Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

RUZGARIN KIZINA EN KOMIK ANI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    İlk fuarda iki teker standına gittim. Derğiyi aldım. Parayı cıkarttım.
    Standtta güzel bir kardeşimiz vardı. Parayı ona uzatım. Ama gözüm derğilerden ısırıyor diye de tereddüt gecirdim. Nede olsa yeni motorsikletciyiz.

İkinci fuarda Yine derği aldım. Bu sefer parayı başka bir arkadaşa uzattım.
    Güzel bir dergi hazırladıklarını. Motorsiklet dünyasınada bir bayan motorsikletcisi ve yazarı olarak renk kattığını söyledim.
    Gencecik bir bayan. İlk başta A Şule Bilgic olarak daha farklı birisini beklediğimden şaşırmıştım. Ama daha yakından takıp edince yaptığı işler boynu aşmış. Kendi gibi güzel projelere imza atmış arkadaşlarıyle birlikte.

Artık komikmi değilmi. Bilmem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sedat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws50
    Kız arkadaŞımla beraber annemin yanına gitmiştik.. Oda motora ilk kez bindiği için motoru yawaş kullaundım.. eve vardığımızda annemin bize baya laf demişti. nie motorla geldiniz vs die..

Akşam evden yola çıkmak için tekrar hazırlandık.. Annem motora binmeden
    -kızım bu beni dinlemez seni dinler aman söle yawaş kullansın vs die nasihatlar geldi..

daha sonra yola çıktık bir ara kız arkadaşım eğilip
    -Aşkım ya bu daha hızLı gitmiyormu dedi?

ben şok oldum ve annemin lafı akLıma geldi

Motosikleti
    Şuanki motoru Honda cbr125R hayali cbr 1000RR
    evet özkan bu na gülünür

evet harbiden bomba
    Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak bu bombaydı özkan ........

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ,Süper hort bir konu daha....2004 yılının konusu....

Buna benzer konu açmıştım bir zamanlar....Orda çok ilginç şeyler vardı....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    yaa ben "sradkoprusu" nün hikayesine bayıldım. 3 gün o gülmüş, şimdi 3 gün de ben gülerim

ben de yıllardır bisikletten inmeyen çocuk, ilk motosiklet denemelerimdeyim, altımda da yamaha bws var. sanırım 15 yaşlarındaydım, ve yolda motorla baya yawaş gidiyordum. sebebi ise, bisikletten dolayı gözümün o hızlara alışmış olmasıydı heralde. bu yüzden hızlanma ihtiyacı duymuyordum. yolda nerde olursam olıyım arkamdan gelen arabalar yol verirdim, sağdan giderdim, hatta geçip gitsinler diye sağa yanaşıp yavaşlardım bile sonra birgün yine arabanın biri korna sellektör yol istedi, ben yine sağa geçtim ve o sırada (allah tarafından heralde) kafamdaki ampul yandı ve : "olum senin altında motor yok mu? yahu bassana gaza ne sağa geçip duruyon." dedim ve bastım gaza, sonra da bir daha bırakmadım

UCANLAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 MOMO
    Aşağıdaki linki daha önce açmıştım ve birçok arkadaşım bana doğal olarak inanmamıştı.Onlara Kızamadım çünkü ben bile şu an okuduğumda inanmakta zorluk çekiyorum.
    Ancak yazdıklarım tamamen doğrudur.Daha sonra Tanıştığım bir arkadaşın Kanuni tiger marka motoru daha aldığı ilk gün aynı şeyi yapmış,

Buna birşey ekliycem,

Şu an ara sıra yaptığı bir problem var.Ön frene her bastığımda inceden bi korna sesi geliyor ve farlar sönüyor.Bütün kablo hattını dağıttım farı,koltuğu kısacası kabloların bütün geçtiği yerleri dağıttım.Herhangibir kısadevre bulamadım.(Kendim Elektronik teknisyeniyim)Tekrar topladığımda aynı şeyi bir müddet yapmaya devam etti.Son birkaç gündür yapmıyor.Komple bakıma sokuyorum motoru,

Motor kullanmayı iyice öğrendim ve yeni motor alıyorum.Bunuda satıyorum,
    Böyle duygulu,hisli, Kendi kendine düşünüp karar verebilen ve verdiği kararı sahibine hiç danışmadan uygulayabilen, benliği olan,türünün ruhuna bağlı olarak özgürlüğü seven bi motora sahip olmak isteyen arkadaşlar var ise bana ulaşabilirler
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ya-vurmus.html
    " MOTORUM OLMADAN ASLA !... "

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    gecen hafta sitemiz üyelerinden pckopatgostrider ile limanda yız cıkacaz bi tekteker yapıyım dedim nese yaptım olmadı kafam bolzudu sora bı yaptım acayıp abartmısım motor tamamen dıkıldı bende koltuktayım halıyle dusmemek ıcın motordan tutundum ama gazdan tutundum sonra tamgaz tekteker gıdıyo motor asagıdan cat cut kırılma cızılme seslerı fılan gelıyor ama benı mayagım yere bıle dgemıyor motor tamamen dıkık o halde gıttım baktım olacak gıbı degıl bıraktım kendımı dustum ben ama bıde baktım motor dusmedı tekrar gıdıyor bu sefer kostum fırsat bu fırsat bısey olmadan tutuyum dıye ama tutarken ınanılması guc ama yıne gaza bastım bı elım gazda bı elım frende bayagı bı yol gıttıkten sonra fren fılan kontrol ettım en son motor yan yattı az bısey benzın dokuldu ama motora baktıgımda palaka altı parcalanmıstı motorun arka çantlaıgıda bayagı bı cızılmıstı... işen garip tarafı motorun cızılen parcasını 15 dakka once degısmıstım bıdaha servıse gıtmeyede utanndım

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    ilk racing denememde basima kotu ve komik bi olay gelmisti.o zamanlar titan ile yeni vitesli motor uzerinde iskence sekilleri deniyom ve kendimi kral zannettigim zamanlar.bizim ustaya herkesin zamaninda hayallerine giren bi ZZR gelmisti.ben motorun orasina bakiyom burasina bakiyom.tabii icerde bizim usta zzr'nin sahibine benim ne kadar motor manyagi oldugumu anlatmis.neysee bunlar disari ciktilar ve beni yaglayip ballamaya basladi usta iste cok guzel motor kullanir falan filan.tabii bunlarin niye yapildigini daha sonra anladim.zzr'nin sahibi vereyim dedi motoru bir tur at.tamam dedim,tabii almisiz gazi ustadan f16 verseniz kullanirim o gazla .motora bindim 1 e taktim ve kalktim.kalktigim an titan'da her zaman yaptigim gibi gazi 1 an actim ve on teker havaya dikildi.motoru indirene kadar akla karayi sectim ve hemen motordan indim.ustayla zzr'nin sahibi gulmeye basladilar.onlar benim bu hatayi yapacagimi bildikleri icin bana motoru vermisler ve ben panikleyince onlara gulmeye bi sebep cikcakmis.onlar bana gulerken ben korkudan 1 cumle bile edememistim onlara.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

donmez_yucel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi herkes komik anı diyor ama Türkiye'de yaşıyoruz bence trjikomik olaylarıda yazmamız gerekiyor.Her ne kadar motosiklet tutku da olsa motosiklet kullananları hala uç noktadaki (uçuk kaçık ) gören kişilerde var. NE DERSİNİZ ?

delidumur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    Memlekettteyim,arkadaşdan ders kitabı almaya gitmem lazım,motorla gideyim dedim.Onlar da askeriyede.E askeriyeye motorla girmek olmaz.(üzülerek söylüyorum ehliyetim yoktu.15 yaşındayım o sıralar)Benim de aklıma onları aramak gelmedi nedense.Halbuki ben gelince askeriyenin girişine gelsinler,sen de al kitabı git dimi. ulen baktım giremiyoz,diğer caddeye de park etmek zor geldi.Çizerler üzerine kusarlar falan 2. giriş kapısına park ettim,daldım içeri.asker yok ama...bir yere gitmiş galiba.Girdim içeri apartmanı arıyorum..o sırada 2 asker hızlı hızlı üzerime geldiler "O MOTOR SENİN Mİ???" tırsak bi şekilde "evet"dedim."..... apartmanını arııyooo..."aldılar götürüyolar beni...motorun yanına bi gittim,şüpheli paket misali 6-7 asker ve rütbeli biri motoru uzakdan inceliyorlar.Sadece bana baktılar ama herkez kimin ne dediğini anladı hehhe.Tabi sesli açıklama bile yapamadan kaçtım gittim.

Kitap mı...Alamadım ki!!!
    Arkadaşlar MSN de geçen rumuzum olduğundan "duyulmaz" nickini kullanıcam bundan sonra.Teşekkürler Ahmet Tataroğlu

mit-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    He he he... En komigi bende galiba! En azindan simdilik...

2001 yili , Ekim in ortalarinda bi arkadasimin aklina uyup otobusle Antalya dan Adana ya giden baska bir arkadasa Alanya ya kadar eslik edelim dedik! Otobus 00:30 otobusu! Napcaksak o saatte Alanya yolunda veya Alanya'da! Neyse Manavgat'i 15-20 km gecmistik ki donmadan hemen once (yaz gunu hesabi kisa kollu tsirt lerle gunduzden beri geziyoduk ama gece tabi hava baya bi soguyo, bide acik arazi!) donelim diyebildi arkides...! Bi benzincide durup benzin aldik. Tuvalete filan girdik. Biraz muhabbetle bize cay ikram ettiler. Sonra ciktik yola eve donuyoruz; yardiriyoz 110-120 km/s Antalya'ya varip isincaz, Manavgat'ta cevre yolundaki kavsaga gelirken kirmizi yandi! Isigada cok yakindim! Yolda bos; devam ettim gectim! Bu arada kavsakta asvalti yeniliyolarmis eski asvaltla yeni dokulen arasi kot farki varmis motor zipladi az kalsin dusuyoduk! Bu sirada da zulaya cekmis bi ekip arabasi tepe lambasini yakip siren caldi. Bende durmadim, saat 03:45 sulari; bu saatte manyak mi isi gucu mu yok gelmez arkamizdan diye! Arkadasim da "ya plakayi aldilarsa!" dedi, bende "yok canim o hizda, gece! alamamislardir! Bu saatte anons yapsa bile yolda ekip ne arar gideriz" dedim devam ettik! Dusundugum gibi pesimize dusen olmadi! Ama tam bi 20-25 km gitmistik ki yolda bir tikanma olmus, trafik kazasi! Ekip arabalari var! Aha dedim simdi zictik...! Polis bizi gorunce kenara cektirdi! Evraklarimi istedi, plakami sordu ; sonra gelen baska bir araca bakmak icin yanimizdan biraz uzaklasti! Arkadasim "aha simdi zictik! napsak , nedsek! plakamizi almislar bak ben demistim!" diye sayikliyo! Bende "lan salak, gecenin dordunde Manavgat-Antalya arasinda kac tane usutuk motorcu olabilir ki! Plakayi almaya gerek var mi?" diye kendi kendime soylenirken bir de baktim ki ne goreyim! Arkadasa "Lan olum polis ne zaman dan beri boyle plaka aliyo! Hadi alsa da; o hizda nasil aliyo dedim!" oda yanima gelip ne dedigimi kendi gozleriyle gorunce anladi! Plakam yok! Biz saskinligimizi atamadan biraz onceki polis tekrar yanimiza geldi ve "plakanizi Manavgat'in girisindeki kavsakta dusurmussunuz! Arkadaslar siren calmis ama durmamissiniz! Bize anons ettiler, gidip ekipten alin plakanizi" dedi! Bizde donduk tekrar geri , yolda tartisiyoz! "Lan olum adam niye durmadiniz derse ne diyelim!" -duymadik deriz! -nah deriz! ben o sira donup baktigim da adamin goz bebeklerini gordum! -sen gidip al ben motorla uzakta bekliyim! -yok ya! banane olum plaka benim plakam mi! git kendin al! derken kavsaga yaklastik. Uzakta farlari sondurup biraz daha yavasca yaklastikdan sonra durup kavsagi incelemeye basladik! Biz oradan gecerken durduklari yerde gorunmuyorlardi ama tam olarak gitmeye de cesaret edemedik! Bi 10 dakika kadar daha gozetledikten sonra yavasca motoru calistirip kavsaga girdim! bizim plakayi trafik levhasinin kenarina sikistirip gitmisler! OHHH BEEEE.....! Aldigimiz gibi topuk Antalya! Ertesi gun plakaligi sokup plakanin kendisine 4 vida attirdim...! Neyseki ceza yemedik! Ama o sogukta 20km git, 20km geri don plakayi al, tekrar Antalya'ya don hayatimiz kaydi! Cektimiz sikinti stresi zaten anlatamam! Ceza yemek bunun yaninda kaymakli ekmek kadayifi gibi kalirdi...!
    Tarih bir milletin kanını, hakkını, varlığını hiçbir zaman inkar etmez! Bu memleket tarihte TÜRK'tü, bugün de TÜRK'tür ve ebediyen TÜRK olarak yaşayacaktır. M.Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler