pazarlıkta pek başarılı olamasamda anlaştık bir bedelde. Tabi kime söylediysem bir karşı çıkma bir akıl verme durumları. Sanırım kıskandıkları için. Velhasılıkelam rüyalarımdayım şimdi. 2 gün havalarında kötü olması nedeniyle 60-70 km kadar binebildim. Evladımın tek kötü yanı 11 litrelere varan benzin sevdası Artık bu hafta sonuna kadar İstanbula getirebilmeyi umut ediyorum. Yeni kavuşmuşken bu ayrılık çok zor gelmeye başladı Sizlerdende yer yer yardım isteyeceğim. Şimdilik mutlu kalın;)[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Üstteki keli fotoşortla silebilirsiniz
    RuzgarSA, Sj's, turbocharge ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Hayırlı Uğurlu olsun. Kazasız Belasız Keyifli keyifli olsun inşallah.
    sarph35 bunu beğendi.

adınıza sevindim
    sarph35 bunu beğendi.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    konuyu yeni gördüm en başından ilk üzüldüm sonra bir baktım almışsın, kendim almam kadar sevindim. Hayırlı olsun kazasız belasız binersin inşaAllah. Fotoda ki sensen motora da yakışmışsın
    sarph35 bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun için ayrı bi konu açın resimlerle de süsleyin ordan hayırlı olsun diyelim
    sarph35 bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı sarph35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çarşamba sabahından geldim İzmir'ime. Ardımda, kar, kıyamet ve fırtınayla kaldı İstanbul. Griso hayalimden sıyrılmam kolay olmadı tabi ki ama onunla birlikte bende yok olamazdım. Eldeki bütçeyle Fazer 8 bakmaya başladım bende. Hani oda güzeldi be, hatta bazı açılardan daha bile çekiciydi denilebilir. 3 motora falan baktım ama içime sinen yoktu. Öyle böyle yeni yıl bilmem ne derken cuma oluverdi birden. Tabi elde sürekli sahibinden, sürekli son gelen motorlar. Fakat fakat oda ne???? Telefon elimde uyuya mı kalmıştım yoksa? Yoksa gözüm çık rüya mı görüyordum? Yine ordaydı, evet evet Moto Guzzi Griso, yani rüyalarım Mesaj attım sanırım önce, sonra da ordan cevap geldi. Derken cuma buluşmaya karar verdik sahibiyle. Akşam saatlerinde Hataydaydım. Görünce motoru sanırım elim ayağım boşaldı, böyle bir yığılma hissi geldi üzerime. Sarp dedim toparla kendini, daha pazarlık yapacaksın Neyse çok uzatmayayım, pazarlıkta pek başarılı olamasamda anlaştık bir bedelde. Tabi kime söylediysem bir karşı çıkma bir akıl verme durumları. Sanırım kıskandıkları için. Velhasılıkelam rüyalarımdayım şimdi. 2 gün havalarında kötü olması nedeniyle 60-70 km kadar binebildim. Evladımın tek kötü yanı 11 litrelere varan benzin sevdası Artık bu hafta sonuna kadar İstanbula getirebilmeyi umut ediyorum. Yeni kavuşmuşken bu ayrılık çok zor gelmeye başladı Sizlerdende yer yer yardım isteyeceğim. Şimdilik mutlu kalın;)[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:04 ----------

http://i.hizliresim.com/qPdkNd.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Üstteki keli fotoşortla silebilirsiniz
    hocam hayırlı olsun. daha çok fotoğraf atarsan seviniriz

kelide siliverdim ama kel daha güzel valla! :D

fedos, oyunageldim, Green Arrow ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Hayırlı olsun. Moto Guzzi'li olmak ayrıcalıktır, öyle herkes cesaret edip alıp binemez.
    Akıl verenler piyasası yok diyenler gitsin tok kapı sesli Vw Golf alsınlar.
    sarph35 ve Berkto bunu beğendiler.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Çok güzel bir sevda hikayesi yaşattınız. Sizin kadar sevindim. Mutlu günlerde kazası belasız binmeniz dileğiyle.
    sarph35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)