Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antaya'da ekipman alabileceğim yerler ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial drift 125
    merhaba arkadaşlar eldiven ve pantolon alabileceğim bildiğiniz uygun fiyatlı mağazalar var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet bayiileri ayni zamanda ekipmanda satiyolar,cesitli markalarda mevcut,bi bakin derim

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı Yetişbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar eldiven ve pantolon alabileceğim bildiğiniz uygun fiyatlı mağazalar var mı ?
    Termesos bulvarında SUPERMOTO mağazasına git. Benden de selam söle yardımcı olurlar beğendiğin birşeyler olursa.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yetisbey,yunusus yapici bi elestiri yapmis,sen gereksiz tepki vermissin,daha sakin olmani tavsiye ederim,insanlari tanimadan etmeden yargilamakta yanlis kanimca,yunusus biraz espri usluplu konusuyo olabilir,herkeste ayni uslupla konusacak diye bi kaide yok tabiki

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Antalya'daki Dokuyucu motordan alabilirsin. İnternet siteleri de var her yere satış yapıyolar, sen şanslısın mağazadan alıcan.
    http://www.dokuyucu.com.tr/

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Bende dokuyucuyu tavsiye ederim. Bide Harput motor var ama tam adresini bilmiyorum ben internetten alışveriş yapmıştım.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    reklam alınır.

Motosikleti
    mondial drift 125
    çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

teşekkür ederim sağolun

harput motosikletten aldım tüm kıyafetlerimi ve kaskımı, hem düzgün ve sıcak kanlı bir esnaf tavsiye ederim

Merhabalar
    Kızılırmak caddesini tararsan aşağı yukarı zaten bütün mağazalar bu caddede..
    Kolay gelsin

07DFB18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND DİNK 150 ,tvs pep,TVS APACHİ 150
    dokuyucu motoru tek gecerim hem ne ararsan var hem de antalya nın en ucuz yeri
    gecen hafta kask aldım türkiye pıyasası 525-575 tl olan kaskı 400 tl ye 9 taksitle aldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

haa birde unutmadan kardeş biliyorsun motomax ın %30 luk bir indirim kampanyası var onun şubesi de antalya ya yeni açıldı gecen uğradım kampanya ıle mırın kırın etti motomax ı aradı biz o fıyatlarda almıyoruz malı eğer motomax onay verirse bizde size o fiyatlardan veririz dedi.
    yeri tam adresi bilmiyorum ama tarif edeyim zeytin kyün içinden yörükoğlu kavsağına giden yola girrince solda bulabilirsem de sana tam adresini gonderirim.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  saçmaladığınız ve gereksiz bulunan tüm mesajlarınız silinmiştir
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Dokuyucudaki ekipmanlar genellikle dandik ve sirf takmak icin varlar. Ben once can motoru, sonra harput motoru, en sonda honda ataberki tavsiye ederim. Ha supermotoyuda unutma.

Motosikleti
    mondial drift 125
    hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Harput motora git iki kardeş işletiyor muhabbetleri çok iyi bir sürü yarış kupaları var abilik yaparlar , 75.yıl lisesinden sağa giriyorsun her yer motorcu zaten orada dükkan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)