Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

IXS Evans mont inceleme ve bellik öneri

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Merhaba Mootisklet almadan önce ekipmanları alıyorum.3 aydır bir işyerinde çalışıyorum sırf motosiklet için.Azimle ilerliyorum.İlk maaşımla ehliyete yazıldım.2. ay kredi çekebilmek için kredi kartı çıkarttım 3 ay maaşımla mont aldım.3 taksit ile sonra ise kaskımı alacağım 3 taksitle, ay ay sonra krediye başvuracağım büyük ihtimal çıkar diye düşünüyorum.Böylelikle motosiklet kredisi öderken diğer malzemeleri almış olacağım ve borcu bitmiş olacak.

Şimdi ise Montu anlatacağım.

Fiyat=490
    Tip 4 mevsim

İXS Mont 4 mevsim ve gerçekten çok şık bir mont.

Sıcak tutmasını bu sabah test ettiğime göre 3 derece de gayet sıcak tuttu diyebilirim.Arakdaşımın motosikletinde rüzgara karşı dayanımı Gayet iyiydi fakat,altına bir termal içlik giyilmesi şart gibi.Ürünün içinde kendiliğinden gelen çıkanilen bir wind stopper bulunuyor. Yazın bunu çıkartmak büyük fayda sağlayacaktır.Korumaları ise kolda Safe tech marka italyan dirseklik ve omuzluk var.Bunları cidden beğendiğimi söyleyebilirim.Kullanımda uzun ömür vadede bilir.Kumaşı ise Soltotex denen yanmaz aşınmaya karşı dayanıklı su geçirmez malzemeden.Sırt korumalığı ise TecnoFoam V2. Bu bana pek sağlam gelmedi.Çok motosikelt montlarından anlamasam da Kamp matı tarzı pet sünger strafor tarzı birşey.Sağlamlığı tartışılır.Ben pek güvenmedim ve çıkarttım.

Monta uygun bana içine koymaya sırt koruma çnerir misiniz?
    yüksel66 ve SuleymanE bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    arayışta
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah. Takip ettiğin yolu tebrik ve taktir ediyorum. Allah tamamına erdirsin inşallah.

Motosikleti
    Alıntı yüksel66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin inşallah. Takip ettiğin yolu tebrik ve taktir ediyorum. Allah tamamına erdirsin inşallah.
    Teşekkür ederim.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    ixs güzel marka bende de deri modeli olan canopus var. 3 senedir kullanıyorum gayet memnunum. İnşaAllah sende senelerce kullanırsın

Motosikleti
    Keşke birde sırt koruma önerseniz

Motosikleti
    MT
    bak onu atlamışız kusura bakma ben sırt koruma kullanmıyorum ama bellik kullanıyorum. zandonanın 1003 modelini kullanıyorum. rahat ve kullanışlı. çantama da sığıyor. marka olarak zandonaya bakabilirsin kalite fiyat olarak bence idealdir.

Motosikleti
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak onu atlamışız kusura bakma ben sırt koruma kullanmıyorum ama bellik kullanıyorum. zandonanın 1003 modelini kullanıyorum. rahat ve kullanışlı. çantama da sığıyor. marka olarak zandonaya bakabilirsin kalite fiyat olarak bence idealdir.
    ama bana mont içine konulan lazım

Motosikleti
    MT
    bunlar daha sağlıklıdır. Direk vücudunu sarıyorlar. Benim montum da olmasına rağmen ben ekstradan bellik kullanıyorum mesela

Motosikleti
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunlar daha sağlıklıdır. Direk vücudunu sarıyorlar. Benim montum da olmasına rağmen ben ekstradan bellik kullanıyorum mesela
    Bende ondan var içine mi takılıyor dışına mı? İçine taktım kambur gibi oldum :D

Hayirli olsun. Cabani takdir ediyorum. Knoxun sirt korumalarina bakabilirsin. Alpinestarda iyidir ama uyar mi bilmiyorum.

Motosikleti
    MT
    Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ondan var içine mi takılıyor dışına mı? İçine taktım kambur gibi oldum :D
    içine giyiyorsun montun altına. Komple sırtlık alırsan evet biraz rahatsız edici olabilir ama zamanla alışırsın
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)