Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

RUZGARIN KIZINA EN KOMIK ANI

Motovento
    REKLAM ALANI
    muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Hürriyet Gazetesinde yazan arkadaşımız RUZGARINKIZI, motosiklet ile ilgili başımızdan geçen en komik olayı yazıp göndermemizi istemiş. Hadi arkadaşlar yazın bakalım başınızdan geçenleri
    DBTYSG

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    CBR1000RR
    İlk aldığım motosiklet ile İstanbul'dan Kuşadası'ndaki yazlığa gitmeye karar verdim. Yollarda fazla zaman kaybetmemek için Bandırma'ya feribot ile geçtim. Daha sonra bir motosiklet için yavaş denilecek hızlarda 100-160Km/h yol alıyordum. Çünkü yollar korkunç bozuktu. Neyse her benzincide durduğumda çantamdan kolonya şişemi çıkarıp, kaskıma sıkıp temizliyordum (Kaska inanılmaz sinek yapışıyor. Önünüzü göremeyecek kadar). Neyse artık çok yaklaşmışken Selçuk'a gelmeden önce polis çevirdi. 170Km/h hız ile yakalandınız dediler. Onlara motorun 1. viteste 90Km/h hız yaptığını 2. vitese takmazsam hararet yapacağını söyledim. Tahmin edebileceğiniz gibi anlayışla karşılamadılar. Arkadan atlayan bir taksici evet hızlı gidiyordu yanımdan geçti diyordu (Kendisi ise emniyet şeridinden herkesi sollamaktan durdurulmuştu). Sevecen Türk polisi bana (çok ciddiyim) "Gel bir bardak soğuk su iç, yola da sağdan sağdan yavaşça devam edersin" dediler. :D Gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Güldüm ama cezayı da ödedim tabi :D
    DBTYSG

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    murrat ruzgarin kizina bu konuda mail atmistim
    bizim sitemizde de anasayfada yarın boyle bir baslik olacak
    siteye gelenlerin yazilarini gondermesini isteyecegiz gonderilen yazılar icinden sececegimiz ne guzel 20 yazi sahibine fuar bileti hediye etmeyi dusunuyorum. Aynı zamanda bu yazılari ruzgarin kizinada yollacagim

Motosikleti
    CBR1000RR
    Sağolasın. Tabi en komik olması yeterli değil. Gazetede yayınlanabilir olması gerekiyor. TIRT bir Türkçe kullanmamak lazım. İşler çok yoğun bu ara. Bir ara zaman bulursam iyi bişiler yazmaya çalışacam. GAZETEDE ÇIKARSA keser scanner da tarar motosiklet.net e koyarız. AMMA HAYAL KURDUM HEEE =)
    DBTYSG

ehuuehu bu şule apla falla bi acaip lo bende bi kaç kere mailleştim ama kişisel sorular sordum genelde ama gercekten bana göre türkiyenin önde gelen bayan motosıklet kullanıcılarından birisi, ben cok sevıom falla onu, görmesemde , tanışmasamda yazdıkları bana cok geyik geliyor aynı benım gıbı

Motosikleti
    CBR1000RR
    eğlenceli diyebiliriz kısacası. Ben MSNde konuşma şansını yakaladım harbi eğlenceli bir yaşam tarzı var =)
    belki bir gün buluşmalarımıza katılır kim bilir =)
    DBTYSG

heee yaa katılsa ne kadar güzel olur falla ozmn bulusmaya hemen gelirim şule apla heuheu

Motosikleti
    CBR1000RR
    Yok mu anısı olan yaaa?
    DBTYSG

Motosikleti
    CBR1000RR
    Aklıma hepimizin ortak bir anısı geldi aslında.
    Birgün şu motorcularla buluşayım dedim. Hepsi TIRT çıktı 400 kişiden 20 tanesi gelebildi. Nerdeyse kız sayısı daha fazlaydı
    DBTYSG

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Bana gonderilen anilari asagidaki linkte bulabilirsiniz en komik olani biz secicez ona gore
    speed guzel bi kac ani bulsan iyi olur yoksa baska turlu fuar bileti kazanamayacaksin )

http://www.motosiklet.net/showarticle.php?articleID=208

heuehue evet bulalım bır tane bulurum ,

eheuheu muratt napalım bab bizde pırpır motor var motor motor deyilki melet 120 üstüne cıkmıyor cıksada titriyor heuehue

ben motoru scooter yarısları ıcın hazırladım onada fazla hız gerekmıyor eyım oldugu ıcın zaten scooter yarıslarıda yokmus :(

SRADkoprusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fitness,bilgisayar,elektronik
    benım bi anım var arkadaslar: bir gün işe gidioruz arkadasla ozamanlar gs500 var motorda iki kişiyiz ben motor hızlansın die öne eyildim arkadasım eyilmedi bu durumda bende eğik vaziyette elimi arkaya uzattım ve arkadasımı sırtında tutum kendime doru bastırdım oda eyildi... gidicemiz yere vardık ve motordan inkik arkadasımın yüzü bembeyazdı nooldu olm dedim -abi inanmıycaksın ama yolda giderken bi el beni tuttu dedi)) bende bozuntuya vermedim nasıl oldu dedim -abi bilmiyorum bi el sırtımdan tuttu heralde düşücektim allah tarafından korundum dedi...ben aralıksız 3 gün güldüm cocuu her görüsümde gülma krizine giriodum ödü patlamış kendisinin...
    Gsx-R 98

Motosikleti
    nnnn..iiiiii...nnnnnn
    Merhaba arkadaşlar ben bir tane anlatayım.
    İki arkadaş soğuk bir havada motorla yola çıkıyor. Öndeki soğuk çarpmasın diye montu ters giyiyor. Derken biraz da içkili oldukları için kırmızı ışıkta öndeki araca çarparak üstünden uçuyorlar. insanlar; yerde kaskı sırtına bakan birini görünce derhal adamcağızın kafasını düzeltmeye çalışıyorlar. Adamcağız “Etmeyin eylemeyin” dese de “Dur diyorlar sen komadasın senin kafan sırtına dönmüş.” Neyse ki sonunda adamı boynunu kırmadan kurtarıyorlar.

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    bu komik mi şimdi?
    trajedi
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

Motosikleti
    nnnn..iiiiii...nnnnnn
    merhaba,
    sonuçta kimse zarar görmüyor ki.

amaaannn Allah korusun valla kırarlar boynunu adamın
    sağlam adamı öldürürler be
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

Motosikleti
    Şuanki motoru Honda cbr125R hayali cbr 1000RR
    benim de bi anım var tarsusta 4 motorlu arkadaş esabı keyf ten geliyoruz sicim gibi yağmur yağıyor ozaman altımda suzuki GSXR750cc 1996 model motor var arkadaşlar arkamdan geliyor akıllıyım ya rüzgar değmesin diye komyonun arkasına girdim ama kamyonun suya girecegini hiç hesaplamadım ve suya girdi resmen bana çamur banyosu yaptırdı o anı unutamam

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    iLk motosikLetimi almıştım.Honda bayisinden çıktım.Ordaki tezgahtar arkadaş sagolsun karşıdaki alanda bana biraz sürmeyi ögretti.Biraz kaptım sürüş teknigini ve scooter'ım la yola çıktım.2 cadde ilerde kırmızı ışıkta durdum bekliyorum ama baktım arabalara yakınım gidip 10 metre ilerde yaya yolunun ilerisinde bekleyim dedim.İlerledim kırmızı ışıkta bekliyorum fakat o da ne bi brodway geldi bana arkadan çarptı.Aynadan baktıgımda adam kafasını aşşagıdan kaldırıyordu bişeler arıomuş konsolda.Benim arka taraf haşat !!! Ve tüm bunlar olurken motosiklet daha 2 km yi gösteriyodu
    Born To Be wild,Live to Ride...

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Durun bir anıda ben anlatayım.Ben intercom kullanıyorum.Aşkımla yola çıkmışız kulaklıklar kulağımızda tabi.Ben anlatıyorum da anlatıyorum,yarım saat anlattım sonra sıra geldi tabi artçımdan gelecek yoruma
    Meğer sesi açmayı unutmuşum yaw.
    Gelde gülme.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Bak bu bombaydı özkan ........
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler